Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. říj 2011

dýňová polívečka která chutnala i naší trdošíjné odmítačce zeleniny 😉

dýně hokaidó, vydlabaná i se slupkou, 4 jablka zimní kyselá, 3 brambory, 4 mrkve, 2 cibule, 5 stroužků česneku od konce postupně restované na másle, posleze podlito asi 1 litrem kuřecího vývaru, malinko osolit, trocha kurkumy a trocha římského kmínu, rozmixováno a zjemněno smetanou 😉

paolin
23. říj 2011

ahoj holky!
tak to já už mám skoro nakoupeno 😀 výprodeje to jistí 😀 krom drobností dostanou děti Monopoly Junior, Magnetix velkou sadu, náhradní náplň pro Real Construction, Play Doh a Lego 🙂 Letos budou mít vše dohromady, jen pár malých dárečků každý zvlášť.
@e.k.t Evi taky jsme vařili. u nás se tedy moc neujalo, asi to neumím 😉
@martinka79 copak Míša vyvádí? 😨

dnes tu byl taťka na oběd, tak to bylo prima. já jdu za chvíli plácat do balonu, děti k babi tchýně. tak bude mít Mirek od nás chvíli pokoj 😉

e.k.t
autor
23. říj 2011

😉 Pavli já se taky bála jestli mi to Joli sní, když je to ze zeleniny ale slupla celou misku 😉

anta
23. říj 2011

@e.k.t - Evi, polívčička vypadá lákavě, jak se znám, snědla bych jí i s talířem 🙂
@paolin - Pavli, představuji si, že Míša vyvádí asi něco podobného jako náš Honzík. Už jsme z Honzy doma na mrtvici, zlobí, neposlouchá, vzteká se, vynucuje si, no odrovná nás oba a už mě to leze na nervy, ani na víkendy se fakt netěším 😝 Nevím, jak na něj 😕

e.k.t
autor
23. říj 2011

Joli to zkouší taky, ale ještě to zvládáme 😉

anta
23. říj 2011

@e.k.t - snažíme se taky to zvládat, ale povím ti, že už jsem nějaká zdecimovaná, pořád mi to vrtá v hlavě, co s ním? 😅 😅 😅 😅

e.k.t
autor
23. říj 2011

Jani vypnout mozek a přežít vždyť je to teprve mlíčná puberta 😀

e.k.t
autor
23. říj 2011

tak dítě v pelíšku, já taky vyvaněná a mlsáme kozí sýr a pivko 😉

anta
23. říj 2011

@e.k.t - se máte, já mslám burisonky (takový ty barevný), ty já ráda a k tomu meduňkový čaj, taky dobrý, ne? 😀 😀 😀 Zítra jdu k dr., tak jsem zvědavá, co mi řekne. Určitě mi bude zase nadávat, že jsem vysadila ta ATB, ze kterých mi bylo na zvracku, omdlení a málem jsem oplešatěla z nich. Evi, dobrou chuť. 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. říj 2011

Jani já si zítra budu volat o první vyšetření krevních hormonů a vůbec se netěším, zítra a pozítří den, ve středu noc v sobotu den v neděli noc uf uf 😉

e.k.t
autor
23. říj 2011

tak dítě místo spaní dělá na postýlce kopedelence eee kotrmelce 😠

martinka79
24. říj 2011

Ahojky holčičky, tak já knihy doma mám naklupuji celý rok od svojtka a jak se říká knih není nikdy dost. 😀 jinak mám oblečky, ale uvažujeme co dětem. Nikča dostane nové koleč. brusle , Míša velkou kobrndu, oba asi helmy a to ubongo další nějakou hru. rodičům netušák to pořeším podle aktuálního stavu, ..... ale vím, že potřebuje mamina nový župan. 😀

@paolin JJ přesně jak píše Janča, normálně má histeráky jako na kraviny se rozčílí ječí a zuří... a já co buď v klidu mluvím nebo zvyšuji hlas a upozor\ňuji ho nevztekej se uklidni se a... a nebo bum bác.... ale jinak pohoda.
Včera jsme byli pouštět draka ten lítal jen máme všichny všechno jak prasátka.... 😝 dnes jedu s Mišákem k zubákovi jsem na nás zvědavá... na oba. jsem doma je to pohoda prdelín ne školce na dopo a a ni neprotestoval, že jsem já doma.🙂
musím makat na pc.. se mi tak nechce.

