Dvě - nebo tři?

magdalenax
17. led 2016

Děvčata, než jsem se odstěhovala do Prahy, tak jsem se kamarádila se dvěma kamarádkami, které se naopak mezi s sebou znaly dříve a více, než já s nimi. Obě dvě se staly tak trošku rodinnými příslušnicemi, než jsem se odstěhovala. Byla jsem s nimi v kontaktu, ale spíš formou sms zpráv, nebo prostě, jak to napsat,- po telefonu. Přestěhovala jsem se zpátky před několika měsících. Nicméně, na Vánoce jsem jim napsala přání a také pozvání, že bych je ráda viděla. Každé zvlášť. Ovšem, netušila jsem, že se spolu nebaví a že já budu toho terčem.Je pravda, že jedna z nich není zrovna příkladnou manželkou, která mi napsala, že já můžu za to, že jí ta druhá - z těch kamarádek, odvedla partnera. Koukala jsem na ten email, jako by z monitoru lítaly rachejtle. Chápete to? Podstata je taková, že ten její u nás viděl pořádek, který měla doma i ta druhá. Ale já můžu za to, že její partner za tou druhou odešel...., aniž bych něco takového předem věděla, protože mi to nesdělila ani jedna z nich, přičemž ani ta druhá - co vím, s partnerem té první nežije.
V emailu doslova stálo,- no, tak je to tady, tys prostě měla pořád vše akorát a já ne..., ten můj odešel za...., .... . Jako bych snad za to mohla!

elvira
17. led 2016

Vždycky je jednodušší vidět chybu ve druhém, než v sobě.
Kamarádka hledá vinníka, prožívá bolest a snaží se určit, kdo za to může.
Napsala bych jí, že mě sice mrzí, čím prochází, ale nenesu na tom žádnou vinu a v případě, že bude chtít pokecat, zajít na kafe, tak ať se ozve.
Víc bych to s ní neřešila.
Stejně si myslím, že by chlap neodešel "jen" kvůli nepořádku doma - prostě si už možná nerozuměli, a ten nepořádek byl poslední kapka - ale to je jejich problém - teda momentálně už v podstatě její problém.

magdalenax
autor
17. led 2016

@elvira No, já na to musím pořád myslet a jak na to myslím, tak mi došla jedna věc. Vždyť ten její chlap byl u nás všehovšudy snad pětkrát, ale za jakých okolností! Odstěhovat skříň, kterou chtěl pro své rodiče na chalupu, takže věci ze skříně všude možně. Když nám dělali rekonstrukci fasády, tak také - pomoci s nábytkem, aby se dalo uklidit, to tu byl takový bordel, že byly zaprášené i klíčové dírky, atd., prostě vždy za nějakým účelem s něcím pomoci, když bylo třeba. Na klasické návštěvě tu byli snad opravdu jednou. Mě to ale hned nedošlo, že jsme se vídali vlastně u nich.
Takže, jak si napsala, nejspíš hledá viníka. Jsem zvědavá, co se nakonec ještě dozvím

luciamala1979
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magdalenax
autor
17. led 2016

@luciamala1979 To bych Ti byla vděčná, aby byl první a poslední - ten příspěvek

luciamala1979
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magdalenax
autor
17. led 2016

@luciamala1979 Já řeším problém s letitými společnými přáteli. Byl nastíněn dost jednoznačně. To, jak se to nakonec vyřeší je otázka, ovšem né pro Tebe. Jsi o nějaký ten pátek mladší, tím nechci říct, že bys neměla radu, ale zatím si mne nepřesvědčila o tom, že by to tak mělo být

luciamala1979
17. led 2016

@magdalenax vy poznáte moj vek?? ste ma pobavila.
TOto nie je problém k riešeniu, je to blbosť. A ak už, takáto věc sa nerieši na fore MK, ale rozhovorom a komunikáciou s dotyčnými osobami. ALe na tú nemáte, o čom svedčí sposob, kt. zvolila dotyčná "letitá známa", mail.. takže v podstate nie je čo riešiť, třeba Vás len poľutovať

magdalenax
autor
17. led 2016

@luciamala1979 No, pokud je to 1979, za Tvým nickem rok narození, jako že asi ano, tak se nemáme o čem bavit

luciamala1979
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blecha94
17. led 2016

@luciamala1979 Ono Vaše včerejší oduševnělé dotazy byly o dost plodnější a přínosnější, že? 😀 Že se chce vypovídat, od toho tu ten web taky je, ale vy se chcete akorát hádat, což si myslím smyslem Koně rozhodně není. 🙄

