Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
19. kvě 2010

malá debata s dcerou jak přišla ze školy... to jsou akce...
Gabi, Míša nejprve nenechal, ale teď nějak si řekl sám a bylo to. 🙂

gaba3
19. kvě 2010

marti: to je šikulka a co jste debatily kočky? průšvihy? 😀 a byli jste v zr na pouti?

martinka79
19. kvě 2010

gabi fotečky nahoď.
co pouť užili jste si ji?? ym sice ano, ale Míša nějak tento rok neměl chu´t na kolotče jen na jeden oblíbený a stejné autíčko

martinka79
19. kvě 2010

jj byli ale byla tam kosa mám z toho angínu.. 😀 😀šli jsme s Mm zase po letech večer na kolotoče... 😝
no řešíme kde co, jak jsou ty naši drobci úžasní a přitom jsou to protivy protivné... 😀 a tak..

gaba3
19. kvě 2010

přihodím, lae až se vojtas vyspinká, mám v pokojíku foták, tak asi až večer v klídku 😉 na pouti jsme byli asi 2x, ve čtvrtek, vojtas to protancoval a chtěl na vše a v sobotu tam byl takovej blbinec, že nechtěl ani z kočáru a ta zima, tak jsme nakoupili blbinky a bylo odpoutováno 😉 hele, aspon jsme neutratily vid 😀 😀

gaba3
19. kvě 2010

jojo 😀 míša se nějak vytáhl ne? to není možný, jak to roste a jak už to umí odmlouvat, aspon teda náš vojtas je někdy dobrej expert, chytrolínek 😀

gaba3
19. kvě 2010

marti: angínu? chudáku! to, že je počasí na hov*o s prominutím 😠 mám pro malou nakoupené letní hadříčky a tuničky... a myslím, že oblíknu po vojtasovi do hadrů, co nosil v dubnu 😝

martinka79
19. kvě 2010

Gabi přesně. Míša byl taky nějakej přejetej jak tam došel asi by neudejchal být PŘIPOUTÁN.. 😀 je to šílenec. jj ušetřili jsme on neutratil skoro nic a Nikolka byla taky skormná... 😀 😀 až v neděli chodila s bratránkem a to bylo lepší...
Myx s MM utratili dost večer... za pití jídlo a kolotoč. 😀 ale Moje Mamina řekla, že je to nic moc hlídání, že jsme hned doma... nov takové kose...
taky dodám nové fotečky z koloteče a dalších akcí.

martinka79
19. kvě 2010

Gabi, Míša umí super hlášky si je zapisuji.. jako mami šup šup vstávej a dej mi trochu jídla 😀 nebo Míša je bandita dělá 😀 .
no počasí je hnus bus... hele malá bude ráda, že bude v teple...

gaba3
19. kvě 2010

marti: přihod, ráda kouknu 🙂 a na čem ste byli, na těch šílenostech? a tak jste měli zahučet někde do hospody, když chtěla babička hlídat 😉 😉 😉 já si ti na pouti nedala nic, mirek gyros a mě z těch klobás a hlavně plovoucích gyrosů a bramboráku v oleji bylo zle, tak jsem se u mamky nacpala chlebíčkama a pohárem a taky spokojenost 😀

gaba3
19. kvě 2010

bandita jo? 😀 😀 😀 dobrý 😀 koukám, že to máte taky.... a taky se báká a proč a co to je? a hlavně furt ho zajímá kolik je hodin, to je na palici 😀 😀 jejda už je vzhůru, no paráda..

martinka79
19. kvě 2010

já odpoledne gyros, a večer jen medovina. 🙂 a sladké teplé mandle. Mm samo ten může vše... v každém stánku 😀
jo na tom novém řetězáku... 🙂 🙂 🙂 🙂 autodrom a to kyvadlo...

martinka79
19. kvě 2010

no neptá se kolik je hodin ale říká jindo jo??? a dy???§teď jindy??
a miluje slovo Matyáš, to je soused 6letý.... 🙂
no tak zvěři vstávací zdar...

martinka79
19. kvě 2010

volalal mi místní babi Michal jí chodí sekat trávu a já pomáhám... 😀

gaba3
19. kvě 2010

bych se ...... hlavně, že jste si to užili, i přesto počasí...nic, vojtík mě vyhání od pc, chce pustit pepinu ....

martinka79
19. kvě 2010

bandita a hanba to jeho..

martinka79
19. kvě 2010

jééééééééé pepina to je u nás taky v akci... hlavně jak nakupují a myjí auto.

gaba3
19. kvě 2010

je šikovnej 🙂 někdy si říkám, zlaté to časy, když neuměli mluvit, lae zase mi zpívá z Barneyho na jim jam, tu písničku: mám tě rád, zvládne jí skoro celou a objímá mě, to je k sežrání 😵 no letím.

martinka79
19. kvě 2010

pa to je šikula... 🙂

martinka79
19. kvě 2010

tak Mišák se probudil a ještě se dospal na mně v obýváku... 😉 te´d odjel s tatinem na pas... a na nákup

e.k.t
autor
19. kvě 2010

Ahojky, jsem v práci tak chvilka na mobilu.

Jinak po té svačině se nedělo nic zvláštního. Jen mám mimi reflex. Najím se a za cca 10 minut stolicování. Bez jiných efektů.

Večer byla sekaná s bramborovým salátem s domácí tatarkou a pohoda normálně najíst a wc.

martinka79
19. kvě 2010

tak pohoda.. 😀 😀 😀

martinka79
19. kvě 2010

ten chleba je super..... 😀 už si pochutnávám...

anta
19. kvě 2010

Evi, koukám, že to máš zajetý - najíst a tradá směr WC 😀 😀 Honzík je v klidu, chvíli akční, chvíli se válí a tak dokola. Ale aspoň už neřve, jupíííííí 😀 😀 😀

martinka79
19. kvě 2010

Chlapy přijeli z výletu a já skoukla film... 🙂

e.k.t
autor
19. kvě 2010

už doma hurááááá

Jani jo to teda, ale nemůžu říct že by to byla hitparáda, ale hlavně že to není žlučník, protože ten včerejší pokus by dobře neskončil, ale potřebovala jsem to testnout dokud byl martin doma, kdybych potřebovala na pohotovost. teď večeřím salám s cibulí a octem

martinka79
19. kvě 2010

Evi si tedy dáváš, my měli topinky ve vajíčku a oblohu sýr salám, a zelenina 😀

anta
19. kvě 2010

A Evi, skočíš si s tím na nějaké vyšetření? Já bych se bála takhle čekat, až tě odvezou v lepším případě na pohotovost 😕 😎

e.k.t
autor
19. kvě 2010

no až bude čas, zatím pohoda. ani večeře mi dnes nic neudělala

e.k.t
autor
19. kvě 2010

jo kolegyně si ze mě dělala srandu že jsem skotná, tak uvidíme 😝