Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
8. čer 2009

holky, jsme doma. zajdemu s Adou pro oběd do školky a pak asi půjdeme oba spát. nebo budu čučet na net 😉

e.k.t
autor
8. čer 2009

Pavli choroba se neprojevovala ani před víkendem, prostě pořád stejné, teplota zvýšená pořád 😉

anta
8. čer 2009

Tak jsem doma z prochajdy, nejméně půl hodiny jsem drbala s jednou maminou na lavičce na dětském hřišti, Honzík byl v kočárku anebo u mě v náručí a bylo to moc super. Koupila jsem mu v bazárku hrací televizi, tak si s tím v kočárku hrál ještě půl hodiny a pak konečně usnul 🙂

anta
8. čer 2009

A ještě něco, ta mamča mi vyprávěla, kterak jednoho dne vytírala podlahu a její holčina, které jsou tři roky, za ní přišla a flákla jí do hlavy paličkou na maso, pěkně zezadu 😀 😀 😀 Naštěstí to nebylo tím zubatým, ale i tak to muselo dost bolet, ještě teď se tomu směju 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. čer 2009

No to moc směšné teda není 😝

anta
8. čer 2009

Evi, mně to vtipné přijde, neboť jsme se tomu obě smály jak pitomý 🙂

e.k.t
autor
8. čer 2009

No je to houby sranda, když může ublížit 😔

anta
8. čer 2009

Jé, Evi, neber to vážně, ona se tomu taky děsně smála, to víš, že jsme stačily před rozloučením vymyslet scénář, jak tam máma leží a holka nad ní tancuje s paličkou na maso 😉

paolin
8. čer 2009

Jani, Adam mě po hlavě mydlí vším, co mu přijde pod ruce. chudák jeho budoucí partnerka 😉 😀 Vítek je celý den venku s babi 😨 to čučím tedy! babi z ně bude pěkně ucaprtaná..nebo spíš upovídaná 😉 Adam už spí. Naposledy chrněl do jedné, tak byl grogy. včera taky. ale pak se o půl sedmé vzbudil a zlobákoval tu do půl desáté. před tím Vítek do jedenácti..prý, že počká, až půjdeme spát. koukal s náma na film a cpal se brambůrkama. no prý zážitek pro něj obrovskej 😀 no a ráno vstával v šest 😔

e.k.t
autor
8. čer 2009

Teda to jsou radosti, Joli spala do 17 tak počítám taky do 22 😀 😀 😀

a dneska pije juice ze skleničky, teda z mojí aby mi zbylo méně 😝 😀 😀

paolin
8. čer 2009

Evi, to je drsný..to máš tedy dlouhý dny 😒
jinak dnes dorazily věci objednané na MMB. no supéér! botičky paráda, tríčo pro Mirečka taky supr. moc hezký a tak mám velkou radost 😵 no a do Prahy dorazil Mirkův nemocný hard disk a už volali, co a jak. zkusí vytáhnout nějaká data. za 17 500,-....holt za blbost se platí a ne nadarmo se říká, že informace mají vysokou hodnotu 😒
jdu si nahřívat kokos...ééé kebuli a pak zkusím umořit Vítka ke spánku 😉

e.k.t
autor
8. čer 2009

No já si zvykla, Joli je na rozdíl od kluků moc hodná, nebrečí, hraje si a dělá tany tany při hříšným tanci 😀 😀

e.k.t
autor
8. čer 2009

Tak první pokus o uložení 😉

martinka79
9. čer 2009

ahojky holčiny hlásím se tu konečně. včera mi nefungovala klávesnice. Měla jsem toho také moc. dnes konečně klidný den. Jen musím sbalit do nemocnice, zítra ráno vyrážím směr vysočina a rovnou do nemocnice. ☹

martinka79
9. čer 2009

čusík Jani jééééééééé tak paličkou po hlavě to bych se také smála ač to není legrace a může se něco stát. my se s kamarádkou směje stále... takovým věcem. Včera tu byla vyprávěla mi jak jí její dceruška 2roky rychlá jako blesk dala hudlana ana obě půlky zadku když se na kláněšla v kalhotkách něco dát do pračky. šup kalhotky dolů a pusa byla tam kde chtěla. 😀

mě včera michálek málem udělal infarkt, normálně vylezl z postýlky ven a nevím jak.... je to na nejnižší stupeň, a nic kolem. Žádný rachot nic prostě si to kráčel do obýváku udělal baf a už byl na balkoně. 😕 😕 😕 😕

