• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fly Lady. Máte s tím zkušenost?

5. července 2008 
včera jsem zakoupila Betynku a tam na mě vybafl článek o tzv. Flylady - jde o to, že vám "kdosi" radí jak uklízet a co uklidit ten a ten den :sweat_smile:
máte s tím někdo zkušenost?
Docela mě to zaujalo a chystám se to hnedle vyzkoušet
27. čer 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, s tim zkusenost mam. Je to deeesne americky, denne ti prijde hafo mailu o tom, co mas delat (zaklad je rano si obout boty a mit nablejskanej drez). Kazdej den otevres mail, ktery zacina slovy: "kdepak mas boty? a jak vypada drez?" Vydrzela jsem to asi tyden :grinning:
27. čer 2008 v 17:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: tak já jsem sice bosa, ale právě jsem nablejskala dřez a prokousávám se úvodním mailem - jsem na sebe zvědavá, ale ta teorie se mi zatím dost líbí :sweat_smile: (i ten nablejskanej dřez :grinning: )
28. čer 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ta teorie je celkem dobra a neco jsem si z toho i vzala, ale prijde mi fakt zbytecny cist ty maily k tomu, coz je ovsem zaklad celyho systemu. Na nablejskanej drez kaslu, ale snazim se nezakladat doma loziska bordelu, a kdyz uz je zalozim, tak s nima rychle neco udelat.
28. čer 2008 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a napíšete mi kde se můžu nějak registrovat na posílání těch chytrých mejlů? :grinning:
28. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nápad super, ale ještě by se někdo mohl stavit a uklidit :sweat_smile:
28. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tp zní zajímavě, co to je? A jak si seženu, jak píše Gilotek ty chytré emaily? :grinning:
28. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to akoze je cooo.. to ako preco obut boty po prebudeni, hadam nasadit kridla a letiet ked fly lady..
28. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim, jesti uz to existuje i v cestine, ale origos americky jsou tady: www.flylady.net
29. čer 2008 v 17:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
napište na mail lidakos@seznam.cz, ať vám posílá maily o fly lady a ona vám to všechno pošle - já bych rozesílala, ale mám net na prrrrrrddd - jsem připojená přes mobil a kolikrát mi to vůbec nefachá :frowning2:

já bych řekla, že to něco do sebe fakt má, zatím se tady tím pročítám a prolouskávám tu haldu informací, ale zítra mi přijde první mail, co uklidit, tak jsem na sebe zvědavá :grinning:
29. čer 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mazec, slysim o tom poprvy a prijde mi to teda dost uhozeny :sweat_smile: Svoji domacnost si uklizim podle sebe a hlavne podle potreby, urcite bych si precetla mail a pak sla udelat neco,co je v ty chvili treba naprosto zbytecny :confused:
29. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
simlenka: děkuju, už jsem poslala mejlika, tak už čekám....to jsem na to zvědavá :slight_smile:
29. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já zatím čekám na instrukce pro dnešek :pensive: tak jsem se jen pustila do toho ranního rituálu :slight_smile:
30. čer 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
obávám se, že vím sama velmi dobře, co je třeba uklidit.

dokonce tuším i optimální pořadí činností.

mám jen dva problémy: začít a vydržet :grinning:
30. čer 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari, hrebicek na hlavicku :grinning:
30. čer 2008 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale dovedu pochopit, že maily můžou někoho motivovat, alespoň určitou dobu
30. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty blááááho!!!!! :grinning: Ještě aby mi někdo organizoval domácí úklid!!!!! Jsem ráda, že si naprosto všechno řídím sama...To je poměrně šílené :grinning: :grinning: :grinning:
Když se mi nechce, tak ten den je bordel...naopak když mě chytne rapl, mám vypulírováno...Po pejskovi podlahu luxovat a vytírat denně...to mi nikdo neodpáře....

Ale jak píše NATALIEN: kdyby po přečtení mailu někdo zazvonil, že to všechno udělá, tak to bych brala :slight_smile:
30. čer 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky musím se přiznat že mě to zaujalo, taky jsem to četla v Betynce :slight_smile:
5. črc 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas se s.arik. Taky vím, co je třeba uklidit, jen se k tomu přinutit a vydržet. :grinning: Dokonce se na to dokážu dívat puntíčkářskýma očima, ale sama punťa nejsem. Jen to prostě dokážu. :wink:
5. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
súhlas sarik :wink:
5. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme chytla náladu, vydrbat koupelnu....už týden vypadala děsně, když se mi nechce, tak nerobím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jenže jsem vydrhla umyvadlo a vanu, načež začalo dítko brečet (z nudy) a tatínek není s to, dítko řádně zabavit na déle než 10 minut :rolling_eyes:
takže porcelán se blýská, ale na policích vrstva prachu :unamused: jak tohle řeší Fly Lady? :grinning:
5. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek