Dům na klíč, poradíte?

verunatom
19. říj 2015

vybíráme kde si nechat postavit dům nebo alespoň základovou desku a hrubou stavbu a nebo vše komplet ale max do 2 mil.a patrový .máte nějaky tip ?děkuji na odkazy

marcinek
19. říj 2015

to je spis na modrou strechu ne?

no_title
19. říj 2015

To by mě osobně taky zajímalo. My půjdeme asi do dřevostavby, našla jsem jeden, který by se mi líbil, stál okolo 1,3 mil. 3+KK. http://www.cestap.eu/bungalov40.php

citun
19. říj 2015

@marcinek určitě souhlasím, přejdi na modrou střechu 😉

aniaaa
19. říj 2015

Firma Zelene domky. Mame od nich dum a vse bez problemu 🙂

verunatom
autor
19. říj 2015

modrá střecha je nejaky web jo mrknu děkuji.hledám kde se dá a čekám druhé dítě tak jsem i tu .-))

verunatom
autor
2. lis 2015

zdravím mužu od vas více info jak dlouho bydlíte jaky mate dům.jak to bylo s financováním pomohli oni atd?? děkuji moc nemůžeme se rozhodnout a nasla jsme na ně i stížnosti dost.@aniaaa

aniaaa
2. lis 2015

Bydlime od ledna. Stavi drevosravby. S financovanim pomohli, mame dum 8*8,5 m s obytnym podkrovim s garazi. Byli jsme spokojeni! Jen na rozhodovani o barvach a materialech nam nedavali prilis casu.

verunatom
autor
3. lis 2015

A jak se jmenuje dum a cena? A delaly vam.i zasíťování pozemku a vsechnoy vyjednal?

evulina77
3. lis 2015

http://www.rdrymarov.cz/, rychlá stavba, kamarádi stavěli a jsou spokojeni

aniaaa
3. lis 2015

@verunatom dům máme inividuální projekt a se vším to přišlo na 2,7 (měli jsme dražší koupelny, počítám tam i kuchyň). Sítě jsme měli a co bylo potřeba dodělat jsme dělali sami, pač jsme nechtěli další vícepráce. Prvně se dávala záloha 150 tis, pak zbytek do advokátní úschovny a postupně se peníze využívaly.. na úřadě jsme si to vyjednávali sami. Nebylo to, že bychom si sedli, podepsali smlouvu a čekali než nám předají klíče. byl to dokola dosti blázinec vlastní práce a iniciativy. Možná to někde dělají jinak, lépe, ale my byli spokojení, na ničem nás neodrbali, nebo aspoň jsme na to nepřišli 😀

verunatom
autor
3. lis 2015

Děkuji moc.

volambenga
Odpověď byla odstraněná
Zobraz