martinka79
9. čer 2009

Pavli tak to je drahá blbost... ale co viď. dělat se nic nedá.
evi tak Joli je hodná, prostě klidná viď. Michlůek tedy taky neprudí sám si hraje, ale je to koumák co se ničeho nezalekne. 🙂

anta
9. čer 2009

Dobré ranko, holčiny moje. Teď jsem udolala Honýška, ještě na mě mrkal očkama, když jsem ho položila do postele, ale to bylo jen tak napůl a na vystrašení mámy 😀 😀 😀
Marti, nemysli si, myslím na Vás každý den, včera jsem si zrovna říkala, že to je za dveřmi, zítra budu z vás celá nesvá a budu očekávat jen samé dobré zprávičky 😕

martinka79
9. čer 2009

No zítra to bude jne lenošení a uda v nemocnici,a le ve čtvrtek... bojím bojí. MM bude daleko a já taková slabá nátura co se týče dětí. 😢 no budu doufat, že to ustojíme všichni lékaři, já a Miša.

anta
9. čer 2009

Marti, kdybych mohla, byla bych tam s vámi a nechala se operovat místo Mišáka, přijde mi, jako by to bylo moje dítě 😔 Neboj, jsi holka silná a musíš být Mišáčkovi oporou a to jistě budeš 😉

martinka79
9. čer 2009

Jani díky... hjo a vtípky fakt klasa. 😀 😀 😀 😀

anta
9. čer 2009

Vtípky jsou fakt jedlý 😀 😀 Chci, aby jsi byla trošku rozveselená 😉

anta
9. čer 2009

Já tady pořád řeším manželovy kraviny a přitom oproti tobě, Marti, jsou to fakt hovadiny 😉 Neboj, budu tam s váma 🙂

martinka79
9. čer 2009

Jani nesjou to hovadiny, je to též pro život důležité. Já se nebojím té operace, ale toho jak to vše ustojí.... to víš jak bude reagovat na narkozu, potom na zafašované ruce. No taky e bojí perosnálu jedna kravka ti znepříjení celý pobyt. ☹ U nikolky byli všichni veselí milí a to mi dodávalo sílu. Já se totiž moc neumím bránit v okamžiku, kdy jsme tak trochu na měkko... jestli mi rozumíš. jinak jsme jak šlejfirnice. 😀

martinka79
9. čer 2009

přemlouvala jsme MM ať pošle Nikol k babi..., že budu mít nervy ještě z toho jak se vypravuje a tak. On nekompromisně řekl ne, že jí prospěje torchu samoastatnosti a zodpovědnosti. Vím, že ji obstará,ale ráno tu bude sama odpoledne též. no uvidíme. 😉

martinka79
9. čer 2009

problém je, že tama si nebudu mít net. a tak pc asi nechám doma. ještě se domluvíme s MM.

anta
9. čer 2009

Marti, PC s sebou mít nemusíš, to není důležité, hlavně si nezapomeň nabíječku na telefon, aby jsi byla na drátě. 🙂
Rozumím ti, člověk už je takhle v hajzlu psychicky a oni to moc dobře vědí a ještě toho někteří zneužívají, tak snad tě to nepotká 😉
Nikolka tě překvapí, že je šikovná, uvidíš 😉 Sama ví, že to není legrační situace, ony děti nejsou hloupé, když o něco jde, tak jsou rozumné, toho bych se nebála. Manžel to taky zvládne, budou se navzájem potřebovat 😉

martinka79
9. čer 2009

No doufám, že to drobci ustojí.
Nabíječku mám připravenou a bezedný účet.Budu tvá noční denní můra. 😀

anta
9. čer 2009

Dyžtak můžeš požádat sousedy, aby na Nikolku občas dohlédli, jestli bude sama, tak aby jsi měla jistotu, že je vše v pořádku. To je blbý, že manža nechce ji dát k babi, ona sice troška samostatnosti neuškodí, ale nic se nemá přehánět, takhle budeš mít dvojnásobný strach. Tak ať si manža vezme dovču.

martinka79
9. čer 2009

No to je právě problém kdyby mohl jede se mnou, ale mají v práci u admády kontroly a nemůže se trhnut. On si uvědomuje a ví, jaké to bylo u Nikol a jak jsm oba šíleli.ovšem nějak to tentokrát nejde. ☹ znáš chlapy nejde nejde.

martinka79
9. čer 2009

se sousedku se ndes dohodnu, že ji trochu obstará. 😉 nenápadně.