@e.k.t jo dýňovu polévku znám u nás by ji jedli všichni milují krémové zeleninové... já a,e l neměla co dlabat jelikož jsem vybrala jen semeniště a zbytek v dýni zůstal je nezralá.... a máme z ná příšeru před domem dnes nafotím tedy jen do mobilu, včera jsme půjčili foTák sousedi naši(v byttovce) vyhořeli....tak si přišli pro nafocení škod... ☹
EVi Joči vlásky super.... 😀
@anta držím pěsti u lékaře... my včera měli čajík co koupil Mišák na rehabce a k tomu rozné sýry a já samo dvě sklenky vína.

anta
24. říj 2011

Ahoj holčinky, Tak zítra už jdu do práce. Dneska už mám aspoň vycházky, tak toho musím využít a tradá do knihovny 😉

paolin
24. říj 2011

@anta Jani, tak to je prima 🙂
@martinka79 u zubajdy držím pěstičky 😉

paolin
24. říj 2011

Adámek ve školce poplakával...má to chudák těžký..
jinak je teď moc prima. pořád mě pusinkuje, chovinká se 😉 sem tam mrčí, ale je zlatíčko oproti předchozím šílenostem 😉

martinka79
24. říj 2011

@anta taky jedeme...
@paolin ona ta školka ho naučila vzácnosti k mamince, i u nás to neustále mele. mám tě moc rád.. a tátu taky a NIkču taky když nezlobí... 😀
napsala jsem elaborát z Loňska-pozměnila a za chvilku si pošupu pro prdelína....

anta
24. říj 2011

@paolin - Pavli, mě se taky Honza ptá, jestli si může ve školce poplakat, tak mu vždycky řeknu, že určitě. Taky se ke mně má hodně, myslím, že tátu zase nějak nemusí, takže to odsírám jen já. Když jsem byla nemocná, tak za mnou pořád chodil a hladil mě a léčil mě (kladivem do ruky to bolí 😀 😀 😀 ), ale snažil se. 😵 Ale jinak je to teda čertík 😎

paolin
24. říj 2011

holky, tak jsem zase namíchnutá...ve zprávě z logo centra máme, že potřebují ještě psychologické vyšetření Adámka. že se máme objednat do PPP k psychložce, co už ho viděla. tak jí volám a ona, že by bylo lepší, ať to vyšetření udělají rovnou v logo centru a že už ho tam mají vedeného a ať nelítáme tam a zpět. OK. taky si myslím. dnes volám do logo centra a tisíc řečí, že ho nevyšetří, že mají spoustu práce a co v podstatě otravuju a ať se objednám do PPP. to chápete to? lítáme jak hadr na holi a ještě dostanu vynadáno, co k nim lezu..?? 🙄 takže nakonec se pobaví s logopedkou, která dělala diagnostiku v centru a mám si zavolat za týden. zavolám. ale asi moc příjemná nebudu..jako mají se snad dohodnout mezi sebou centrum a PPP, ne? ke všemu v PPP mi říkala, že mají interní dohodu, že si nepolezou do zelí a centrum si bude dělat svoje vyšetření u svých zaregistrovaných dětí 😝
@martinka79 Marti, mám 100 chutí se vyprdošit na Brno a objednat se na to vyšetření k tvojí tetě a budu mít jistotu, že to bude pořádně 🙄

paolin
24. říj 2011

jinak mám už vymyšlené dva dárky pro Mirka, tak mám radost 😉 jemu něco vymyslet je taky nadlidský výkon 😀

