• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Duchovno a ezoterika. Popovídáme si?

6. února 2012 
Ahoj holky ,
je věk Vodnáře a lidé se začali více zajímat o věci mezi nebem a zemí ... Nyní je dost známá energie, léčivá energie Reiki, sama jsem zasvěcena do Reiki 1. Zajímám se hodně do hloubky o tyto věci :slight_smile: Ráda si popovídám, kdo má společné zájmy a názory a kdo praktikuje tyto věci, ozvěte se . Pěkný den Marí :slight_smile:
27. zář 2011 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Maminky , kdo se zajímá o věci mezi nebem a zemí , máte zkušenosti nebo nějaký zážitek :slight_smile: pojdte popovídáme si .-)
23. led 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,já se o tyto věci taky hodně zajímám,byla jsem na seminářích Přechod bránou(cesty mimo tělo),nedávno jsem byla na regresivní terapii(naprosto úžasnej zážitek),chodím na meditace,nebo medituju doma,čtu různé knížky,naposledy Mnoho životů,mnoho mistrů,pracuju s andělskýma kartama... :slight_smile:
23. led 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky , kolik pak ti je a jak se jmenuješ, líbí se mi oslovování jménem:slight_smile: co to znamená přechod branou , to jako do té vyší dimenzi? na tu regresi jsem chtěla také jít ale zatím jsem nenašla vhodného dobrého terapeuta:slight_smile: Ja mam 1 Reiki a také maám karty andělské.-)od kud jsi? měj se pěkně Maruška
3. únor 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lera1 tak jsem tu :slight_smile: já jsem jménem Anna :slight_smile: a říkají mi Anďo, je mi 27let.
5. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@marinkat ahojky Maruško, tak jsme tu, aby jsme si popovídaly :slight_smile:
5. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
joo,hurá je nás víc,já jsem Lenka :wink:
5. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ted třeba čtu Tajemstvý Šhambaly , krásná pravdivá kniha. Mám také Andělské karty . Zajímá mě Shambalka až to tak budu , cítit nechám se zasvětit. Anděli moc miluju:slight_smile: tak pište :slight_smile: těším se na Andu a Lenku :slight_smile:
6. únor 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem ted dočetla 4 knihy od Briana L.Weisse,je to vše o regresivní terapii,seminář Přechod bránou je zaměřen na změny stavu vědomí,koukni na knihy od Monroa,mám je doma všechny a díky nim jsem se dostala na seminář Přechod bránou.Shambalu neznám,o co jde? :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek