Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
14. bře 2009

😀 😀 😀 O kytkách ani nemluvím, ty už mi usychají ve výškách, chudinky malé 😅

e.k.t
autor
14. bře 2009

hi hi hi, ty d íky kočce nemáme 😅

anta
14. bře 2009

Aha, tak to máte po starostech. Od kdy máte čočku ééé kočku? 😀 😀

e.k.t
autor
14. bře 2009

od listopadu 2003 😀

anta
14. bře 2009

Aha, tak to jsem fakt nějak nepostřehla, hihi 😉 . Dělám teď polévku brokolicového typu, mňam mňam, už se těším 🙂

e.k.t
autor
14. bře 2009

no já sežrala zbytek jogurtu 😀 no a Joli asi odpadla po douhé procházce 😀

e.k.t
autor
14. bře 2009

ha ha ha to bylo mámino zbožné přánííííí 😝

e.k.t
autor
14. bře 2009

teda zase tu čumákuju sama ☹

no jo no už 22 hodin sirotek, teda s Joli 😅

anta
14. bře 2009

Evi, neklesej na mysli, my tu máme krásně a tak jsme se byli pěkně provětrat 😉

e.k.t
autor
14. bře 2009

no tady je kouřmo, ale byli jsme taky 😉

martinka79
15. bře 2009

krásnou neděli dočtu vás veče. přijede mi děda s uzeným huráááááááá
já mu na oplátkud ělám jahod. knedlíky. vše připraveno. Jinak stav-bujeme
tak není moc, čas.

martinka79
15. bře 2009

ale moc na vás myslím pa 🙂

anta
15. bře 2009

Ahoj holky, měla jsem velmi "příjemný" rozhovor s naší mámou 😠 Zítra vám napíši víc, fakt mě už naštvala, já vám to napíši asi už dneska odpoledne až chlapi půjdou ven 😀 😀

paolin
15. bře 2009

ahoj holky! konečně tu! Mirek šel na trenál, Vítek je chvíli u babi a Áda divočí. Mně bacil nějaký bacil, tak je mi blééé 😝 snad ho vyženu a nic z toho nebude!

Jani, už zase maminka..? ach jo! že by téma Honzík a další Honzík? napiš, napiš, pořešíme to 😉
Marti, tiše závidím baštu 😀
Evi a jak je u vás?

paolin
15. bře 2009

jinak u nás leje a leje. dnes i včera. to se rosničkáři na ten krásný jarní víkend moc netrefili. včera jsme byli u našich a bylo to fajn. kluci si to vážně užili. dnes jsme byli u známích mrknout na týdenní mimi. ty malý miminka jsou tak malinkatý! už jsem to úplně zapomněla 😉
tak já jdu za Ádou, třeba tu navečer někdo bude 🙂

e.k.t
autor
15. bře 2009

Ahojky tak jsem tuuuu po pernééé noci a dnuuuuu 😀

e.k.t
autor
15. bře 2009

no tu nikdo a já padám na ústa, tak klidnou noc všem 😉

martinka79
16. bře 2009

Krásné ráno všem vidím, že jsme byly všechny nějak rozlítané doufám, že dnes budeme mít čásek na sebe a na dojmy pojmy. evi snad je pelší den a i noc. Jani a co ty? MAMINKA? to je kapitlola sama pro sebe 😀 už se těším.

alianka
16. bře 2009

holky ahoooj, ja mam za sebou krusny tyden, tak jsem se tu ani neukazala. zas mam sve nespave obdobi, je to celkem humac, dnes jsem spala ani ne 2 hodiny ☹ no ale co Vy, doufam ze jste vsichni uz zdravi a v pohode!

alianka
16. bře 2009

nasla jsem stranku se spoustou rikadel 🙂 :
http://www.kubanec.bloguje.cz/681269-pohadky-a-...

martinka79
16. bře 2009

ahojky Ali, tak to tě lituji a co školeníčko jaké to je??? Mylela jsem na teb. My jsme už zdraví. 😉

anta
16. bře 2009

Ahoj holčiny, pak sem vlezu pořádně, Honýš od pěti nespí 😝 😉

martinka79
16. bře 2009

jupí ten je šikovný náš taky ne ale je od 5.30vzhůru

martinka79
16. bře 2009

tak jdu ještě něco šolichat.

paolin
16. bře 2009

ahoj holky! Adámek už chrupe. tak mám chvíli na net 🙂 snad tu brzy budete 😉
my máme doma tahle říkadla.
http://www.patro.cz/objects/1074728162.html?
kupuju je velmi často, jako dárek. jsou fakt výborná. krásný obrázky a vůbec. Vítek je vyžaduje každý den 🙂

u mě dorazila menzes. o týden pozdějí, ale v plné parádě. blééééééééééééééé 😝 😠

anta
16. bře 2009

Tak jsem ho systematicky zničila flaškou 😀 😀
Ano, k tomu včerejšku, bude to trošku delší. 😀 No, volala mi máma a prý jak se máme a takový ty kecy. No tak jsme si povídaly a povídaly a já jsem ještě ujišťovala, jestli brácha bude mít opravdu chlapečka a jestli se fakt bude jmenovat Honzík a máma jako že jo. Já říkám, no a jak na ně jednou budeš volat, Honzíku jedna a Honzíku dvě? A máma na to opět řekla, no jo, ale to bude Bartoš!😠 😠 Tak jsem se jí na to zeptala, jakej je rozdíl mezi příjmením Bartoš a XY (to jsem samozřejmě nepíši, jak se teď jmenuji 😉 ) A ona na to, že ten druhý Honzík bude patřit do rodiny, že náš Honzík patří do rodiny MM ☹ , no to se přiznám, že jsem se nasrala a už jsem se s ní prostě bavit nechtěla. Pak jsem to řekla MM a ten jí napsal SMS v tom smyslu, jakej je rozdíl, že se náš Honýš jmenuje XY, no a máma mi na to volala, vzal to MM, já s ní mluvit nechtěla a prý že to tak nemyslela a řekla nějakej úplně debilní důvod, proč to řekla. MM se s ní nesral a zeptal se jí, proč to takovým způsobem kastuje, ona tam do toho telefonu něco brblala a MM se jí zeptal ještě 3x a ona mu flákla telefonem! 😠 😠 Pak mi napsala SMS, že ji prý urážíme a že pardon, že žije, že se zařídí a takový kecy. Tak jsem se s ní opět nesrala já a napsala jsem jí, že se nemá proč urážet, že nám to s tím Bartošem už řekla podruhý a že se nás to dotklo a že je zajímavé,že mé sestře, též už ne Bartošové, hlídá pořád Valérii a za námi nepřijede a že nebydlíme v Africe ale v Kladně, že cesta sem není složitá. Na to mi máma samozřejmě zavolala a prý že jsem jí hnula žlučí, že píši, že moje sestra není taky Bartošová a já jí na to řekla, kolikrát že nám to hlídala Honýše a ona,že je nemocná, že sem jezdit nemůže, tak jsem se jí zeptala, jestli je tak nemocná, že na Vinohrady jezdit může a přespávat tam a ona na to, že jí prý v náručí Honýš řve, tak jsem jí řekla, ať se nediví, že jí vůbec nezná, ale že by si jistě zvykl, že když jsem byla nemocná, tak taky nepřijela a co myslíte, že udělala? Flákla mi telefonem! ☹ Přijde mi, že si snad myslí, že mám Honýše s cikánem nebo co 😠

martinka79
16. bře 2009

jsem tu a jdu číst. 🙂

anta
16. bře 2009

Je to dlouhý, vím, ale někde se musím vypsat 😀 😀 😀

martinka79
16. bře 2009

Jani je to děš,a le pro úptěchu když jsem to četla viděla jsme svoji matku. sice se nehandrkujem o jmén a ataka, el jinak celá moje family maminečka zlatá jak umí házet vinu na druhé a atak hele to asi je prostě jakse rodičům postavíš tak jsi ......................... usmívej se je na to. 😀 Honzík je ten nejlepší kluk z rodiny nejbáječnějších lídí.

martinka79
16. bře 2009

Jani kuk 😀