Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
29. říj 2010

a co u vás Pvli, jak je Adámkovi?? 🙂
jo volala Nikolka ze soustředění a prý dobrý, mluvila raději jen s tatinem...

paolin
29. říj 2010

je mu líp. zlobí 🙂 ale úplně v poho nebude. teplota mu klesla, tak uvidím. v noci polyklal hleny, teď zase žádný nejsou. tak nějak nechápu, co se děje..
fajn, že je Nikolka spokojená 🙂 kdepak se vlastně soustředí?

martinka79
29. říj 2010

@paolin zase na sklárně... 😉 Žihle... 😉 no řeba mu ty hleny padají v noci do krku a přes den lepší jak je v noci v klidu tak to řádí...

martinka79
29. říj 2010

Míša právě teploty nemá tak jsem aninešla k dr. ale pokud to bude potom špatné tak s ním pjdu v týdnu a vemus si pragraf.

anta
29. říj 2010

Tak hurá, podařilo se mi ostříhat dítě, to je nadlidský výkon 😀 😀

anta
29. říj 2010

Koukám, že vám děti stůňou, jé to je mi líto ☹

martinka79
30. říj 2010

@anta Jani no spíš je počasí a oklní svět nakazil... to víš dětský kolektivdělá divy, ale Mišák je jinak fitko... už to hopsá a běhá.. včera jsme zase byli sbírat jablka babičce a dnes konečně udělám pořádek v garáži..

martinka79
30. říj 2010

krásné ráno, Jani jak se zadařilo nahoď fotečku a co návštěva??

martinka79
30. říj 2010

dnes budou u nás jahodové knedlíky a za chvilku půjdu na okna Mišák si krásně hraje jak jinak u nás...

anta
30. říj 2010

Ahoj holčinky, tak včera jsem byla u té ségry, no sluší jí to s bříškem, ale kam se na ten můj kopačák hrabe 😀 😀 😀

paolin
30. říj 2010

ahojda mamíny!
Marti budliky budliky budete mít knedlíky? mňááám 🙂
Jani a co vlastně ségra napjatě očekává?
Adámkovi je taky lépe, tak už poletuje. ale byl tu pěkný klid, když byl včera chvíli v útlumu 😀 to už docela chápu, proč se některé mamíny na mateřský nudí 😀 😉 vzládla jsem umýt koupelnu a kuchyň..no paráda 😉
jinak jsem včera Adámkovi nasadila Pamycon. má tu rýmu opět někde nedostupnou v dutinách, začal kašlat a já tedy rozhodně nehodlám riskovat další píchání oušek nebo zánět průdušek či zápal plic. je to sotva 14 dní, co se z podobného vyhrabal 🙄
venku je sluníčko, tak snad i u vás!

paolin
30. říj 2010

ahojda mamíny!
Marti budliky budliky budete mít knedlíky? mňááám 🙂
Jani a co vlastně ségra napjatě očekává?
Adámkovi je taky lépe, tak už poletuje. ale byl tu pěkný klid, když byl včera chvíli v útlumu 😀 to už docela chápu, proč se některé mamíny na mateřský nudí 😀 😉 vzládla jsem umýt koupelnu a kuchyň..no paráda 😉
jinak jsem včera Adámkovi nasadila Pamycon. má tu rýmu opět někde nedostupnou v dutinách, začal kašlat a já tedy rozhodně nehodlám riskovat další píchání oušek nebo zánět průdušek či zápal plic. je to sotva 14 dní, co se z podobného vyhrabal 🙄
venku je sluníčko, tak snad i u vás!

anta
30. říj 2010

@paolin - ségra neví, co bude mít, ale vypadá to na chlapečka (Petříka), je moc krásná a bříško jí sluší. Jen mě dostala tím, že mi řekla, že se zkusila napít HORKÉHO kafíčka, aby věděla, jak na to chudák dítě v bříšku bude reagovat 😠 , no pak si sedla a položila si, koza, horký kafe rovnou na břicho, no to jsem jí teda vynadala, ta to dítě týrá už v břiše, to jsem se, přiznám, fakt naprdla a vyděsilo mě to 😠 😠 Byl tam i její manžel a ten jí říkal, že by jí taky zkusil smočit hlavu v horké vodě, jestli by na to reagovala, no je fakt pitomá, to se na mě nezlobte, vždyť to dítě může poškodit. Do vánoc by se měli stěhovat do nového bytu, který je prý řešen tak pěkně jako ten náš 😉

martinka79
30. říj 2010

@anta jejda ségra pokuší a zkouší... potvůrka jedna snad ji to přešlo... a dá miminku pokoj.
Jinak u nás pobědová siesta my tedy máme fakt milionové dítko koukali jsme společně na film o autech a já vařila ate´d si chlapy hrají, po kávě půjdeme ven. 😉

@paolin Pavli nech si napsat broncho vax. 😉 to malému pomůže...

