Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
21. led 2009

Jani, me si za vzor tedy neber 😉 ja jsem labilni a porad si jen stezuju 😀
Adam presvedcen, prepran, uspan 😀 vari se mi spagetky a pak mam cokoladku 😉

paolin
21. led 2009

Jani, to bude ale krasa! Honzik vam to doma umelecky stvarni, az vam budou oci prechazet 😀

tak zitra rano na chirurgickou ambulanci do detske nemocnice.

martinka79
21. led 2009

Pavli tak to budu držet pěsti.
jani jé my máme spapáno naštěstí Micháek tak miluje jídlo, že malování odkládá na neurčito a sblajzl brokolici brambory a je mu to málo. tak žužlá sušenku. 😀

martinka79
21. led 2009

Jani vzor no ten znám, ale je to žena růže píseň kost. 😀 Já tam nejsem takže pohoda lahoda. jsi skvělá a, že se prát vždy´t mám špvní dítě avše je nové já ajo drohomatka jsme také občas mimo mísu. 😝

e.k.t
autor
21. led 2009

tak jsme zase tu, Joli odpadla po 11 a já asi o 20 minut později. Už je vzhůru a vyspinkaná do růžova a dělá tuli tuli 😀

martinka79
21. led 2009

jé to je krásné probuzení. u nás se spaní také zadařilo. prdelínek si krásně hraje sáma já a tu poletuji a něco šolichám jak jinak.

e.k.t
autor
21. led 2009

čekám kdy bude mít hladík 😉

anta
21. led 2009

Teda holky, ten kluk mi před tím nespal přes tři hodiny a pak chrápal už jen hodinu, to je děs běs 😉

e.k.t
autor
21. led 2009

Joli si hraje na zubařku 😝 😅

martinka79
21. led 2009

tak to třeba zalomí odpoledne na 2hodinky. to víš Jani spánek si vybírá v noci 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
21. led 2009

jé zubaře miluje i Michálek a ORL také. neboj Jani, to bude odpoledne lepší.

e.k.t
autor
21. led 2009

no uši se jí taky líbí 😀 😀 😀

anta
21. led 2009

Tak jsme byli venku a spinkal pěkně aspoň v kočárku, doma mu to nějak moc nejít, ale to neva, on ani už moc nezlobí, je jak vyměněnej, fakt 😉

martinka79
21. led 2009

to je věkem. 😀
my spíme venku ejště teď,a le já šla si kooem 15hod. usnul behem chvilky a chrupe za domem. 🙂

e.k.t
autor
21. led 2009

tak Joli taky chrupala v kočárku a ještě chvilku doma a už se tulí 😉

martinka79
21. led 2009

my snad ještě spíme

martinka79
21. led 2009

kdepak už se tulíme taky 🙂

e.k.t
autor
21. led 2009

no teď jsem Joli podfoukla, dostala přesnídávku s nalámanými piškoty a ono se to zase muselo kousaaaatttt 😅

martinka79
21. led 2009

a to se jí nechtělo když nemá zoubky. ☹

anta
21. led 2009

Ale opravdu je Honzík děsně hodnej, pořád se směje a hysteráky mívá zřídka, občas při přebalování a oblékání ven, to jo, to by mu šlo a ještě, když nemůže třeba usnout, tak to taky, s tím ale počítám, tak mě to tak nepřekvapí , ale jinak a povětšinu dne je opravdu hodný a člověk prakticky o něm vůbec neví 🙂

martinka79
21. led 2009

to je dobře užívej si ho.

paolin
21. led 2009

holky, dnes mam fakt den D. ve skolce je spala! vcera ji dostalo jedno dite z pripravky. tedy objevily se priznaky. takze mame 14 inkubacni dobu pro nestovice a 3 tydny pro spalu. a to mame jet toho 5.2. na hory. asi nepojedeme nikam ci co. az dorazi Mirek, tak se dorazim ja. otevru si flasku a smidlifous 😀

e.k.t
autor
21. led 2009

Marti samotná súša nebo piškot pohoda, ale tady ji to překvapilo, jinak v mé zelenině jsou běžně kusy brambor a mrkve 😀 😀 ale tam už si zvykla 😀

e.k.t
autor
21. led 2009

Jani Joli se jinak nevzteká, ale včera to byl fakt humus 😝

e.k.t
autor
21. led 2009

Pavli tak to je fakt super, ty se z toho fakt nevyhrabeš. Dej si něco dobrýho, nějaké odreagování a bude ti líp, i když s Adíkem je o vše větší strach 😅

martinka79
21. led 2009

Evi aha tak to jsi ji jako pěkně zmátla. Pavli dnes je den d fujyk snad to bude odbré.

Já zase pustila Nikolku do MŠ za dětmi si hrát a oni zavírají v 16hod a ona nikde, chápete to. nemá ani sebou mobil,asi dostane na prdel. jestli je někde na drbu tak to bude buchenda a já tam nerada biju tu holku.

e.k.t
autor
21. led 2009

ha ha ha Joli ode mne okoukala vytírání podlahy a vzala čisté body do ruky a plazí se po obýváku a vytírá 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. led 2009

Marti to bych byla taky strachy poprdíkovaná ☹

martinka79
21. led 2009

to je holka uklízecí, holky já bych ji nejraději zaškrtila nechci obvolávat lidi, jelikož jsme potom jako matka co neví o svém dítěti. ☹ 😠

martinka79
21. led 2009

Tak už je doma, holky já myslela, že ji přetrhnu. Ona byla celou dobu ve školce s paní učitelkou a ředitelkou a pomáhala jim a když jsme na ni spustila, že se o ni bojím její argument cituji. "tak promiň, že jsme jim pomáhala vytírat a převlíkat, jako tobě to vadí jo?" a bulela. no já ji nezbila, ale vyhubovala. je to mrcha. 😀