@magdalenax Hledá oběť. Ví, že selhala a chlap utekl její vinou, ale ani za mák si to nechce přiznat. Možná tě ještě párkrát bude bombardovat obviněním, ale myslím, že se časem chytne za hlavu a možná přijde i s omluvou, nebo dá alespoň pokoj. Rozhodně si nepřipouštěj, že bys za to mohla, že máš doma uklizeno je přeci normální... 😀 Něco v tomto smyslu bych jí naznačila, zkrátka pokud jí to chlap okomentoval stavem domácnosti, tak by se holka měla zamyslet. Dost možná se ale její chlap prostě jen zakoukal, seznamovat svoje partnery s ženami, se kterými se tráví hodně času je holt riziko. 😅

luciamala1979
17. led 2016

@magdalenax jojo blecha má pravdu, rozhodne za ňou nechodte a nekomunikujte, takto vyspelé jednanie ani neočakáva. Časom príde sama a omluví sa, klud 😉

magdalenax
autor
17. led 2016

@blecha94 Ahoj, děkuji, žes přišla. Jde o to, že se ty dvě moje kamarádky rozhádaly, ale já to vůbec netušila. A už vůbec jsem netušila, že ten chlap té jedné měl odejít k té druhé, ale to není pravda. Nikdy spolu nebyli. Ale můžu za to já...

zuzapra
17. led 2016

@luciamala1979 Uz od Vas ctu nekolikaty prispevek a zacina mi Vas byt lito. Vy musite byt hrozne ZLA zenska.
Tyhle diskuze jsou o radach, sdileni a porozumeni......
Zkuste jine stranky, treba; ifaunu

luciamala1979
17. led 2016

@magdalenax tak si poplačme! ☹

luciamala1979
17. led 2016

@zuzapra ano som zlá, po včerajšku budem hooooooooodne zla k niektorým nickom, k tým ktoré mi tu radili, zdielali a porozumeli. Asi mám dovod..

blecha94
17. led 2016

@magdalenax Vysvětlila bych jí, že o ničem nevíš a primárně by si měla popovídat s tou třetí. Což by bylo vůbec nejlepší, když její chlap neodešel ani za ní, natož kvůli tobě...

Já občas žasnu, co se někomu může honit hlavou. 😅

luciamala1979
17. led 2016

@blecha94 aha, ale to je totožné s mojou radou, tak to asi nepojde 😖

luciamala1979
17. led 2016

@magdalenax skúste premýšľať, možno do ďalšej 2ej ráno Vám niečo vhodné napadne 🙂

magdalenax
autor
17. led 2016

Tak se vraťme k mému úvodnímu příspěvku. Měla jsem dvě kamarádky a tak jako tak MÁM. Jen se prostě jedna nechce u mne potkat s tou druhou, že prý ji odvedla partnera. To, že se vyjádřila tak, že za to můžu já BY BYLA JINÁ OTÁZKA

zuzapra
17. led 2016

@luciamala1979 😀 musim se smat!!! Rozdupali vam babovicku, vztekate se a budete oplacet. Treba by Vam na Slovensku bylo lip. Pejsci v kleci nebo jen zahrade, skoro zadni čehuni..... (...co by tam delali, ze?....)

magdalenax
autor
17. led 2016

@blecha94 Hele, potkaly se dvě, jedna viděla tu druhou, jak s někým kecá v autě, asi tak to bylo, ale že to nebyl ten její, to neví, protože nepozná golfa od audi. To je také tak...

luciamala1979
17. led 2016

@zuzapra aaaaaaaaale nie, len ja mám tak úžasné deti, do kt. sa včera obuli a aj manžela, že sa nemám s kým hádať, viete 😉 bábovky nepapám, žijem zdravo. Aj na pivo chodím peši 😀

luciamala1979
17. led 2016

@magdalenax aha, takže sa rieši či budete dve alebo tri. Konečne mi to dopína

magdalenax
autor
17. led 2016

@luciamala1979 Buď tak láskou našťouchaná a nechoď do diskuze, ve které bych se chtěla poradit s rozumnými. Děkuji. Navíc, vlastně dodržíš to, cos sama napsala, tak si za tím stůj!

luciamala1979
17. led 2016

@magdalenax 🙂 mrzí ma to, musím si počkať na rozuzlenie. Už keď som mojou primitívnou slovenskou dušou pochopila zápletku. Som tu s Vami při Vašom probléme! 🙂

zuzapra
17. led 2016

@luciamala1979 pokud nepapate babovicky z pisku,jste fakt uzasna. Vam by ani Slovensko nestacilo, vidim to na jinou planetu. Vam jde vzdy jen o hadani. Nevmesujte se zakladatelce a dalsim do diskuze, je to fakt ubohe.
@magdalenax pozvala bych je obe na kafe, samozrejme bude lepsi, kdyz budou o sobe vedet. At si to v klidu vyrikaji. Rict jim svuj pohled na danou vec.
Jinak, hleda jen vinika, protoze ji to asi dost boli....

magdalenax
autor
17. led 2016

@luciamala1979 Řeš si svoje problémy, máš jich asi dost. Já Tvoje rady nečekám a jak jsem Ti napsala, drž se svých slov a nepiš mi zde

luciamala1979
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magdalenax
autor
17. led 2016

@zuzapra No, to je právě to, byly jak siamské dvojčata, a najednou tohle. No, příjemné to nebude, nepotřebuji je vídat spolu, ale chápeš, jak to dopadne, když je budu kupř. vídat každou zvlášť

luciamala1979
17. led 2016

@magdalenax ja nemam problémy, mala som so psami a tie ste mi včera vyriešili, takze mam easy life 🙂