Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2010

čusík holky, Jani koupila jsi nový lustr? My doma nemáme krom dvous vtel žádný, nějak se nám nehodí do domu a co se hodí... není v tolika kombinacich co potřebujeme...

paolin
7. dub 2010

Marti, my máme povětšinou taková ty Ikeácká světla. tedy stínítka. ty papírový koule. nevypadá to tak zle 😉

anta
7. dub 2010

Pavli, přesně tak, je to jen takový to papírový stínidlo, musela jsem Honzíkovi pomoci usnout, nějak mu to nešlo, ale dobrý je to 🙂

anta
7. dub 2010

No, co se týče venčení Honzuláka, tak taky to přestává občas být radost. Začíná si prosazovat svou a když není po jeho, nerozpakuje se a začne řvát, no co mi zbývá, okomentuju to, zasměju se a jde se dál, přece ho nebudu bít 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2010

taky spíme...
No já lustry neřeším na ty bude čas na podzim budeme jezdit a třeba něco koupíme tak ložnice to je pohda pokojíky taky, ale ten náš dřevěný strop co k němu???
Jani jéééééé prosazování to už mám za sebou a dok,once se přestává vzteklit,a le když ho to čapne tak to rachot... taky řádí jako janek. 😝 já mu ted yobčas za to lupla a bylo po prdelce a klid...

martinka79
7. dub 2010

Pavli hele Adámek je holt energické dítko jako já mám své dvě... a to je prostě jiná čina... ale neboj to se poddá... nebo se poddáš ty. 😀 😎
jdu dělat ty kouličky z tvurohu.

anta
7. dub 2010

Marti, mně to ani nevadí, že venku řve, no a co, je to moje dítě a já si vždy svou prosadím, naopak se tomu směju a říkám si, že je dobře, že se vyvíjí 😉

martinka79
7. dub 2010

to jo, ale pokud někomu něco brala a prosazoval si moje moje a i přes vysvětlování tak ji chytil.a byl klid... 😀 No já se taky nad tímto nijak nepozastavuji a neřeším lidičky kolem.. j 😉
jak říkám přežije jen ten nejsilnější... a silný článerk má v našem životě šanci... a život není jednoduchej a je to boj... 🙂

anta
7. dub 2010

No tak to jo, to přes prdelku občas taky neuškodí, to je fakt 🙂 Život je boj, ale buďme rádi, že jsme všichni zdraví a že dětičky jsou veselé 😀 😀 😀

anta
7. dub 2010

Jo a lidi kolem? Nezájem 😀 😀 Ale je fakt, že když jdu s klukem na procházku v kočárku, tak ty pohledy ženskej jsou občas na flusnutí do ksichtu, čuměj na mě jako bych kluka fakt někde ukradla a i MM říkal, že ho to občas pěkně sejří 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2010

JJ BEREŠ TO ZLEDISKA NÁS DOSPĚLÁKŮ, ALE NA děti zdraví nezabírá.. 😀 😀 😀
je to prostě legrace jak se mění jejich chování... 😉 já to vidím uMišáka to co dávno nedělá začal dělat sousedů klučina... ovšem my jsme matky nad věcí... neřešíme jejich věci...
Míša si vyhraje i dvě hodiny sám s nakladačem a bagrem... 🙂

martinka79
7. dub 2010

zlatě mi je na vsi.. a na vlstní zahaRDĚ. O TO VĚTŠÍ ŠOK MÁM KDYŽ VYJEDU MEZI LIDI, ALE JÁ NA LIDI S.... a ty ambiziozní amminky to jer něco na mě.... se mnou mají těžký život pootm na hřišti... 😝

anta
7. dub 2010

V tomto směru mě poněkud konsternuje můj vlastní manžílek, pořád klukovi doma chodí za prdelí a já mu říkám, ať ho nechá chvíli být, protože já Honzíka učím samostatnosti a MM to pak takhle kazí. Dítě si samo vystačí občas, já to prostě nějak nepřeháním s tou všímavostí, ne, že bych se ho vůbec nevšímala, ale chci, aby si taky uměl hrát sám a ne abych byla nucena mu lízt pořád za zadkem a co chceš Honzíčku a tohle Honzíčku a tam nelez Honzíčku, no to by mě jeblo 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2010

jj zo tě+ chápu podobná přístup jako mám já... Míša je venku fakt prímovej... JÁ MOHU I DĚLAT NA ZAHRADĚ...

anta
7. dub 2010

Marti a co jsou to ambiciozní maminky? Já teda osobně nesnáším takový ty typy maminek, co se tváří jako když sežraly šalamounovo hov..., jsou vyloženě nad věcí a všechno vědí a znají 😝 😝 😝 S těma já se fakt nebavím, koukaj na člověka jak na neschopáka 😝 😝

anta
7. dub 2010

Víš, co i Honza si dokáže říci, že chce být sám, tak proč ho obtěžovat tím, že ho budu neustále něčím zaměstnávat, že jo, on je pak nevrlej a já to chápu 🙂

anta
7. dub 2010

Honzík je taky prímovej venku, na zahradě nic teda dělat nemusím 😀 😀 , ale i tak si to užívám moc, on totiž vzbuzuje u lidí takový roztomilý pocity, všichni by chtěli ňuchňat 😀 😀 😀 Vyzařuje z něj pohoda a to jsem ráda.

martinka79
7. dub 2010

Jani ambiciozní matka je taková ta co ač dítko na něco nestačí ta ho tams tále strká a vypráví jak oni už dávno dělali toto, že toto nikdo nikdy neudělal a že to by ona netrpěla,,, aprostě ty co z dětí dělají kdo ví co a přitom chudík dítko... stojí jako kravka na hřiští okem odborníka pozoruje všechny kolem 😕 no to poznáš na tisíce honů...
Jo Míša si řekně já šám, šám mamí... 🙂
jinka pokrok sám půjčuje kračky a i oblíbené a taky začal baštit jablko...

martinka79
7. dub 2010

Honzík má povahu klidase... Míša je energií nabytrj až po konččky vlasů, ale je moc hodnej... a pohodovej. Nijak s ním nemám porblém za ruku chodí kultivovaně dávnoa na motorce taky jezdí a počká na každé zavolání... když se nezabejčí zrovna... 😀 😀 😀 abych to nezakřikla.

paolin
7. dub 2010

holky, díky za rady a podporu!
byla jsem se nechat ostříhat, tak jsem zase krásná 😀 Adam hezky spinká, tak si zkusím dát ještě kafe. potěšila mně paní kadeřnice. prý její syn byl taky takový. ostatní maminky plkaly a ona lítala za malým 😀 jinak dorazily tenisky pro kluky. jsou moc príííma! ani jsem to nečekala 😉 naháněla jsem pošťáky s ručníkem na hlavě, páč jsem za ním valila od té kadeřnice 😀
jo, abmiciozní maminky...to je moje! kamoška taková byla, možná i je. už se s ní raději nevídám, tak nevím 😉 ale bylo to fáááákt strááášně prima, jak vynášela do nebes svoji dcerku a komentovala Vítka...to mi připomíná sestru, která o Vítkovi prohlásila, že je zaostalý 😀 docela prča, když ho do té doby vídala 2x do roka 😀
Marti, zahrádku závidím 😉 však mi vám ji přijedeme skontrolovat 😉

martinka79
7. dub 2010

Pavli už se na vás těším... 🙂 hele onot tam toho moc není, ale i to málo dá zabrat...
jinak se nepředřu užívá si prostě ralax na zahradě, právě vařím ty kuličky a jdu věšet prádlo a relaxovat na zahradu... s kávou samo...

anta
7. dub 2010

Tak v tom případě tady taky potkávám jednu takovou kravku, ta má pořád na Honzíka takový ty kecy, že je malej - její dcera je dlouhá a o tři dny mladší - no tak to si pamatuju, jak se divila, že Honzík ještě nechodí a teď má kecy, že má malý nožičky, blééé, pořád se jí na něm jakoby něco nelíbí, pořád mi ho przní kravka jedna 😝 😝 😝 😀 😀 😀 Ale ta její holčička je fakt ošklivá v ksiftě 😀 😀 😀 Nelíbí se mi, ale neříkám jí to, je mi to blbý, ale asi jí to brzy řeknu, že má ošklivou holku a jestli se s ní nestydí chodit mezi lidi 😀 😀 . Hlavně, že je ta její dceruška ztropila hysterák v herně a dělala tam bordel, to je v pořádku. Já ostatní děti nekomentuju, protože se přiznám, že jsou mi volný, ani nijak Honzíka nevynáším do nebes, to ani nemusím, dělají to jiní - vtip 😀 😀 😀 😀

anta
7. dub 2010

Teda Pavli, kdyby o mým dítěti někdo řekl, že je zaostalý, tak bych ho bez skrupulí poslala do prdky 😝

anta
7. dub 2010

Tak Honzík teď dostal za úkol osvěžit kytičku rozstřikovačem, já jsem už celá mokrá, tak jsem ho aspoň zaměstnala 😀 😀 😀

paolin
7. dub 2010

Jani, taky jsem to dost rozdejchávala. ale pak byly i horší, tak už to moc neeším 😉
Adam už je vzhůru. tak musím....

anta
7. dub 2010

Já bych jí kopla, chachá. Ta mamina odsud se taky pořád "odírá" o Honzíka a nechápu proč. Jestli si myslí, že je mistryně světa, že má ošklivou holku, no tak nevím. Ale rozhodla jsem se, že řekne něco na Honzíkovu adresu a ozvu se a zeptám se jí, proč pořád má nějaký kecy.

anta
7. dub 2010

Já samozřejmě nejsem pitomá a nechci, aby mi kluka někdo pořád chválil, ale ona se mi fakt o něj odírá pořád, nechápu proč. To se jí zeptám, jestli jí náhodou nevadí, že má tak ošklivou holčičku a papá a půjdu pryč 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2010

tedy holky??
No já někdy taky nechápu maminku proč má takové kydy...

paolin
7. dub 2010

Jani, to je drsný teda! hele a co ta sousedka, co vyjížděla po manžovi?

anta
7. dub 2010

Ta sousedka, co vyjížděla po manžovi, má se mnou peklo, no jednám s ní podle toho 😀 😀 😀 Holky, já ztratila naušnici, tak zejtra jí půjdeme hledat, byli jsme dnes skoro dvě hodiny venku a máme dost oba, tak jsme jen vyšli před barák, abychom jukli, jestli tam někde není, není, tak zítra tu trasu ojukneme 😉