Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
22. čer 2011

@paolin - díky 🙂 , já jsem se taky dooooost snažila až jsem se na prdce zpotila 😀 😀 😀 😀

paolin
22. čer 2011

@anta 😀

anta
22. čer 2011

Tak jsem dala zase nějaké "kráááásné" fotečky ještě k sobě do albíčka, to albíčko potáhnu do 3 let a pak založím nové, musím si zase vymyslet origoš název 😉

anta
22. čer 2011

Psala jsem Míše a jsou s Lukáškem doma, malý je v pořádku 🙂

martinka79
22. čer 2011

čauky holčičky nějak nestíhám, alečtu... jdu psát vysvědčení... u nís lije, ale přes den krásně-hnus vedro. Míša plaval v bazéně. Nikolka byla na oslavě. alergologier- potvrzeno atopák, alergie na dub, trávy, žito a nevím co ještě nic závratného... 😀
Jani hezky to vymalováváte... oba dva.
Pavli kluci řádili a nakonec to bylo prima, viď.
M9šu zdravím.

anta
23. čer 2011

Nějak jsem se sem nedostala, Honzík tedy tři dny nespal, tak uvidím, zda to dneska zalomí 😀 😀 😀

paolin
23. čer 2011

ahojda! u nás je zase hic..na Adama padla únava z předchozího týdne, tak se dnes vozil a nic nechtěl 😀 koupili jsem nový botník a starý jsem dala konečne na balkon na kytičky. jinak uklízíme - luxujeme, mopíkujeme, utíráme prach, pereme plyšáky.. 😉

paolin
23. čer 2011

no, úplná teráska to není a ta zahrádka taky někdy chybí, ale jinak supéér 😉

paolin
23. čer 2011

jinak včera se mě maminka zase snažila poučovat 😉 a mimo jiné uvažovala, zda Adama moc nerozmazluju a moc kolem něj neskáču. myslela to tak, zda pro děti s poruchou komunikaci je či není přínosné je nechat, ať si poradí sami nebo jim naopak život ulehčovat. dle mého ulehčovat a nenavozovat zbytečné stresové situace. nemyslím, že stres by jejich mozeče donutil k větší mozkové činnosti...myslím, že je hodně házet do klidu a pak stimulovat hraním a pod. @martinka79 co myslíš Marti? jinak ten atopák je Míša nebo Nikolka?

anta
23. čer 2011

@paolin - to je krásnej ten balkon, to my ho vůbec nemáme 🙂 Já si taky myslím, že není dobré vystavovat děti s touto a a jakoukoli jinou poruchou stresům, samy mají se sebou co dělat a ještě jim přidávat, hloupost. Tvůj názor na tohle se mi líbí, házet je do klidu a stimulovat je hraním 😎 Harant zase nespí, už mě štve, je to čtvrtý den a pořád vylejzá z postele, tak ho tam zaháním a zaháním a je to k prdu, prostě nespí a je unavenej jako kráva, přemýšlím, že už ho fakt seřvu, to určitě usne hned 😀 😀 😀 😀

paolin
23. čer 2011

@anta Jani, když je nehůř, taky to tak dělám. seřvu a už se spí 😀 zkusím Adama za chvíli taky zahnat. nebo mu pustím Asterixe a půjdu spát já 😀

paolin
23. čer 2011

jo jinak máti ještě prohlašovala, že je Adam moc zhýčkaný, že se s nikým jiným nebaví a pořád je mi za zadkem..bodejť, když nic jiného než mě nezná 😀 ke všemu je taková povaha. trvá mu dlouho, dlouho, než někomu začne věřit. a pak ho miluje se vším všudy 🙂 a že se chová jen se mnou není pravda. nechává se chovat i od Silvy kamošky, babičky tchýně, Janičky kamošky..ale je fakt, že mazlík je to hrozně velký. pořád se pusinkujeme 😀

anta
23. čer 2011

@paolin - půjdu se za chvilku na něj podívat, už mě prdí, celý dny ho mám za prdkou a nespí a já pak s ním odpoledne nejdu ani ven, když vidím, jak je unavený 😒

paolin
23. čer 2011

@anta Jani, snad usnul..moc bych ti přála pořádný relax

anta
23. čer 2011

Ne neusnul 😝 😀 😀

paolin
23. čer 2011

a kdyby sis lehla s ním taky ho to nenavnadí?

