Fenka kouká do stropu. Nesetkal jste se s tím někdo?

anirij332
9. říj 2019

Holky, tak já nevím... naše fenka je od minulého týdne čumí do stropu... Jakože ne v kuse, ale každých pět minut tam koukne a chvilku kouká... V jakékoliv místnosti.. jednou na ten strop začala i štěkat a vrcet...to jsem se hodně bála a šla jsem radši na vycházku :D na duchy totiž věřím.. když si hraje tak i mezi hraním ten strop zkontroluje... Nikdy to nedělala...dělá to i venku, že kouká prostě nahoru, ale tam ne moc často.. nesetkal jste se s tím někdo?

teckadvojtecka
11. říj 2019

@martaskaaa Určitě došel, ale byl tak v šoku, že se ani neozval.

martaskaaa
11. říj 2019

@teckadvojtecka 😀😀😀😀

lilian2111
11. říj 2019

😂😂😂😂

anirij332
autor
11. říj 2019

@teckadvojtecka no zjistila jsem že kouká do stropu míň, když jsou všichni doma... Takže je asi nějaká prostě nervózní no...

anirij332
autor
11. říj 2019

Takže když mame pocit, že máme v domě ducha tak si to rozdat s přítelem a zakončit to kakanim 😂

katherinka33
11. říj 2019

@anirij332 Nemůžu z toho, kam se tahle diskuze dostala. 😀😀😀 To je jak v Simpsnovejch. 👍

la_amanita
18. říj 2019

@sudylichozrout pěkně děkuji za doporučení Boudy na hororu. Už teď se těším na noční kojení

sudylichozrout
19. říj 2019

@la_amanita 🙂 Tak prijemne pocteni!

odula
19. říj 2019

@katherinka33 proč v simpsonvejch? Jako... fakt pripomen mi díl... leda bys myslela specialni carodejnicky díl :D

katherinka33
19. říj 2019

@odula Já myslela to, kam se až posunula tahle diskuze. 😀V Simpsnovejch to taky začíná nějak a nakonec se to vyvine úplně jiným směrem. Tady to začalo divným chováním fenky a skončilo duchy, co na nás koukají při...

teckadvojtecka
21. říj 2019

@katherinka33 No však uživatelka psala hned v úvodu, že věří na duchy... takže se to odebralo správným směrem 🙂

teckadvojtecka
28. říj 2019

Tak jak se má pejsek? Už je to lepší? (Nebo došlo k nějakému hmotnějšímu zjevení? :D )