martinka79
24. říj 2011

ahojky u zubáku dobré. Míša ukázal zubáky a byl pochválen a já dostala novou plombu, jelikož to straá prý praskla a obrousil mi zubní kámen, tedy už dlouho se na mě tak nevyřádil... ale jak říká hodný je brutálně hodný... 😀 okoukli jsme obv, kde mají ve výprodeji botky a mám pech Nikolce super dvoje botky ale neseděla veliskot... a to byli jedny mustangy a druhé super zimní s kožíškem na zip fakt precizní z 2000 na 500kč. 😖
koupila jsme kámošce dáreček a zítra dopo místo práce jedu na mejdlo.. kávička tak... ráno udělám moučník..... závin s pudinkovým krémem. 😀
večer možná pojedem plavat.

martinka79
24. říj 2011

@paolin jako SPC a PPP si navzájem klienty nepřebírají a pokud jste v péči logo tak vše dělá SPC... no asi bych jim pěkně vyhubovala hlavně něchápu proč chtějí zase PPP kdyžjsi u něj už byla stačí jednou za dva roky.... je to děti náročné a vysilující. 😠 co jsi vymyslela za dárky?

paolin
24. říj 2011

@martinka79 Marti asi tak. ještě se chovala, že otravuju apod. si na ni příští středu došlápnu 😀 hlavně v PPP zatím vyšetřený nebyl, jen nás tak poslala jiná psycholožka a byli jsme tam jen konzultovat. je to jak u blbejch..od jedne psycho nás poslali jinam, tak pak taky jinam - do PPP a z PPP nás poslala do SPC 😝
no dárky takové standard 😉 Mirkovi už dosloužil balon volejbalák, tak ten jsem mu objednala - byl ve slevě 😉 a taky mám vyhlídnuté clima cool tílko - si v létě postěžoval, že by užil další 😉

martinka79
24. říj 2011

@paolin super. já nějaké triko taky chystám a nůž do kuchyně(vykoštovák) tak se s nimi domluv, že chceš vyšetření v rámci centra a hotovo 😉

paolin
24. říj 2011

@martinka79 na to mi řekla baba jedna 😀 co si jako myslím, že mají čas řešit někoho mimo..prý, jestli bude Adam chodit k nim do školky. jsem říkala, že teď začal se školkou a to prý ani náhodou, takovýho malýho. fakt nevím. protivná byla.. a že si musí u doktorky potvrdit, co jsem jí řekla! abych jako nekecala 😨 jsem ji nechala být, ať si to tedy zjistí 😝 logopedové mají teď volno, mám si volat příští středu. to už na ni budu fakt hustá 😀 ke všemu jsme se k nim objednávali na logo vyšetření a když jsme tam přišli, tak na náš termín byl objednaný někdo jiný. to nás objednávala stejná šikovná paní 😀 naštěstí bylo volná jedna nová logo, tak nás vzala. byla moc prima. dokonce Adámek i spolupracoval 😉

paolin
24. říj 2011

jinak Adam začal říkat "jo" místo "aha" 😀 včera venku říkal túúúdííí = studí a my jsme se mohli nařechtat, jak to legračně říkal 😀 pak říkal káátááán túúúdííí 😀 jako že kaštan studí 😉 on ty samohlásky hrozně protahuje.

martinka79
24. říj 2011

@paolin jo oni mají takovou zpěvnou intonaci... 😉 jejda je to šikula... no počkej na další tsředua uvidíš... jinak bych jim tedy fakt jako něco řekla...

paolin
24. říj 2011

ještě se mi líbí tenhle svetr - Mirek taky potřebuje. jen s velikostí to bude problém..on má ruce, jak opice 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49654283&tab=0

paolin
24. říj 2011

mně se nic nechce..Adámak kouká na Koumáky, teď se mu strašně líbí. když je v klidu, tak si podle telky i zpívá a zkouší slovíčka víc, jak se mnou. holt á ho tak trochu nutím 😉

martinka79
24. říj 2011

@paolin já si dala pexeso s prdelínem a on mě rozválel autáci... blééééé to neumím

martinka79
24. říj 2011

@paolin ten svetr je dobrej, já takto neumím hledat...