Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
5. zář 2010

Tak jsem byla teď nekompromisní, Honzíka jsem za mohutného řevu prostě posadila do kočárku a tradá s tátou ven, no hrůza, nevím, co se to s tím klukem vůbec děje, teda ale je to hnus. No a co myslíte, do 10 minut usnul. To prostě nejde, aby si diktoval, kdo s ním bude chodit přece ven. Už je to druhý měsíc, co takhle blbě vyvádí, ale prostě jsem se rozhodla, že to musíme prolomit, ale je to hrozný. Snad ho to jednou přejde.

martinka79
5. zář 2010

@anta neboj ono fakt přejde... 🙂

paolin
5. zář 2010

Marti, gulášek byl prima 🙂
Jani u nás to stejné. Řev, s tátou nikam, jen s mámou. Vítek nebyl v tomto věku jiný. Ono ho to přejde. Jen chudáci tátové. Jsou z toho krapet bezradní, byla bych taky. Někdy to Adámka venku přejde, někdy se vrátí se řevem.
Dnes jsem byla v práci a pak jsme šli k našim. Kluci už si pěkně hrají, tak je to fajn. Sice kolem nich pořád musím skákat, ale hra má občas nějaký smysl 😀 V pondělí máme logopedii, v úterý poprvé s hlídačkou - nakonec oba, aby to Adam lépe zvádl a jen na hoďku. Já zatím dám kosmetiku. Ve středu oba očkování a ve čtvrtek to mám masakr. Mezi dvě hodiny musím vecpat asi 5 věcí, 2 se kryjí..něco bude muset z kola ven. Mireček je od středy páá. Mají konferenci. Bude veselo 😀

anta
5. zář 2010

Pavli a jak to řešíte ty řevy? Jste nekompromisní jako já? Teda ale trhalo mi to srdce ten jeho ryvný řev, vrátil se domů a v pohodě, s tátou kámoši 😀

paolin
5. zář 2010

Jani, jak kdy. Neřve vždy. Vždy řve, když jde uspávat táta. Někdy už je tak rozjetý, že raději uspím já. My jsme asi málo důslední. S Vítkem jsme si prošli fakt peklo a často jsme ustupovali, protože to bylo neúnosné. Řval by celodenně. U Adámka to ustupování někdy aplikujeme dost zbytečně.. Obdivuju vás, jak tyto situace zvládáte s nadhledem a neůstupně.

anta
5. zář 2010

Pavli, já u něj vypozorovala, že toto vyvádí od té doby, co odhodil dudana a přestal pravidelně přes den spát, takže je i víc unavenej a to se táta nesmí ani mezi dveře postavit, to kluka čapne takovej hysterák, že má člověk pocit, že ho kousla vosa do prdele 😀 😀 😀 . Když nejsem doma, tak virvál Honza nedělá, ale jakmile se objevím, tak do 10 minut je to samý "mamu jo, mamu jo". Není to každý den, ale bývá to v poslední době světlá chvilka, když se kámoší s tátou. Včera jsem taky ustoupila, já blbec, a šla jsem s ním odpoledne ven sama 😖 , dneska se to ve mně vzepřelo a řekla jsem si "tak to teda ne, táta se bude válet a já budu dřít?" Tak to teda neeee!" Dala jsem si špunty do uší a šla "vypravit" řvoucího haranta ven 😀 😀 Tak to víš, mm je z toho špatnej, ani se mu nedivím, ale budeme na tom pracovat, aby vše šlo jak má. Na jednu stranu se nedivím, že Honza mm odmítá, nevidí ho celý dny (každý den jen 1,5 hodiny) a pak je táta doma na víkend a myslí si, že se mu hároš bude věšet na krk. Možná se na něj Honzík taky vnitřně zlobí, že je s ním tak málo a pak mu to dává sežrat 😀 😀 😀 Dávám sem fotečky toho našeho závisláka, na té druhé vaří, nakreslila jsem mu kamna 😀 😀 😀

martinka79
6. zář 2010

čus bus jsme doma urvaná... né v pohodě. dalsi oběd od MM hurá za klukama ven. mám zlatého manžela a syna vystačí si nakonec sami... 😀

martinka79
6. zář 2010

holky fakt je to období které prostě některé děti mají... a my to překonáme... 😝

anta
6. zář 2010

My už to tak trošku překonali, teď šel ven s tátou a bez keců, protože ví, že se mnou diskutovat nemá smysl 😀

martinka79
6. zář 2010

@anta tatina máš doma?
tak nakonec to bude Ok. 🙂

anta
6. zář 2010

Jojo, vzal si na dnešek dovolenou, panč byl v té práci posledních 14 dní pořád. No a pozor, Honzík už mi říká "maminka" a ne "máma, mama a tak" 🙂

martinka79
6. zář 2010

🙂 taky krásné..

anta
6. zář 2010

No tak potěší to 🙂 Jsem Herodes, ale dítě ví, u koho se má fajn 😀 😀

martinka79
6. zář 2010

@anta tak to je jasné.... 😉

martinka79
6. zář 2010

u nás pohodově... děti si hrají a já relaxuji...

