Erotické hračky. Kde nejlépe nakoupit?

adelkawe
31. črc 2019
Uživatel adelkawe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adelkawe.

Chtěla bych si s přítelem pořídit nějaké erotické hračky. Jen nevim kde nejlepe koupit. Máte tip na kamený obchod, nebo přes internet? Děkuji

xenie131
31. črc 2019

kdyz si zadas do googlu tak ti vyjede spousta prodejen eshopu. posilaji to diskretne. nikdo nepozma co v tom baliku je..jestli se nestydis tak kamenny obchod erotic city. je skoro vsude.

lucievlckovaa
31. črc 2019

Ja objednam na www.ruzovyslon.cz a velika spokojenost, diskretnost, velky vyber

evcazet
31. črc 2019

Výhoda kamenných obchodů je v tom,že si eventuálně můžeš sáhnout i na materiály u výrobků(gel,silikon,latex…) Já osobně jsem dělala v jednom sex shopu a když ti přijde zákazník,tak mu můžeš doporučit nebo poradit,pak je na něm zda si něco koupí nebo se na tu samou,ale levnější věc koukne na netu,za návštěvu sex shopu nic nedáš a pak se můžeš rozhodnout.V sex shopu ti taky můžou ukázat jaké funkce mají výrobky,kdežto na netu si to jen přečteš..

annynka94
1. srp 2019

My jsme spokojení taky s Růžovým slonem 🙂 kamenné obchody jsou sice fajn, že to vidíš naživo a zeptáš se co tě zajímá, ale taky jsou někdy skoro jednou tak drahé.. :-/

cranbie
1. srp 2019

mrkni na stránky vanilopka.blogspot.com má tam i hodně recenzí a taky bere z růžovýho slona jako holky. já bych s přítelem zašla i do toho sex shopu, může to být vzrušující zážitek pro oba 🙂

wejdix
1. srp 2019

české kamenné a často i e-shopy mají přirážku tak 1000% o proti čínským eshopům např aliexpress. Za cenu jedné pomůcky v čechách jich koupíš 10 v číně. Člověk tak má možnost toho více vyzkoušet.

hanickaver
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terkatqe
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanickaver
27. srp 2019
Uživatel hanickaver je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od hanickaver.

Já třeba už roky nakupuji na e-kondomy.cz. Dřív sem chodila i do obchodů, ale musim říct že takhle je to jednodušší. V klidu doma promyslim, vyberu , objednám. Zatim sem byla vždy spokojená.

martaskaaa
27. srp 2019

Holky, s tou diskrétnosti to není úplně tak všude. Tenkrát jsem objednala a dala si doručení do práce. Myslela jsem, že mě trefí šlak. Tlemil se pošťák i kolegyně, než jsem zjistila proč 😂😂 viděli jste někdy růžový vibrátor v bílé bublinkové obálce? Diskrétní na tom bylo maximálně razítko odesílatele 🤣🤣🤣

dora13
27. srp 2019

@martaskaaa neeee😂😂😂 tyjo, jsem se dlouho takhle nezasmala, dik😀

martaskaaa
27. srp 2019

@dora13 Jako já jsem se pak tlemila taky, co mi zbylo. Žily jsme z toho ještě dlouho 😂 ale kurva v bublinkováy obálce? A na www stránkách psali, že diskrétní balení...

dora13
27. srp 2019

@martaskaaa to je megaulet, nechapu😀

martaskaaa
27. srp 2019

@dora13 taky to nechápu, asi jim před Vánocema došly diskrétní krabice 😂😂😂

sasa890
18. lis 2019
Uživatel sasa890 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sasa890.

my nakupujeme jedině na internetu, do obchodu by mě asi nikdo nedostal, ale narazili jsme na výbornou stránku a jsme spokojení 🙂

125katulka125
10. únor 2020

já jsem teď poprvé objednala na www.e-kondomy.cz a dobrý :D dost se stydím, tak jsem nechtěla jít do kamenného obchodu a balíček je zabalen diskrétně, takže nikdo neví, co veze :D

agneska7
10. únor 2020

Za mě e-shop 4sex.cz a opravdu doručuje diskrétně 😉

fionkaa
3. říj 2021

Ježiši v bublinkové průhledné obálce poslali vibrátor?? :D To je hrozný, bych se styděla tak moc, že bych asi už do té práce nikdy nepřišla :D Já nedávno taky nakupovala erotickou hračku přes eshop, ale naštestí vše bylo maximálně diskrétní!!!! :D

klarkahany
23. pro 2021

Tak to je horor. No nakupovala jsem něco takového jednou přes shop ekondomy a bylo to diskrétní přesně jak bych si to i představovala, takže za mne v pořádku.

fionkaa
29. čer 2022

@klarkahany Souhlasím, s něma mám taky dobrou zkušenost. 🙂)