Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
19. lis 2008

prisla mi tchyne to mam teda radost!!!!!

martinka79
19. lis 2008

Pavli čauky asi máe doma draky.
Míšo fotky dobrý. moc krásné na dovolenou. 😀 teřba někdy příště ........................pojedu na výlet.

dite1
19. lis 2008

postara se o prcka ja jdu zehlit

martinka79
19. lis 2008

aha tak si to užij manžel je frantík. 🙂

martinka79
19. lis 2008

A uvaří oběd. 🙂 využij toho pěkné žehlení ja žehlila včera ssi 1.5hodky u filmu

anta
19. lis 2008

Marti, asi mě kopneš 😀 😀 , ale už jsem koupila ten fusak, je v podobné barvě jako kočárek, fleesový a stál 1100,- Kč 😉 Malej je teď v ložnici a něco si tam povídá, loupežník jeden spal mi v kočárku asi 10 minut 😝 😀

e.k.t
autor
19. lis 2008

tak jsem šla pofvěsit prádlo přísahám max 10 minut a Joli byla úplně mimo deky a já nevím jak se tam dostala 😕

martinka79
19. lis 2008

Evičko to je záhada,a el neboj dvakrát ji takoto opustíš a za chvilku to ukáže i tobě. michla cestoval také potají. 😀
Jani no co naděláme ale určitě je krásnej a super. užijete si ho. 😉

martinka79
19. lis 2008

michla chce zase mam ma. ach jdu ten oběd rozmixovalt a nakrmit tu nenažranou bestii. 😀 zatím

anta
19. lis 2008

Tak holčinky, vám i vašim mimískům a mimísandám dobrou chuťku k obídku 😉
Marti, fusak je tak nádhernej, že bych si do něj vlezla sama 😀 😀

e.k.t
autor
19. lis 2008

sice nevím jak zdrhala ale vím proč 😀 😀 😀

v plínce byly bobky 😝 😀 😀

martinka79
19. lis 2008

Evi no vidíš dobrý důvod.

Jani tak to je super, že je nádherej a prosím tě nelez do něj nebo už tě nikdy nikdo z něj nedostane. 😀 😔

e.k.t
autor
19. lis 2008

teď se tu převaluje z boku na bok 😀

dite1
19. lis 2008

uz jsem tu. Baba jedna uz odesla, aspon jsem vyzehlila co bylo suche
Mela jsem totiz hodne prani pac na horach nam malem shorel bakak a vsechno smrdelo kourem

dite1
19. lis 2008

Honzik ma tady v obyvaku postavenou takovou budku vypada to jako stan a ve vnitr je spousty pandulaku povesenych co delaji ruzne zvuky, tak se mu tam hrozne libi, ale obcas se plazi pod plachtu a vyleze mi ven a obac ho najdu az uplne pod stolem..... 😖

paolin
19. lis 2008

Evi, treba ji pomohly ty bobky. takovy raketovy pohon 😀

Jani, ty nas s tim fusakem ale napinas! hele, sup s nim do albika 😉

vsem taky dobrou chut! Adamek necekane vytuhnul, tak jsem smirovala Vitulku na hristi 😉
na patek jsem si objednala masaz. tak snad mi to vyjde. mam tak bolavy zada, ze to ani hezky neni 😒

dite1
19. lis 2008

diky za tip, ale musela bych jit koupit smetanu, tak jsem vymyslela ze udelam hovezi kulicky s rajskou na bilim vine a k tomu asi ryzi nebo testoviny. Musi to byt rychlovka....

dite1
19. lis 2008

Holky ten muj kluk mi vypil 210ml mleka!!!!!!!!!!!!!!!!
Volala jsem doktorovi sekretarka mi rekla ze mu to vyridi at zavolam koncem dopoledne a kdyz jsem opet volala tak ta nebyla schopna mu to od rana vyridit. Asi je prepracovana

anta
19. lis 2008

Vy jste toho nakeckaly, fusak vyfotím a šup s ním do albíčka 😀 😉
Míšo, ty máš asi příjemnou tchýni, co jsem tak pochopila 😀 😀 Super, že ti Honzíček papá 😉

dite1
19. lis 2008

Marti na hory s nami klidne, jen ta cesta sem je priserna.Mame tam baracek a 3 pokoje v patre velky salon a kuchyne. Je tam dokonce koupelna i zachod

dite1
19. lis 2008

s tchyni jsem se pohadala jednou tak, ze jsem s ni 2 roky nemluvila a kdyz zjistila ze jsem tehotna tak se privtirla jako by nic, ale ja to jen tak neprekousnu tak ji k nam poustim jen kvuli malymu. MP ten mi da za pravdu tak je vsechno OK. Ja s ni proste nedokaze mluvit musim s ni byt hypokriticka. Hrozne si porad vymysli nejaky historky je to proste lharka, ale uz v takovym stadiu ze si ani neuvedomuje, ze lze

anta
19. lis 2008

A Míšo a nechlastá ona náhodou? 😅
Fusak mám v albíčku, kuk 🙂

many
19. lis 2008

ahoj holky 🙂 už jsme venku z procházky 🙂 nakojila jsem a hraje si na dece,takže s váma můžu chvíli pokecat a nebo vás trošku dočíst,jestli tu je něco novýho,...... 😉

dite1
19. lis 2008

no docela i chlastala ale ted je uplne na mizine takze nema co chlastat a musela prestat i kourit kvuli tomu

anta
19. lis 2008

Ahoj Many, Tebe už jsem dlouho nezažila 😀 , tak co, jak se máte? 😉

anta
19. lis 2008

Já jsem si to myslela, takový lidi jsou zcela mimo realitu, předpokládám, že se u toho chlastání taky dost litovala, že? Já tohle znám, ne že bych to dělala sama 😀 😀 😀

many
19. lis 2008

zatím se máme fine 🙂 příští týden jdeme na půlroční kontrolu,tak ho budou po dvou měsících vážit tak jsem zvědavá kolik má a kolik měří 😀 a zase nás bude čekat očkování a to snad bude taky v pohodě jako minule a ještě nás čekají kyčle,no to bude týden 😀 ale už budeme začínat s příkrmy,tak se moc moc moc těším 😀 jak se bude tvářit na první lžičku,budeme fotit jak zteklý 😀 😀 😀 😀 jinak zoubek ještě nemáme žádny 😉 ale nateklý dásně máme už dýl jak 14 dní,tak jsem zvědavá 🙂

many
19. lis 2008

jinak hodný bývá pořád akorát navečer po té 18.00 už začíná být neklidný a umrčený,tak se mu musíme věnovat do 20.00 než jde hajat a v noci se nám začal budit a chce prso 😖

anta
19. lis 2008

Tak to jsem moc ráda, že jste zdraví a že vám to krásně jde a klape, my jsme měli minulý týden peklo, malej se nemohl vykakat, blinkal a tak, ale to se můžeš dočíst, jak to šlo hrozně 😀 Náš malej první očkování též vůbec neoplakal, to spíš já jsem byla nerves, obzvlášť po té hodině čekání v čekárně, že? 😉

anta
19. lis 2008

Jo, Many, nám se týden budil ve tři ráno a měl hlad, tak jsem musela chcačky nechcačky nasadit kašičku na dobrou noc, aby ho vůbec něco zapláclo, bo nekojím 😉