Fotky z DMka. Mám zvolit levnější nebo dražší variantu?

pusolamy
12. únor 2012

Nechávali jste si někdo vyvolávat fotky v DMku? Chci si je tam nechat udělat a nevím jestli zvolit levnější nebo dražší variantu? Je ta levnější kvalitní?Zarazilo mě co znamená DM papír?

valentinka82
12. únor 2012

Ahoj @pusolamy určitě ber dražší. Jednou jsem si nechala udělat levnější a nebyly to pěkné fotky 😠 Papír mi nepřišel výrazně jinej ale barvy vůbec nebyly ostré 😝

marton
14. únor 2012

Ahoj,popravdě nevím jestli jsme měli fotky dražší nebo levnější,ale byly strašné.Přinesla jsem si je minulý týden a fakt špatná kvalita.Cena byla 2,5kč,tak asi ty levnější 😨 .

lukza
16. únor 2012

já si nechala v dm jen jednou a hruza už nikdy to radči jdu do fotolabu a mám jistotu že budou krásné

blahovka.cz
17. únor 2012

Ahoj,tak ja nechavala dost vyvolat v DM a vzdy spokojenost,ono zalezi v jake kvalite tu fotku porizujes (fotis) jestli,ze je neco z blizka a oriznuto,tak je to neostre ( treba kdyz si foto upravis a vyriznes si treba malou),ale klasicky fotky uplne v pohode, ted na Vanoce jsem delala nasim megakolaz asi z 80 fotek a vsechny v pohode,jinak uz jsme delali i kalendare nebo hrnky s fotkou a taky super,nemuzu si stezovat 😉 🙂

reynocek
26. únor 2012

Ahoj, tak já dělám fotky (zatím) jen v DM a jsem spokojená. Dělala jsem tam teď i hrnečky a taky super. A občas mají i akce/slevy 🙂

miluse
26. únor 2012

tak já nechávám fotky vyvolávaj jen tam a spokojenost a beru ty kvalitnější 🙂

evulka25
27. únor 2012

Můj muž hodně fotí a když dělat test z různých labů na jedno fotku /barevnost, kvalita atd./ tak DM vyšlo na druhém místě jako nejlepší 🙂

navi
29. únor 2012

určitě ty dražší, ty jsme měli vždycky moc hezké. Nedávno jsem zkusila ty levnější a je to hrůza, barvy nesedí, obličeje máme jako by jsme se fest spálili na sluníčku 😒 V DM si nechám dělat fotky dál, ale rozhodně ty kvalitnější=dražší 🙂