• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Finanční poradce, Praha. Poraďte

13. listopadu 2009 
Ahoj,

sháním nějakého finančního poradce ohledně rady na moji životní pojistku a na pojistku pro moji dceru. Chtěla bych doporučit někoho,o kom víte, že je schopný a je není zainteresovaný jen pro jednu společnost. Jsme v Prahy.

Díky moc za tipy!!!
12. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, naše poradkyně ti pomůže, jmenuje se Šimoníčková, tel. 777 654 277. Zrovna jsme takovou pojistku uzavírali pro manžela, různé části u různých pojišťoven, které byly pro nás optimální. Takový přístup se mi lbíí, nebudu si kupovat balíček věcí, které nepotřebuju. Jen když tak řekni, že tě poslala paní Žemličková :wink:
12. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super, diky moc za tip....ještě dotaz - neplatí se jí nic??? A náhodou email na ní nemáš??
13. lis 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
smejdik jesli chceš tak mám jednu poradkyni z pardubic ale co vím tak jezdí i prahu....dělá pro partners,to je nezávislá společnost,takže za tebe udělá průzkum trhu a doporučí změnit jen to nevyhovující. pokud vím ,neplatí se jí nic.je to mladá holka a dobře se s ní jedná.
13. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenkabu - díky, mohla bych mi na ní dát nějakej kontakt, email nebo telefon do IP???
13. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně,posílám IP
13. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. říj 2012 ve 21:32 • mynum
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
1. únor 2013 ve 22:32 • dekada
Tvůj příspěvek