Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
5. únor 2009

Jani my bychom ho meli za 1 650 000,-kc-dala jsem vam sem prvni odkaz ktery jsem nasla!Ten byt nabizi 3 realitky a kazda ma jinou cenu!a to jeste ta pres kterou to chceme ma napsano ze cena podle dohody!takze MM to chce jeste zkusit trosku snizit!
My ten byt co mame jsme koupili taky v roce 2006 a to za smesnych 650 000,-kc!

anta
5. únor 2009

Tak to je za babku 😀 😀 To jste měli zkusit, jestli by jednu nechtěli 😀 😀 😀

monkia.pv
5. únor 2009

tak my jsme po obede a jdeme si hrat! 😀 Ztim ahoj

anta
5. únor 2009

My taky, tak zatím 😉

anta
5. únor 2009

Tak my jsme už i vykakaný, vyvenčený a teď je zase čas na zlobení 😀
Kurňa, ta Martinka tu nějak chybí, napíšu jí SMS a budu jí pozdravovat 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. únor 2009

Jo Jani dobrý nápad, u nás se jde poprvé spát teda ještě protestuje v postýlce ale smolík, Martin se pakuje do práce tak abych přežila noc 😅

anta
5. únor 2009

Tak holčinky, SMS poslána, Martinku jsem pozdravovala a slíbila jsem jí, že udržím MK naživu 😀 😀 MM je doma, tak hurá, dnes mám Honýse nějak plný kecky, bo byl silně umrčený, asi ho čapal nervík od zubů, protože si neustále sahá na obě ušiska 😉

e.k.t
autor
5. únor 2009

no jo chůdě, jsem zvědavá kdy to čapne Joli ☹

monkia.pv
5. únor 2009

Tak my uz jsme doma taky!Probehla dneska jeste jedna prohlidka jednoho bytu,ale ten byl oproti tomu vcerejsimu hroznej!
Chudacek Honzik!
Evi treba vubec nepocitis jak jolance zacnou rust zoubky!Treba bude v pohode! 😉

monkia.pv
5. únor 2009

no ja jdu nachystat vanu a spani!Uz se tesim jak bude ten nas maly dablik spinkat!Zalenu k telce a budu odpocivat!jeee uz aby to bylo!

e.k.t
autor
5. únor 2009

tak náš diblík se právě snaží vlézt do svýho lehátko křesílka 😀

monkia.pv
5. únor 2009

a my uz spime od 18.50!Vanula mi usnula u mlika! 😀

many
5. únor 2009

ahoj,ahoj,ahoj 🙂
tak hlásím,že máme v 8 měsících 74 cm a 9.90 kg 😀 😀 😀 😀
nemám moc času,snad se tu brzy ukážu, pa pa pa

kamca.mazda
5. únor 2009

AHoj holky,
koukám že drbete chlapy jo jo je to všude stejné.
My měli dnes noc fuj fuj za to ráno jsem spali do půl desáte.
Mony byt je moc krásnej ani to není špatná cena. A gratuluji k postavení to my si ještě asi počkáme. 😒

anta
6. únor 2009

Dobré ranko, holčiny, tak dneska byla noc naprosto strašidelná, malýho čapla rýma a skoro nespal, takže děs běs, ještě k tomu ty zubáky, asi se brzo zblázníme 😖 😀 😀

e.k.t
autor
6. únor 2009

Jani neboj to zvládneš, nurofen a mundisal to jistííííí, odsavačka vysavačka a nasivin a budou i noci snesitelné 😉

anta
6. únor 2009

Pořád se chytá za ouška ☹ Teď spí v kočárku, který jsem mu vyvýšila. Ta odsávačka je dobrá, mám na ten vysavač a je to rychlý, že malý nestačí ani řvát 😀 😀
Psala mi Martinka ranní pozdrav, si představ, to jí musí být asi dost smutno 😉

e.k.t
autor
6. únor 2009

no to si myslím, když byla zvyklá po ránu na siestu a pokec s námi, teda u nás se ještě spí a to od večera od 21 hodin a v kuse, zdá se že rýma už ji v noci tolik nebere 😉

monkia.pv
6. únor 2009

dobre rano holky!U nas noc celkem dobra!Jen jedno probuzeni!A zadny sezeni! 😀
Jani rymecka za par dni zmizi a bude zase fajn!My taky mame odsavacku na vysavac a jsem s ni moc spokojena! 😉
Jee Kamco spat do pul desate!To uz ani nevim jaky to je! ☹
A ja mam dalsi novinku!Vaneska nam dneska zacala pekne lozit! 😀 A nejradeji si doleze pod PC stul a taha za snury!Takze mi zrejme skoncila "dovolena" 😀 😀

anta
6. únor 2009

Moni, já ti dám dardu, jo? My spíme s manžou normálně už od 20 hodin, heč 😀 😀 😀

anta
6. únor 2009

Evi, to je dobře, že jste se té rýmy zbavili, teď jsme na řadě my 😀 😀

monkia.pv
6. únor 2009

Jani ja bych taky klidne chodila spat v osum,ale ja jsem divny tvor-ja bych neusnula!I kdyz jsem unavena tak proste driv jak v deset neusnu!Porad se prevaluji a nic z toho! 😠

e.k.t
autor
6. únor 2009

no rýmu má pořád, ale teče hlavně přes den, v noci byl poprvé klid, ale dnes už má prosoplíkované dva kapesníčky 😉

anta
6. únor 2009

MM volal dr., co s ním máme dělat a ona mu řekla, ať zavolá později, že tam prý má dealerku, to fakt super dr. 😠

e.k.t
autor
6. únor 2009

no Jani a jiný pediatr tam není? já bych ji vyměnila 😝

monkia.pv
6. únor 2009

Jani ta vase dr. je nejaka divna!Taky bych ji vymenila!

monkia.pv
6. únor 2009

tak me od rana boli hlva jako hrom!Ani kapky nezabraly!Ted jsem si zdrimla s Vaneskou,ale bohuzel jen 45 minut!Chci spat vic! 😀

e.k.t
autor
6. únor 2009

tak jsem se z této diskuze vybudila k tomu, abych se pořádně obula do lékárny po netu, kdy jsem 12.12. objednala a zaplatila zboží a i přes 4 urgence nic, tak začali zase něco vymýšlet tak už jsem jim hlasitě řekla že teda jdu ihned kontaktovat sdružení ochrany spotřebitelů a budou se s nimi hádat právníci a hele kuk, pošlou mi zpět penízky že se SOSkou nechtějí mít nic do činění 😎 😝 😅 😀

monkia.pv
6. únor 2009

Evi to je sila az kdyz clovek zacne "vyhrozovat"pravnikem tak zacnou neco delat!To jsou ale hajzlicci!

e.k.t
autor
6. únor 2009

no oni pořád říkali už jsme to poslali, v pondělí pošleme a bla bla bla až jsem se nasssss 😠