Ex partner vyhrožuje sebevraždou. Co dělat?

katanovobran
4. bře 2021

Ahoj holky,píšu protože si už sama rady nevim.Byla sem ve vztahu 6 let nevyšlo to,bylo to dost špatné nebyli to běžné problémy spis takový extrem on manipulátor a když sem mu nesla na ruku bylo zle,Jsme od sebe již dva roky po dlouhe dobe jsme se potkali,začal psát a když viděl ze s nim chci byt jen ve vztahu jakémsi kamaradskem začal vyhrožovat sebevraždou,trvá to od včera ..policii volat nemůžu je v zahraničí v práci,říká se ze lidé co to říkají to neudelaji bohužel mám s nim své zkušenosti a rozhodne to není jej pes co stéká ale nekouše neumím si představit mít něčí život na svědomí,dva dny už nespim nejim sem zoufalá

camelinka
5. bře 2021

@zelenaesmolda Taky pekny, samej drsnak 🙄.
Myslis, ze tohle delaji i zensky? Takhle vydirat a vynucovat si pozornost?

zelenaesmolda
5. bře 2021

@camelinka
Delaji

camelinka
5. bře 2021

@zelenaesmolda 🙄🙈

amazonkajanik
5. bře 2021

@camelinka jeje, to ti odpovím i já, že to ženské dělají a k tomu i scény hodné na oscara 🤣
U nás takhle hysterčila frajerka na chlapa, že jestli jí opustí, tak skočí z mostu, nebo se otráví a vinen bude on a chlap jí s ledovým klidem odpověděl, že mu tím spíš prokáže službu, páč zůstat déle, tak ji brzy zabije...čemuž my všichni kolem řvali smíchy a někdo utrousil, že by ho soud osvobodil, páč trest si odpykal předem, životem s touhle semetrikou 😂

pommpomm1
6. bře 2021

Řeknu to asi ošklivě. Měla jsem podobného ex, dělal v zahraničí, mě dokázal dělat ze života peklo jak během vztahu tak když jsem mu oznámila, že končím. Začal napřed s výčitkami a pak mi volal a psal, že to napálí ve 150km v autě do stromu. Řekla jsem mu, že je to takový slaboch a sr*č, že by neměl koule na to něco takového udělat, vypnula telefon, zablokovala ho všude kde to šlo a byl klid. Je mi úplně jedno co s ním je, pochybuji že by něco udělal protože se vždycky akorát ožral a dělal tlaky.

denisahlavicova
12. bře 2021

Z me zkusenosti, ten kdo o tom mluvi, tak to nikdy neudela. Jsou to jen reci, aby ses vratila.

zelenaesmolda
12. bře 2021

@amazonkajanik a jak to dopadlo?

amazonkajanik
12. bře 2021

@zelenaesmolda nic si neudělala (krom ostudy) a normálně šli od sebe. Ona se odstěhovala bůh ví kam a on později taky. Oba byli náplava, bydleli ve městě sotva rok...ale člověku to v paměti zůstane, páč to byla komedie jak kdyby jim Troška napsal scénáře 😁

denisahlavicova
12. bře 2021

@denisahlavicova muj byvaly me vydiral tim, ze se zabije v aute.. pak mi poslal fotku naboraneho auta.. nic jsem si z toho nedelala, jelikoz byla zima on mel par tydnu papiry.. kamos mi pak napsal, ze to narval do sloupku pri " driftu " , ale ze je vlastme v pohode, ze mele o sebevrazde, jen kdyz je napity. A znam tak spostu prioadu z rodiny. Ignorovat, nekomunikovat.