Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
23. čer 2010

ty písmenkové katičtičky pro chytré hlavičky... jsou fajn jdu do nich... 😉 a taky říkanky...

e.k.t
autor
23. čer 2010

dobré ráno, u nás taky svítí, noc nic moc, něco na nás leze, ale my se medáme

e.k.t
autor
23. čer 2010

nedáme

e.k.t
autor
23. čer 2010

marti my máme ty říkačky a taky dobrý

martinka79
23. čer 2010

http://obchod.postizenedeti.cz/katalog/didaktic...
taky tady mají prima pexesa... a lotta stínová .. musím Míšovi něco koupit už má všechny takové didaktické hry doma zmáklé...

martinka79
23. čer 2010

EVi super.... 🙂

martinka79
23. čer 2010

s nemocí bojujte...

martinka79
23. čer 2010

no je toho na trhu dost... jdu vysávat a převléknout se z pyžama nebo tu skejsnu a do návštěvy.... 😉

martinka79
23. čer 2010

jo holky rodičák se posílá zpětně nebo jde o měsíc dříve jako třetího odesílají na daný měsíc co bude?????

e.k.t
autor
23. čer 2010

myslím že zpětně, protože listopad se snížením mi přišel vtipně v prosinci, MD jsem měla do 1.11 a ta byla 10000 a 7200 mi přišlo v prosinci, ty 400 dolů byl jeden den MD v listopadu, šmějdi

martinka79
23. čer 2010

aha to znamená, že vzáří bych příjem měla???
musím s tím počítat, jelikož září je krusné ve škole... abych pak nebyla paf... 😉

e.k.t
autor
23. čer 2010

jj to bys měla, ale stejně máš tříletou mateřskou, jop ale miška bude ve školce, jj září je za srpen, tak by to mělo být včetně MD teda RD

martinka79
23. čer 2010

no díkyx Evi jáí stejně přemýšlím, že v září nechám mišáka doma, jelikož toho 25.8 nastupuje ma tu operaci a potom mmá být 14dní v klidu tak bych ho tam ani enedávala max... 5dnů v měsíci a to je týden a jeden týden by byl se mnou ve škole.... 😉 nebo povolám jednou babičky... aby věděli, žew pomoc je někdy třeba. 😀 😀 😀 😝 no musím si to vyhledat než půjdu na soc... u nás jsou to děsné krávy...

martinka79
23. čer 2010

nevím co upécxt návštěvě.... 😠 😠 😠 nic mě nenapadá.. a taky nemám nějak náladu návštěvní...

e.k.t
autor
23. čer 2010

marti udělej bábovku nebo piškot, je to rychlé a neurazí to

martinka79
23. čer 2010

no asi jo díky moc.... a jak jinak je? co Joli co ji trápí...

anta
23. čer 2010

Holčinky, vy kecalky 😀 My se byli vyvětrat a představte si, že Honzík přistoupil k pytlíkům na psí houňa a normálně je vytrhl z toho stojanu, to je trapas 😅

anta
23. čer 2010

Co na vás, Evi, leze?

e.k.t
autor
23. čer 2010

tak od rána se počurala jsen jednou hned ráno, ale teď se jí na druhý nepodarek podařil do kalhotek bobek, chjoooo, no trénink pokračuje, ona se to taky časem naučí, plínku dnes dostane až do auta k babi. mm má den a já noc, tak nám tam lítají 3 hodiny a ty holt bude bavit dědu, aby mu nebylo smutno, kdyý ty treperendy jsou na dovolené

e.k.t
autor
23. čer 2010

Jani asi jsme nastydli na tom vláčku ze zoo do dinoparku, jinak nevím, ale my se nedám, Joli je bojovník jako my a jen tak něco ji neskolí

e.k.t
autor
23. čer 2010

u nás se něco asi stalo, Joli chrníííí, to fakt neznám

anta
23. čer 2010

No vidíš, u nás se nechrní, to taky neznám 😀 😀 😀 Ale je fakt, že si začínám zvykat a už to prostě neřeším, protože Honza i večer krásně usíná jako normálně, takže pohoda 😉 Tak hlavně, aby se ti Joli vzbudila s dobrou a nedolehlo na ní moc to nachlazení 😉

anta
23. čer 2010

Tak usnul, no já vám mám pocit, že mi snad bez sprdunku neusne, zmeťour jeden, pořád to na mě zkouší a že do ručičky a nosit a tak, tak jsem řekla, že ne teda! 😠 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. čer 2010

no nejpozději za 2 hodiny ji musím vzbudit ať se jí chce nebo nechce, protože ji musím převézt na hlídání než dorazí mm z práce. fujky moc se mi nechce, tento týden je opravdu bléééé

e.k.t
autor
23. čer 2010

jj zkouší zkouší to by jim šlo, ale určitě jsme nebyli lepší

martinka79
23. čer 2010

holky mě Míša nespává skoro nikdy... 😀 😀 teď málem uspal babičku...

anta
23. čer 2010

Byl unavenej už od rána, ale co mám dělat, v posteli ho udržím jen na chvíli, chce si hrát to a to a to, tak jsme se chvíli zavírali do skříně a měl z toho děsnou srandu, pak začal švihat židličkou o zem, tak to jsem teda řekla prrrr a už letěl do postele, já mu dám flákat věcma o zem 😀 😀 😀
Evi, za chvíli bude týden pryč 😉

anta
23. čer 2010

Jé, Marti, tak mi Mišáka pošli poštou, občas se mi chce taky spát a ne a ne usnout 😀 😀 😀 Že by mě mohl pohoupat nebo tak 😀 😀 😀