Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
20. říj 2011

ahojky holky 🙂
tak mám více času na net, Ladíka mám opět doma, rýma jako šráky, já taky cítím, že se o mě něco pokouší a LUkyšek má taky trošku rýmu ☹ a tatin se už lepší 😒 no nebyli jsme od neděle venku , jen Lukyš s tatinem v kočárku a já asi vyrazím dnes aspoň na hoďku na vzduch, ale Ladík teda nepůjde ani na krok, ať už je konečně do té školky fit, furt je doma s něčím :-/ si ho tam ani neužijou a já si neodpočnu 😀

many
20. říj 2011

co vy 😉 dočíst vás nemám šanci 😀 😀 😀

martinka79
20. říj 2011

@many jj ty začátky jsou šílené.
my dnes měli poradu a já nejela,jako na 7hod nemám šanci... tam pí. ří. všechny naštvala a náýsledně po tom mě. no je to u nás šílené holčičky a jak na nás valí práce a všeho a pak ještě zkouší snažte a podle toho budete následně odměněni... haha já nemám za co... 😀 a nemám ani motivaci, dříve to bylo fér play, ale te´d kdo leští kliky ten jede... 😝 dnes nejedem na TKD nemám sílu.... a po pravdě jedu na náhradní pohon a vidím to, že i ten brzy zkolabuje. je to náročné. Nikča nsoí jednička je šikovná a to mi dodává sílu. Míša je zase šikual ve školce a až na nějaké vzteky doma to taky jde... 😉 Michal dojede domů asi až sobotu no paráda a to netuším kdy, jelikož v pátek by zajel ke kámošovi na chatu a tam samo chlastil... no super a já pojedu možná tak do pr... 😀 a nebo s dětmi na krku... se ti chlapy někdy mají... 😅

martinka79
20. říj 2011

Jani, ach ten kašel... tak snad to brzy přejde a ta řidička byla nějaká pipina... se nekouká či co...

paolin
20. říj 2011

ahoj holky! koukám, že tu vcelku nikdo není 🙂
@martinka79 teda Marti...honem relaxuj, než se někde složíš ☹
@many Míši školka no. to je na pytel, než se děti trochu obrní..¨
co Janička a kašlík?

anta
20. říj 2011

@many - všechno nejlepší ke včerejšímu svátkovi 😉

anta
20. říj 2011

Janička a kašlík už je lepší, ale bohužel ty noci jsou jedna velká katastrofa, kterážto mi drásá nervy. Ale jináč dobrý, už se cítím zase jako dřív a tak komanduju a komanduju, no znáte mě 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
20. říj 2011

čauky, my dnes nalakovali první vrstvu laku na chatičce, otrhala jsem 3 přepravky jablek a ještě tam hafo je, zítra je povezeme našim, já mám odpoledne srazík z průmyslovky, tak se moc těším, Joli ani nejde do školky a už se k babi mooooc těšííííí 😉

anta
21. říj 2011

Ahoj holčinky, tak konečně dobrá zpráva, první noc jsem nekašlala - vůbec, po deseti prokašlaných nocích je to fajn se vyspat. Jinak perličky z Honzíčkova života. Já mu říkám před pár dny "ty máš tak jemňoučkou tu tvářičku" a on mi na to řekne "mámo a proč jsi tak zmačkaná?" 😀 😀 😀 Ráno jsem si čistila zuby a on mi říká "mámo a proč máš u toho takový ksicht?" 😀 😀 😀 Jinak jsem ho musela dneska chudinku budit, bylo mi ho líto, když tak v té postýlce spinkal, tak byl strašně roztomiloučký 😵

e.k.t
autor
21. říj 2011

Jani to jsou perly, hi hi naše beruš takové hlášky tedy opravdu nemá 😀

paolin
21. říj 2011

@e.k.t Evi, teda samý supr zprávičky 🙂 Srazík si užij!
@anta Jani vaše perličky z domacích luhů a hájů fakt stojí za to 😀 mimochodem, co tvoje kniha 😉
já jsem dnes dopo doma, pak pro děti a do práce. tak něco uklidím. Adámek včera plakal celou procházku, dnes ráno nechtěl do školky..moje psycho trpí 😝