anta
23. čer 2011

@paolin - to nebylo nikdy třeba a učit ho to nechci, aby to nevyžadoval i večer 😎

paolin
23. čer 2011

@anta tak to jo 🙂
u Adama to zabírá. když nemůže usnout, chvíli u něj zůstanu. už spinká 🙂

anta
23. čer 2011

Honza ne. Už lezu po stropě, fakt. Nejde o fyzickou záležitost, on jako nezlobí, ale já jsem z něj psychicky nějaká zdrchlá, jsem celý dny s ním, od rána do večera prostě, i když je mm doma, tak je to hovno platný, už mě to nebaví 😔 😔 😔 , asi se vožeru 😀 😀 😀

paolin
23. čer 2011

@anta houby. ty stavy znám. když chceš utíct někam daleko, páč myšlenka dalšího dne doma tě prostě uzemní.
musíš vypadnout ven. za kamoškou nebo jen tak sama.

anta
23. čer 2011

@paolin - no to dřív vypadnu z okna 😀 😀 😀 😀 Takže rekord, dítě dnes 4. den prostě nespalo, tak jsem ho odpoledne vytáhla "za trest" na hodinovou procházku, aby věděl, jak se bude cítit, když nebude odpočatý, zvedlo mi to náladu 😀 😀 😀

paolin
24. čer 2011

ahoj holky! tak já měla ráno migrénu, že musel Mirek zůstat chvíli doma. už mě jen bolí palice, tak už to zvládnu.
tak budeme doma, ven bych to ještě nedala 😉

anta
24. čer 2011

Ahojky. Honza má dneska sváteček, tak jsem mu koupila stavebnici s tím, že to zvládne krásně sám postavit, je to hasičské auto, to jsem si naběhla! Je to malinká stavebnice a už to auto stavím přes hodinu! 😀 😀 😀

paolin
24. čer 2011

@anta Jani, Honzíkovi vše nej k svátečku 🙂 dáreček jsi vybrala supr 🙂

anta
24. čer 2011

Tak jsem to auto stavěla 4 hodiny, když se mi na konci rozpadlo, tak jsem myslela, že je to moje poslední vteřina, jak jsem se naprdla. Honzík děkuje za přáníčka 🙂

paolin
24. čer 2011

Jani to tě úplně chápu 😉 pořídili jsem Vítkovi stavebnici alá Lego z těch malých kosteček a jak já se u toho navztekala 😀 moc to nedrží a na konci se to taky rozpadlo 😀 my už jen Lego, to drží 😉 Vítek dostal k narozkám hasiče, s tátou je složili a pak přišel potichoučku Adámek, chvíli byl moooc hodný a když jsem se jukla, tak celé auto zase rozložil na ty pidi kostečky 😀

paolin
24. čer 2011

@anta Jani a kdy budete slavit Honzíkovi narozky?

e.k.t
autor
24. čer 2011

ahojky berušky, konečně doma po maratonu a vyřizování v bance, máme konsolidaci úvěrových karet a historických nepojištěných účtů, Joli má svůj účet s pojištěním 😉 začínáme balit na dovolenou a já se děsím jak to vše zvládnu, rozdrbal se mi žlučník, drží mne na práškách, abych na tu dovolenou mohla jet a po ní se uvidí a já se fakt bojím co bude 😝
Dostala jsem instrukce, kdy vyrazit na chíru do nemálu, tak snad to nevyužiju a vydržím do pondělí 11.7. ☹
Kdybychom nejeli jen na moravu, tak nejedeme nikam, to je pech, když je to první dovolená po 10ti letech a ani na svatební cestu jsme se nedostali 😨

paolin
24. čer 2011

@e.k.t Jejda Evi a z čeho žlučník? stres? to je mi líto ☹ budu držet pěstičky, ať se to zklidní!

anta
24. čer 2011

@paolin - budeme to slavit příští sobotu, přijede babi z Prahy s tetou Žofkovou, tak dostanou dort 😉 🙂