Fotokniha on-line. Jakou doporučíte?

mapla
28. lis 2023

Dobrý den, ráda bych vytvořila fotoknihu, kterou bych připravila on-line. Dívala jsem se, že tuto možnost nabízí více firem. Prosím, s jakou máte dobrou zkušenost? Moc děkuji za rady 🙂

aspie83
28. lis 2023

@mapla každý rok dělám online fotoknihy u MCLAB 😉 mají hodně slevové akce a s výrobky jsem spokojená 😊

eloise02
28. lis 2023

Pokud úplně nemusíš řešit cenu, pak doporučuji fotoknihu od CEWE na lesklém fotopapíru. Nám přišla včera a je nádherná a opravdu kvalitní. Dělám ji už mnoho let z dovolených za daný rok.

jittuli
29. lis 2023

Taky MCLAB, ale musí se vychytat ten kód na slevu jinak je to zbytečně drahé. Je tam dobrý editor takže si dám na jednu a4 stránku třeba 10 fotek, různě velké, různě přes sebe, doplním texty atd. To třeba na rajčeti vůbec nejde.

aspie83
29. lis 2023

@jittuli teď je pořád sleva 60 % s kódem MCLAB 😁

veunka17
2. pro 2023

Mclab mi přijdou kvalitnější fotky po tisku ale tenčí papír než u colorland, ale u colorland se mi lépe pracuje s editorem. Dělala jsem i u saal digital ale tam je cena úplně jinde, ale taktéž kvalita. Nevím proč ale cewe mě štval ten editor

felis
23. led 2024

Bontia... dražší, ale krásný papír, desky a intuitivní webový software pro vytvoření.