Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
6. kvě 2010

jinak co má hrozně rád je rizoto s tuňákem 😀 a nebo zapečený brambory 😀 to mu teda jede a už konečně jedl i krupicovou kaši, musela jsem mu ukázat, jak to posypávám grankem a jak mu pak jela 😀 😀 huráá a pije už i kakao 😀 tak do něj dostanu hodně mlíka 😀

anta
6. kvě 2010

Holky, my byli venku v dešti 😀 😀 😀 Honzík měl na sobě poprvé pláštěnku a vypadal jak trpaslíček 🙂 Mně nevadí, že mi táhne na 40. let, panč vím, že na to nevypadám ani zdaleka a asi hned tak nebudu, tak si z toho dělám legraci 🙂
Honzík mě trápí, pořád říká "mama bleble" jako že se mu nelíbím, mám ho nakopnout? 😀 😀 😀

anta
6. kvě 2010

Jo a Honzíka budím, nemám taky na to, aby si rozhazoval režim, který má tak pěkně nastavený 😉

martinka79
6. kvě 2010

aha tak to já nějak neřeším smažím sporadicky karbenátky dělám v troubě. lilek taky v troubě a jinak občas řízek stejně to smažené nechcde.. a jede mu tedy sýr...
ni a jinak vše on je všežravec.
ale chápu tě Míšo

martinka79
6. kvě 2010

Já Míšu nebudím stejně vyhraju já a náš režim... a on sporadiky přetáhne.. a to vím, že to potřebuje. 😀

many
6. kvě 2010

u nás už taky leze sluníčko 🙂
Jani , Ladík taky rád chodí v pláštěnce, ale zatím jen po bytě 🙂 venku v ní ještě nebyl zatím 😀 ani gumáčky ještě nemáme 🙂 musíme přikoupit 🙂
a nekopej ho 😀 řekni mu, že je taky bleble 😀

martinka79
6. kvě 2010

míša dopo z návštěvy v pláštěnce... hrál s bagrem...

many
6. kvě 2010

já taky nebudím, já jsme ráda , že spí 🙂 a režim teď teda bez dudla zatím nemá 😀 chce to čas a v létě to ani řešit nebudu, ať můžeme být dlouho na zahrádce 😀

martinka79
6. kvě 2010

no my holínky máme a už od loňska je má v oblibě... miluje louže.... 😀 Jani on to tak nemyslí... blééééé je leda on když prudí...

many
6. kvě 2010

joj, snad zítra už bude líp venku 🙂 nakoupím hladkou mouku, citron, .... ať můžu zkusit nějaký ty sušenky 😀

martinka79
6. kvě 2010

Míšo jo léto to bude mazec.. taky to vcidím, že to neudejchám a b ude běhat venku s námi... a nebo ho zaženu a pak vylezu ven nevím, zda bude chtít jít od dětí... ale do 21hod bude zařezávat... my sůpíme vždy v poledne někdy ne a večer do 20hod je v pelechu snad jen párkrát měl vyjimku když spal tudle dlouho tak šel asi o půl deváté a jinak jak jsme jeli s Nikol do světas na soustředění tak šel kolem půlnoci jelikžo celou cestu chrupal,a le on byl zlatej on neprudí.

many
6. kvě 2010

Marti louží si Ladík zatím nevšímá 🙂 ale to určo brzo příjde 😀 holínky se kupují stejně jako boty , že 😀 musím po nich juknout

martinka79
6. kvě 2010

na jaké se chystáš...

martinka79
6. kvě 2010

janou máte nohu mám možná nějaklé my jicxh máme jako much... jj loužer to je prima,a le to už loni dělala on je fakt vesnickej drak... my se do města nehodíme. 😝

many
6. kvě 2010

no já budu vždy na zahrádku brát kočárek, kdyby to na něj přišlo, tak aby v něm mohl pak chrupat, jako v loni 🙂 vy co máte dvoreček, tak to je parááda, dáš spát a můžeš sedět dál, že 🙂

many
6. kvě 2010

Marti teď jsou mu boty a sandále 24 akorát, takže asi budu muset koupit 26 😒

martinka79
6. kvě 2010

no, ale uložit ho. když má st. sourozence tak se mu nechce víš. loni jsme taky kočírkovala atyk používala cest. postýlku na stvabě... jé to byly časy... 😀

many
6. kvě 2010

ale aby mu v nich nelítala nožka 😒 co myslíš, ty už máš zkušenosti a Pavla taky 😀

martinka79
6. kvě 2010

nebude mu to velké. my máme 25holínky i boty... ono se to nezdá, ale chodí se v tom blbě. uvidíš jak vyzkoušíš já mám snad 25dvoje...

martinka79
6. kvě 2010

já bych to viděla na 25. jaké má tenisky teď ven...

many
6. kvě 2010

tenisky zatím nemá, měli tu jen ve 24 tak čekám na zboží
zatím má uzavřený 24 a sandále 24 a akorát teda

martinka79
6. kvě 2010

tak to 25 v pohodě.. my máme vše 25 a to stejné beru i holínky... večer ti písnu na mail...

martinka79
6. kvě 2010

škoda kupovat drahé holínky když je bude mít párkrát na nohou...

many
6. kvě 2010

ty máš dvoje 25, jako , že by si mi jedny prodala 😉 to by bylo super, já jukala který si den na aukro a na nic nenarazila

many
6. kvě 2010

právě proto se dívám a když to není sešlapaný, tak co, v zimě nosil Ladik botky co jsem koupila od Pavly a taky paráda a nějaká kačka ušetřená

martinka79
6. kvě 2010

hele nafotím a pošlu jo.... teď musím za rodinkou... 🙂

many
6. kvě 2010

sandálky taky Ladík dostal na vánoce od mojí segry, taky je koupila od jedné mamči a jsou super a nezničený

many
6. kvě 2010

jo,jo v poho, tak zatím pááá a když nebudeš mít čas, tak jindy 😉

martinka79
6. kvě 2010

super...pošlu ti to vše změřené zatím páček

many
6. kvě 2010

páááááááááááááááá