anta
30. říj 2010

@martinka79 - tady je taky pohodička, ale ségra zkouší teda dost chudáčka miminko, hlavně to malé se nemůže bránit a jí napadají takový krávoviny, no to je vidět, že teda přemýšlí prdkou, mně to vtipný moc teda nepřijde. Normálního člověka by to vážně nenapadlo 😝

e.k.t
autor
30. říj 2010

No tak u nás včera úplná průtrž mračen 😠 😠 😝

výsledek tichá domácnost - příčina mm mi nepřímo řekl že nejsem soudná, komunikace na bodu mrazu nebavil se se mnou jen furt já já já jako on, no tak jsem se zasekla a na všechno jsem už mechanicky odpovídala že já jakožto nesoudná osoba ... nakonec se totálně naprdl, že mu nelezu do řiti, že zalezl do ložnice a tam trucoval, tak jsem si vzala deku a polštářek a zalehla jsem na kanapi a bylo mi fajn, dnes je to taskové neutrální, ale jakýkoli pokus o dotyk opětuji ledovou sprškou, že ať nechá nesoudnou osobu napokoji, neb si nemůže být jist že beru antiko, a aby si šel po svých 😠 😝 vím že jsem hnusná, ale jakýkoli dotyk se mi momentálně hnudsí, tak holt bude muset vyčkat až zranění vyprchá 😔

anta
30. říj 2010

@e.k.t - jé, to je mi líto, pěkně ho teda dusíš, ale ať si uvědomí, že nemůže takto s tebou jednat, achjo ☹

paolin
30. říj 2010

Evi, ach jo... těm chlapům snad začínaj zamrzat mozky či co! 🙄

e.k.t
autor
31. říj 2010

Včera jsem mračounovi popřála robré ráno, bez emocí, koukal jako súva z nudlí, ale odpověděl a pak se pekelně snažil 😀 😀 😀
do večera byl hodný, ale první dotyk a ještě k tomu jen letmý jsem mu teda dovolila když mne šel doprovodit na vlak do práce, což normálně teda jako nedělá. Cestou z vlaku koupil suroviny na boršč a ten i uvařil 😀 😀 😀

Tak jen aby mu to vydrželo. Uvidíme se až dnes večer tak uvidíme co mu zase přelítně přes frňák 😝 , ale co oddělené lože taky mmělo svůj úspěch, jednou jsem se pohodově vychrápala 😉

e.k.t
autor
31. říj 2010

Tak dobré ráno a dobrou noc 😉

anta
31. říj 2010

Ahoj holčinky. Tak dítě nám dnes vstávalo v půl šesté (nového času), ale to se dalo očekávat, i když včera šel o hodinu později.

@e.k.t - tak je to na dobrý cestě 😉

e.k.t
autor
31. říj 2010

Jani ono je potřeba stanovit mez kam už opravdu ne, příjemné mi to teda nebylo, ale holt jsem bojovala za budoucno 😉

anta
31. říj 2010

@e.k.t - gratuluji a tak nějak tuším, za co jsi bojovala, můj cíl byl naprosto stejný 😉

e.k.t
autor
31. říj 2010

jj prostě hranice se určují VŠEM deětem, i těm starým 😀 😀

anta
1. lis 2010

Dobré ranko, holčinky, jak jste se srovnaly s novým časem? Co robátka, jak to pobrala? 😉

martinka79
1. lis 2010

ahojky holky, klasina nebyl čas... včersa výlet pro NIkolku ZK má za sebou a totálně vyčerpaná, že jela hned po první hodině ze školky celá KO. teď už je Ok... 😉
srovnání s časemm jé míša dnes vstával klasila v 5:15 což by normálně bylo 6:15 takže tsk...
uvidíme jak dál.
Jinak evi držím pěsti a´t dobojuješ to co chceš a TM ať seká latinu jak má dlouho.... 😀 😀 😀

paolin
1. lis 2010

ahoj holky!
my ráno byli u Mudr, bylo tam asi půl Brna...čekali jsme přes hodinu a po nás opět plná čekárna. prý Brno lehlo. máme tu nějakého príma bacílka 😀
Adámek žádný nález, tak uf uf! v noci kašlal tedy strašně, pořád jsme odsávali a moc nenaspali. teď už je lepší. příští týden máme jít na imuno, tak šmarja ať je zdravej..Vítek má zaraženou rýmu, tak má i zaraženou školku 😀
dnes jsme byli venku je chviličku, no jak tam bylo krásně! a ve čtvrtek má být 19 stupňů! čučím, jak puk a doufám, že budeme moct jít na chvíli ven 😀

Evi, u vás trochu vybojováno? a jak pokračuje domeček?
Jani, čas u nás OK. horší je ten opačný posun 🙂
Marti, jejda! chudáček Nikolka!

e.k.t
autor
1. lis 2010

ahojky, Joluška je po 11 dnech doma hurááááá 😉

domek mm zazdil, tak jsem ho dnes ukázala našim a řekli oba že ho nechápou 🤐 takže to nebudu řešit, nemám náladu na dohadování 😠

paolin
1. lis 2010

Evi, to muselo být přivítání 🙂 a co angína?
Hm, a manža se k domku vyjádřil? Jako že je pro nebo proti nebo to prostě ignoruje?

e.k.t
autor
1. lis 2010

no prostě že by HO to stálo peníze které nemá a že by se ON musel starat..... takže jako že soudná osoba by do toho nešla..... dnes to naši zhodnotili že by se to dalo s rodinnou pomocí samoručně opravit bez extrémních nákladů, no tak když se matěj mastějovič zabejčil, tak má po žížalkách

paolin
1. lis 2010

chm, tedy vaši finanční situaci neznám. ale rozhodně si nemyslím, že ty by ses do něčeho jen tak bezhlavě vrhala bez pořádného promyšlení.. třeba se mu to ještě rozleží.. chlapům vše trvá dýl.. až na sex, že 😀 😀