anta
21. říj 2011

@paolin - ahoj, starosti jsou větší a chodím do práce, takže čásek na psaní knihy jaksi vymizel, no znáš to. Adámkovi se nechtělo do školky? No Honzík se mě teda taky ptal, proč musí do školky furt 😀 😀 😀 Tak jsem mu řekla, že my musíme taky do práce furt a už jsme to nerozebírali. Jak na mě začne upínat ty svoje psí vočiska, tak se otáčím a dělám, že to nevidím, panč mě to trhá taky, to si nemysli, ale dělám, že ne 😀 😀 😀 😀 Dneska mě tak ráno objímal a tak jsem se ho ptala, proč tak zlobí tátu a on na to, že musí 😀 😀 😀 A jinak mi říká "mám nejvíc moc rád mámu a tátu", to bylo tak hezký 😵 😵 😵 😵 😵

paolin
21. říj 2011

@anta 😵 😵

anta
21. říj 2011

@paolin - taky umí potěšit a je to krásný to slyšet stejně jako že je máma stará popleta 😵 😵 😵 😵 No, jednou z něj dokonce vypadlo, že máma je kráva, ale vím, že to nemyslel zle, má rád zvířátka a tak jsem mu to v klidu vysvětlila, protože bůhví, co bych byla za chvíli 😀 😀 😀 😀 Ale i tak mám pocit, že co chodí do školky, tak je strašně rozeřvaný, rozjívený, musím ho pořád koučovat, ale trošku i trpí závislostí na mně, jo separačkou, sotva se vzdálím a i když je u něj tatínek, tak je to houby platný a chce mámu 😨 Tátu opět neposlechne a u všeho musím být jako policajt.

paolin
21. říj 2011

to se nediv. ve školce je spousta dětí, Honzík se tam musí prosadit. a taky blbnou, jak doma ne 😉 táta asi nebude moc autorita, co? tak hlavně, že dáš do latě Honzíka alespoň ty 😉 přeci jen..kdo je hlava rodiny? chlapi ne 😉 😉

paolin
21. říj 2011

já jsem doma uklidila, skoukla jeden díl Vyprávěj a půjdu pomalu do školky a pak do práce. beru poo oba. Adámek by mohl usnout po cestě a Vítka pošlu sbírat oříšky na zahradu, ať se proběhne 🙂 snad Áda dnes neplakal..dopo tam nebyla naše učitelka, ale jiná a ta na děti dost řve 😒 tak aby neřvala na Ádu. jinak jsem už přišla na to, proč asi včera celou procházku plakal. říkal něco, že nešli směrem dolů, ale nahoru. to ještě nešli, tak z toho mohl být vykolejený.

anta
21. říj 2011

@paolin - no dneska tam Honzík měl taky nějakou bábu, kterou vůbec neznám a sympaťanda od pohledu, tak uvidíme, budu se holt ptát, jaká byla 😀 😀 😀 Ne, tatínek opravdu autorita moc není, zítra půjdou s Honzíkem na hody, které se konají a doufám, že mi něco hezkého přinesou, jinak se nemají vracet. Jasné a stručné pokyny, to je moje 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. říj 2011

Pěkně to tu začíná, sraz od 16 a já tu straším sama a je mi tu smutno a bojím se tady 😉

paolin
21. říj 2011

@e.k.t Evi, snad už dorazili 😉
@anta 😀 to jsem zvědavá, co dovezou 😉
Vítek dnes spinká u babi. začal nějak chraptit, tak uvidíme zítra. máme v plánu jít na lampionový průvod. mohlo by to být príma 🙂

anta
21. říj 2011

@paolin - no doufám, že ne rýmu, to by mě už vážně naštvali 😀 😀 😀 😀

anta
21. říj 2011

@paolin - Honzík taky nějak ráno chraptil, ale odpoledne už měl ten svůj správný ječák. Přinesl mi ze školky obrázek, poprosila jsem ho o něj 😵

martinka79
21. říj 2011

ahojky jen pozdrav dočetla jsme vás a doufám, že vše je Ok.evi jak sraz??? snad Ok. a Jani u vás klasika...
@paolin Pavli u vás snad nakonec dobré a nebu´d smutná dítka to na nás umí... mě Mišák dostává na kolena stále... 😝

e.k.t
autor
22. říj 2011

Ahojky tak první 3 došli v 17 a pak se dotrousili další 3 takže nás bylo slovy sedm 😀 😀

Jinak jsem si dala 2 lahve vína a večeři a někdo měl fakt super nápad na panáky tak proběhli 3 jägermaisteři a já ji měla jako z praku, nepamatuji si podrobnosti cesty z vinárny ve sklepě do pokoje ale došla jsem sama, donesla jsem všechno, vyslíkla jsem se dle plánu a ostudu jsem neudělala. toto bylo po 23 a po 4 už jsem normálně existovala, chodila jsem popíjet kofolu a těším se na snídani 😀 bolehlav nemám a nijak na sobě večerní pozůstatky nepozoruju 😀

anta
22. říj 2011

Ahoj holčiny 😉
@e.k.t - Evi, musím tě pochválit, z fotek vyloženě září pohoda a je vidět, že jsi si to užila 🙂 Musím říci, že jsi hezky upravená a sluší ti to. No vidíš, jsi si zařádila a ani jsi nevěděla, že to ještě umíš 😀 😀 😀 Já jdu na pivko příští týden, tak bych si přála, abych na sobě v neděli nic necítila 😀 😀 😀 Už se těším, až vypadnu, fakt. Dítě má separačku, furt se na mě lepí a já nemám chvíli klidu, i když teď jo, když jsem je vyhnala do města 🙂

paolin
22. říj 2011

ahojda holky!
@e.k.t Evi fakt ti to sluší!
@anta Jani, tak kluci se venčí? 😉

anta
22. říj 2011

@paolin - kluci už jsou doma, přišli v pohodě, tak jsem dala oběd a dítě hysteráka, že oběd nechce, že chce lízátko a řev, ptáš-li se, jak to dopadlo, tak následovně - řev mámy, červená prdel (dostal jeden cvakanec) Honzíka a klid 😀 😀 😀 😀

martinka79
23. říj 2011

ahojky, psala jsem krásnou zrpávu a prudič mi ji vymazal... leze mi krkem hajdalák.
@anta Jani jj takový scénář znám, podobný byl i u nás. Náš Míša poslední dobou je šíleně vzteklej... jako zatne zuby a šílí..... dokonce by snad i něco rozbil... a to je něco... 😠 😠 😠
Evi, je vidět, že jsi si to užila a fakt ti to sekne....
Jak já bych ráda vypadla bez dětí, ale nějak není kdy. já zvládám s kamarádkama max. oběd v době, kdy jsou dítka ve školském zařízení... ale to je tak na 1-1,5hod. 😎
jdu si udělat snídani prudič tu otravuje jak mě někdy leze krkem.... 😝
jinak mám týden volna... ale spousty práce od pí. ří.

martinka79
23. říj 2011

práv+ hledám dárečky pro ratolesti. Mám dom asi 5dárků... vymyslela jsem Ubongo pro všechny-myslím si, že to bude bavit prdelína a proč má prase křídla... 😀 pak muýsím něajkou hračku Mišákovi, ale netuším co má vše.

e.k.t
autor
23. říj 2011

tak já stupudně dětem hnihy eee knihY, dokreslovací a dopisovací 😉 nejaké pidihračičky a dospěláci dostanou každý nějaký fotodárek s fotečkou Joli ze školky 😉 u minká nět dengi 😀 😀

e.k.t
autor
23. říj 2011

Tak a my si mlsáme znamenitou dýňovou polívečku 😉