anta
6. zář 2010

Jo, my jsme taky v pohodě, vcelku, jen mm mi přijde nějakej nabručenej, nevím, proč. 🙄
Podařil se mi hurónský kousek, nahnala jsem konečně svýho hoooodně dobrýho kamaráda po dvou letech! Fuj, to mi dalo práce a hlavně odvahu jsem musela mít, ale ta mi není příliš cizí, tak se povedlo a navázali jsme konečně spojení, je to fajn a uvidíme, jak to půjde 😀 😀 😀

anta
6. zář 2010

Honzík už umí otevírat pet lahve, umí to otevřít a taky zavřít, to zírám! 😕 😉

martinka79
6. zář 2010

@anta tak to je šikovný kluk a ty podnikavá žena 😀

paolin
6. zář 2010

ahoj holky! my standardně lítáme. dnes jsme byli ve cvíču a zamluvili místečka na tento rok 😉 taky jsem příhlasila Vítka do profi výtvarného kroužku, tak jsme zvědavá. další tisícovka v... jsem hned ze začátku roku vyplajzla za školku a koužky 3500,-...to je mazec...to bude juchanda příští rok, když budu bez peněz.!
Mirek jde dnes zase schůzovat kvůli zateplení baráku a ráno frčí brzy pryč. se tu moc neohřeje 😀

martinka79
6. zář 2010

@paolin Pavli to znám já mám dvě děti v systému a to rachot.. raději nepočítat... 😒

martinka79
6. zář 2010

@paolin ale koružek to bude pro Vítečka super.. Nikoka má drama´ták a aerobik a samo to její teakwon... 😀 Míša nic jen se mnou sokol... zatím ho nikam nehrnu... 😉

anta
6. zář 2010

Tak Honzuláš spinká, huráááááá. Kamarádství s taťuldou mu vydrželo, takže mě to posílilo v přesvědčení, že musím být nekompromisní 😉 Ostatně jako vždy 😀 😀

martinka79
6. zář 2010

@anta Míša šel spát taky kolem sedmé.. 😉 já jim udělala jarní závitkya Mm hudruje že to smrdí...... že se na něj nevys... 😝 zítra mi začíná sokol. snad někdo dojde...
Jani jasné důslednost je ta nejlepší věc 😉 jsi šikula. kde je Evča, Many???

paolin
6. zář 2010

tak u nás to právě uslo. Dám večeři a pak sprchu a minutový vegáč.. zítra první hlídací hodinka. snad nebude moc řevu 😀 myslím, že když tu bude Vítek, bude to lepší.
já vařila zapečený palačinky se špěnátek a kurecím masíčkem. Adam to nejí. má smůlu 😀
holky dobrou!

martinka79
6. zář 2010

@paolin Pavli dobrou, já pracuji... stále.. blééééééééé ☹

anta
7. zář 2010

Ahoj holčinky, chudák Martinka, ta se taky nezastaví, tak jí posílám sílu a energii.

paolin
7. zář 2010

ahojda holky! taky tak nestíháte 😉 dnes v noci mi bylo pěkně blbě. musela jsem asi něco sníst nebo co.. ale už je fajn 😉
první hlídání bylo tak půl na půl. byli s tetou jen hodinku a Vítek si to myslím užil 😀 Adam hodně plakal a nechtěl na sebe nechat sáhnout. Sem tam prý přestal a pokukoval po hře. Nu, sebereme síly a zkusíme znovu 😉
dnes byla pěkná kosa, zítra to nemá být lepší. slibovali babí léto. to leda asi, kdybysme se my baby vyletnily, tak by nějaký bylo 😉

anta
7. zář 2010

Pavli, s těma babama vtipný 😀 😀 😀 Jé, tak Adámek si nezvykl, není se čemu divit, časem se obrousí a bude dobře 😉 Dneska dostal mm sprdunk, dohodli jsme se, že bude každý víkend vytírat, jo udělal to třikrát a tak jsem to nechala na něm a dva měsíce nevytřel, tak jsem to vždycky přes týden vytřela sama, no blbá 😖 😀 Honzík již mluví fakt suprově a je mu krásně rozumět, jé to mu ta huba jede, holky, každý den umí vážně něco nového, vždy mě něčím překvapí 😉

paolin
7. zář 2010

jé, Janííí! to mluvení je supéééér! 😀
Adam pořád nic. zato si mluvení vynahrazuje řvaním 😀

martinka79
7. zář 2010

@anta Jani Tm je na rom jak ten můj... 😠 😠 😠
Honzík je šikula Míša mluví, ale občas něco komolí... 😉
@paolin Pavli ono to přijde neboj.... nemůže hned hlídačce líbat ruce...
já jsem urvaná jak pes, holky kdyb jste viděli moje žáky to je šílené to není učení to je prostě malá ústavní péče... a to jsem dnes měla sokol přišli děti a fajnpart,a le jsme vymluvená a akorát na čaj a spánek... 😉