Film Výměna. Dívali jste se taky?

shakira007
10. lis 2019

Holky ja jsem se včera dívala na film výměna a bylo to fakt hrozný ja filmy moc neproživam ale tohle bylo hrozný protože se to stalo podle skutečné události ach jo chudák máma. Dívali jste se taky? Jo a ještě mně zajímá jaký byl konec ja jsem v půlce usnula

sonikv
10. lis 2019

Já ten film znam už delší dobu a je to fakt hrozný. Tenhle typ filmu snad už ani nechci vidět znova.......

shakira007
autor
10. lis 2019

@sonikv
A jaký byl konec? Nevíš jestli ten její syn přežil?

verunkanatalka
10. lis 2019

@shakira007 ten syn se nikdy nenašel...Matka ho do konce svého života hledala ale nenašla...Je to natočený podle pravdy...

sonikv
10. lis 2019

Já vždycky u podobnejch filmů řvu a nemůžu na ně pak zapomenout..... Nebo co se někdy dočtete ve zprávách např na novinkách...... to jsou uplný zvěrstva na dětech.... z toho se mi chce pak zvracet......

verunkanatalka
10. lis 2019

@sonikv mám to stejně jako ty...

sonikv
10. lis 2019

@verunkanatalka Já třeba někdy když jdu spát se rozbrečim, protože si vzpomenu, co jsem třeba četla o nějakém dítěti co mu kdo udělal a vůbec z toho pak nemužu spát v noci...... Fakt nějaký věci ve mně nechávaji paseku.....Ted jsem si vzpomněla, jak jsem zrovna něco děsivýho četla před dvěma měsíci a furt je mi z toho zle.....

verunkanatalka
10. lis 2019

@sonikv naprosto tě chápu!!! A já jsem ještě tak pitomá, že si v tom příběhu dosazuji moje blízké.... 😫

sonikv
10. lis 2019

@verunkanatalka jo, tak to máme naprosto stejně!!!!!! takže nejsem jediná....

verunkanatalka
10. lis 2019

@sonikv nejsi... Jsme střelné dvě...

makronka222
10. lis 2019

Se podivej na IG profily o nemocnych detech. Jak umiraji na rakovinu atp. Jak trpni, dozvis se jejich pribeh, jak dlouho bojovali a ldy odesli. To je teprv masakr. A je to realita...