• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotky z DMka. Mám zvolit levnější nebo dražší variantu?

29. února 2012 
Nechávali jste si někdo vyvolávat fotky v DMku? Chci si je tam nechat udělat a nevím jestli zvolit levnější nebo dražší variantu? Je ta levnější kvalitní?Zarazilo mě co znamená DM papír?
12. únor 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @pusolamy určitě ber dražší. Jednou jsem si nechala udělat levnější a nebyly to pěkné fotky :angry: Papír mi nepřišel výrazně jinej ale barvy vůbec nebyly ostré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,popravdě nevím jestli jsme měli fotky dražší nebo levnější,ale byly strašné.Přinesla jsem si je minulý týden a fakt špatná kvalita.Cena byla 2,5kč,tak asi ty levnější :fearful: .
14. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si nechala v dm jen jednou a hruza už nikdy to radči jdu do fotolabu a mám jistotu že budou krásné
17. únor 2012 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak ja nechavala dost vyvolat v DM a vzdy spokojenost,ono zalezi v jake kvalite tu fotku porizujes (fotis) jestli,ze je neco z blizka a oriznuto,tak je to neostre ( treba kdyz si foto upravis a vyriznes si treba malou),ale klasicky fotky uplne v pohode, ted na Vanoce jsem delala nasim megakolaz asi z 80 fotek a vsechny v pohode,jinak uz jsme delali i kalendare nebo hrnky s fotkou a taky super,nemuzu si stezovat :wink: :slight_smile:
17. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já dělám fotky (zatím) jen v DM a jsem spokojená. Dělala jsem tam teď i hrnečky a taky super. A občas mají i akce/slevy :slight_smile:
26. únor 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak já nechávám fotky vyvolávaj jen tam a spokojenost a beru ty kvalitnější :slight_smile:
26. únor 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj muž hodně fotí a když dělat test z různých labů na jedno fotku /barevnost, kvalita atd./ tak DM vyšlo na druhém místě jako nejlepší :slight_smile:
27. únor 2012 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě ty dražší, ty jsme měli vždycky moc hezké. Nedávno jsem zkusila ty levnější a je to hrůza, barvy nesedí, obličeje máme jako by jsme se fest spálili na sluníčku :unamused: V DM si nechám dělat fotky dál, ale rozhodně ty kvalitnější=dražší :slight_smile:
29. únor 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek