Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Fotokniha tvořená průběžně

juka22
26. dub 2017

Milé maminky, asi mám hloupý dotaz, ale jsem úplný amatér, žádnou fotoknihu jsem zatím netvořila... Ráda bych si v průběhu těhotenství tvořila fotoknihu a postupně do ní vkládala fotky, pocity, události. Sloužila by tedy jako jakýsi "deník". Nechci si shromažďovat fotky a pak je najednou nechat vytisknout, nebo dělat podle lístečků s poznámkami fotoknihu zpětně. Stejně tak bych ráda dokumentovala první roky miminka.

Je tohle prosím možné? Můžu na fotoknize pracovat (např. i offline) několik měsíců nebo i let? Určitě bych tyto informace na netu po delším brouzdání našla, ale věřím, že nejsem jediná, kterou takovýto "deník" napadl. Nemáte s tím tedy prosím některá zkušenost, případně i ověřeného výrobce fotoknih? Děkuji 😉

j.a.n.i
26. dub 2017

@juka22 Ano, je to možné, stačí si vybrat u koho si chceš fotoknihu dělat, stáhnout příslušný program a můžeš tvořit.

misulinka44
26. dub 2017

Ano jde to. Taky to tak už dělám. Vytvořit najednou knihu mi trvá šíleně dlouho. Tvořím postupně a čekám na akci,pak objednávám;) objednávala jsem u fotolabu,ale cena versus kvalita dost hrůza. Luxusní fotoknihu na lesklém fotopapíru mají krásnou,ale cena byla nějakých 1600,-. Máme takovou svatební. Na normální fotky jsem objednávala digitální tisk ale kvalita hrozná, byť cena přes 800,-. Přesídlila jsem na Happy Foto,kde v akci lze fotoknihu pořídit za 250,- a kvalita je fajn. Samozřejmě fotopapír je lepší,na nějaké nóbl fotky. Ale na normální fotky stačí digitální tisk. Záleží už na člověku,co mu vyhovuje,co fotí a kolik do toho chce vrazit;)

juka22
autor
26. dub 2017

@j.a.n.i
@misulinka44
Moc děkuju holky!

Sem začni psát odpověď...

Odešli