Inofolic. Levnější varianta?

9. bře 2020

Holky, zdravím vás. Omluvám se, že jsem pod anonymem, ale nikdo neví, že se snažíme 👀.
Potřebuji poradit. Snažíme se s partnerem 8 měsíců o děťátko, gynekoložka mi doporučila užívání přípravku Inofolic. Začínám to brát již druhý cyklus, avšak při mém cyklu (35 dní), to vyjde poměrně draho. Mám brát 2 sáčky denně, takže za celý cyklus spotřebuji celé balení a trochu (60 sáčku = 990 Kč). Když jsem se ptala, zda není lepší koupit si zvlášť listovku+ myo-inositol, a užívat stejný poměr jako je obsah sáčku, bylo mi řečeno, že ne, že je lepší originální přípravek. 🤔
Jsem z toho poměrně nesvá, lékařce důvěřuji, ale trochu mě zaráží, proč nevyužít levnější variantu? Složení by bylo stejné, tudíž efekt také, ne? 🤷🏼‍♀️.
Máte s tím některá zkušenost? 😊 Děkuji

rybkaryb
9. bře 2020

Já užívám inositol v kapslich, koupila jsem tady od paní co už díky tomu nepotřebovala užívat dal 🙂 já beru zatím 1,5mesice

tez83
9. bře 2020

Užívám Fertipronu,a kupuji na netu tři balení tuším za cca 700,-.

autor
9. bře 2020

@rybkaryb Tak držím pěsti, ať to pomůže 🙋🏼‍♀️

autor
9. bře 2020

@tez83
O tom přípravku jsem ještě neslyšela 🤔, kouknu,co je to zač. Děkuji!☺️

ovin
9. bře 2020

Inofolic jsem také brala na doporučení lékaře, o žádné levnější variantě jsem nevěděla. Nevím, zda mi pomohl právě on, ale brzy se mi pak podařilo otěhotnět a to už jsem nebyla nejmladší. Dala bych tomu šanci...přeji hodně štěstí.🍀

jako_mala_holka
9. bře 2020

Uzivala jsem Inofolic, Natifem, GS Mimistar a Nosifol forte duoactive a az po nem sem otehotnela... ma vyborne slozeni, ale i tak nejlevneji, kde jsem ho nasla, vychazel na mesic a pul na cca 1500 :( ... tusim, ze Natifem byl nejlevnejsi, mrkni, nejsem si jista... kazdopadne jsem rada, ze jsem do toho investovala, urcite jsou lepsi tyto pripravky nez obyc inositol v kapslich, kterych myslim musis jist denne hodne, abys dosahla na tu davku... toto vypijes a pohoda, delala msem si dva sacky do jedne sklenicky zaraz, vzdy vecer... at uz si vyberes cokoliv, verim a preju, at to zabere 🙂

jako_mala_holka
9. bře 2020

Jo, co jsem chtela rict, tak ze v tech hotovych pripravcich uz je i vetsinou nastepena kyselina listova a dalsi dulezie vitaminy, takze je to vse v jednom

fafetka
11. bře 2020

Brala jsem inofolic ale finančně dost zářez no. V prosinci jsem prodělala SP v 7tt a začala brát fertipronu. Je to v podstatě to samé, vitamínu je tam víc a hlavně listovku má stepenou. A vyjde cca na polovic. Tak tfujtfujtfuj ať se dílo podaří 😉✊🏻✊🏻🍀🍀🍀