Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. kvě 2009

many to je nemilé, Joli to měla taky 2 dny a pak byl klid 😉

e.k.t
autor
30. kvě 2009

Dobrou noc 😉

martinka79
31. kvě 2009

Krásné ráno, Evi já latté nedělám nechávám to na Mm on ho umí super nskoupil si na něj nádobíčko sklenky a lžičky... já dělám blbbou a nechám se obskakovat. 🙂

e.k.t
autor
31. kvě 2009

hihihi když je doma, že 😉

martinka79
31. kvě 2009

no jasně jen když je doma..... jinak si kávu našlehám sama 🙂

e.k.t
autor
31. kvě 2009

hi hi hi jsem si to myslela že to tak bude 😉

martinka79
31. kvě 2009

no jasně, ale jak by mě viděl, že si to dělám tak by byl... konec obskakování. ons i na něm tak zakládal. pořád s tím experimentoval a dělal to aby bylo 3barevné a najednou přijud já jako břídil a bude po raodsti. 😀 chápeš...

martinka79
31. kvě 2009

po pravdě ikdyž tu jsou kamarádky tak jim ho před ním nedělám a nechám to na něm... nebo jim našlehám mléko extra v mixérku. 🙂

e.k.t
autor
31. kvě 2009

no já ve klenici našlehám mlíko do vrchu a potom po skle liju pomalu preso a je to taky pruhované 😉

martinka79
31. kvě 2009

a já to nedělám a je to.... to víš Mišák se snažil to dělat jako přímo u nich na letišti na terminále. 😀

anta
31. kvě 2009

Ahoj holčiny, koukám, že zde probíráte kávu, tak to já nijak neřeším, nejvíc mi chutná zrnková a ještě k tomu od žida 😀 😀 😀 😀

martinka79
31. kvě 2009

pdelín spadl a má pěknou bouli a tak uvidím zda z toho nebude otřes mozku...

martinka79
31. kvě 2009

Jani i u nás jede zrnková Mm jeditě tu nebo to jeho latté. 😀 😀 bere ho jako kakao. já piju po ránu rozpustnu a potom zrnkovou. já žida nééééééé douwe.... je moje značka.
jak dnes je??? já včera výleti a dnes budem doma. MM stavbuje zakopávají kabel na eletriku a odpoledne vyklidíme garáž bude se zalívat betonem.... 😉

e.k.t
autor
31. kvě 2009

no já zalévanou ani tureckou blééééé, rozpustnou mám ráda jakobs n ebo nescafé, presso latté ale pochutnám si i na melte vše s mlíkem či smetanou 😉

anta
31. kvě 2009

Dnes čekáme návštěvu, mojí sestru no a jak jinak, Honýš je dnes protivnej jak sviňa 😀 😀 😀 MM na něj asi taky nemá náladu a tak u vaření /peču kuřátko, bude se špenátkem a knedlíky bramborového typu 😀 / poslouchám neustálé řvaní buď Honýšovo či manželovo, mám já to ale úděl ženy pluku 😀 😀 😀

martinka79
31. kvě 2009

Jani nwezoufej a když bude nejhůř nasa´d si kuřátko na hlavu. 🙂
já dnes pěkla maso a bramb. kaše a nám nakládaná žebírka.... v super marinádě.
polévka klasika zeleninová, hov. vývar.
odpoledne štrůdl.
rozpustnou jedině nescafé,a le teď mám doma velveta...

martinka79
31. kvě 2009

Evi kdyby jsi na tom aukru anšla nějakou bundu na Mišáka riflovou92-98 a na Nikol vestu134-140 bud ráda.. dfíky písni jen odkaz já žu se snad zvládnu poprat s tím netem. 😀 😀

martinka79
31. kvě 2009

holky ještě, že Vás mám. 😉

anta
31. kvě 2009

Marti jo, asi jo, jestli mě budou oba štvát, tak manželovi dám olíznout jen kostičku a Honýškovi nedám nic, ale ten oproti manželovi asi nemá rozum co? 😀 😀 😀

martinka79
31. kvě 2009

Rozum má jen neví jak s ním naložit.... 😀 ale to víš chlapy a ještě k tomu dva josu jak kohouti va rynku. 😉

e.k.t
autor
31. kvě 2009

tak my máme bramboračku vbe vývaru z plněných paprik a rajskou s paprikama 😉

velvet je dobrý 😉

e.k.t
autor
31. kvě 2009

jasně mrknu 😉

martinka79
31. kvě 2009

si rychlá kuknu teˇ%d jdeme jíst zatím páček... 🙂