Ella nebo Emma?

sissive
12. bře 2017

Ahoj, čekáme miminko a a vybíráme jméno pro holčičku. Strašně moc se mi líbí jména Ella a Emma a nedokážu se rozhodnout, které z nich vybrat. Manželovi se také obě dvě líbí. Pro jaké jméno by jste se rozhodli? Dopředu píšu, že jiná jména se nám opravdu nelíbí a chceme varianty se dvěmi písmeny. Jde mi pouze o názor k těmto konkrétním jménům. Děkuji za respektování.

kytkata
12. bře 2017

Ella, není to tak často slyšitelné,pro mě tudíž zajímavější...😉

riakuk
12. bře 2017

My máme doma Elen. Chtěla jsem Elena, ale manžel říkal, že je to jako ruská Jelena 🙂 Za mě Ela - praktičtější s jedním l. (radím jako učitelka ZŠ 🙂 ) Obě jména jsou hezká 🙂 Přeji Vám hodně štěstí.

pet359
12. bře 2017

Vzdy jsem chtela Emmu...uz od puberty jsem tvrdila, ze kdyz budu mit holcicku, bude to proste Emma..no, prislo tvrdy na tvrdy a kdyz to bude holcicka, bude to nakobec Ella...Emmicek mame v okoli prehrsel ☹ to ja nechci...

izz76
12. bře 2017

@sissive Ella je dle mého názoru hezčí jméno než Emma🙂

sissive
autor
12. bře 2017

Děkuji za tím všem za odpovědi. U nás v okolí toto jméno moc používané není. Jak mezi sousedy a přáteli, tak i u nás ve škole kde pracuji. Takže v tomto ohledu máme volnou ruku. Původně jsem byla rozhodnuta pro Emmu, ale když jsem našla jméno Ella, tak mi přišlo takové měkčí a zatím se přikláním k němu, ale furt si nejsem jistá

zmrzlinka
12. bře 2017

Emma 🙂

summer2012
12. bře 2017

Za mě určitě Ella 🙂 kdyby jedni švagrojc neměli Elišku a druhý Elen určitě bych ji dala 😉 a tedy kdybychom nečekali zase kluka, ale holčičku 😀

alexhonza
12. bře 2017

Ella se mi libi vic- my ji budeme mit take 😊