• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Friťák Tefal. Máte zkušenost?

17. července 2014 
Chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s tímto friťákem
: http://tefal.elektrosvet.cz/tefal-fz700038+dp134603/
27. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já ho nemám, ale taky jsem o něm uvažovala a tak jsem pročítalal někde zkušenosti a tak v podstatě byly uživatelky spokojené, že hranolky jsou výborné, ale že v něm nejdou dělat třeba řízky nebo smažený sýr, vzhledem k malému prostoru tak pouze nugetky.
28. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s tím místem máš asi určitě pravdu. člověk by potřeboval ochutnat něco z něho ufritované. my ho chceme hlavně na hranolky. když si pak spočítáš kolik tam naleješ oleje tak se ti to za chvíli vrátí
28. led 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi jo pro toho kdo je hranolkový, my právě jen jednou za čas tak jsem ho nakonec nekoupila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme si ho chtěli koupit s tchýní na půl, ale je pravda, že občas se potřebuje udělat spoustu řízků a bez friťáku se nedá :cry: . budem se muset na něj zajít kouknou do krámu, kolik je tam místa
29. led 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. led 2009 v 19:06 • alanis85
tak já jsem objevila tento
http://www.elektro-kuchyne.cz/fritovaci-hrnec-tefal-fr-701131-oleoclean-de-luxe
ale neviděla jsem ho nikde na netu takže váhám, ale dle údajů se mi zdá dobrý, hlavně to že jde přefiltrovat olej a má vyjímatelnou nádobu, nevím ale jak má veliký koš. Nemáte ho některá? Nebo nějaký jiný podobný?
8. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my asi koupíme nějaký klasický
9. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nějaké recenze jsem našla a už si ho i objednala :slight_smile: , tak jsem zvědavá :wink:
10. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pak písni jak budeš spokojená
10. únor 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen jsem chtěla, já mám od Tefalu tenhle friťák, je super, dá se v něm dusit, zápekat a jak jinak i smažit, má velkou nádobu a dá se vyjímat, má hubičku na sléváni oleje a dá se dát do myčky, jediné co mi na něm trochu vadí je víko, je jako poklice, takže se celé oddělává.Ale na dušení stačí do fritézy dvě lžíce oleje a dá s v ní i smažit jako na pánvi, jinak je na dva litry oleje.Pa

http://www.elektro-kuchyne.cz/fritovaci-hrnec-tefal-fr-401330-versalio
11. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jančo,
Versalio má moje mamka už asi 8 let a používá ho jen na fritování. Já jsem ho dostala od otčíma jako dárek a taky v něm zatím jen fritujeme. Do myčky jde sice dát, ale myčka tu nádobu moc nevyčistí - možná nepoužívám dostatečně kvalitní přípravky, nevím, ale myčka si s tím fakt neporadí. Teď mi Versalio stojí už pár dní na lince a já jsem zoufalá, protože nejsem schopná ho vyčistit. Pokličku jsem nastříkala odmašťovákem a místo abych to jak v reklamě setřela a bylo vypucováno, tak se mi na ní udělaly žmolky jak lepidlo po vzorečku v časopisu a jde to dolů děsně blbě. Neznáš nějakej dobrej trik na odmaštění friťáku? :sweat_smile:
Jinak je Versalio bez problémů.
11. bře 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ho mame a na hranolky je super, uz js v nem delala i zampiony obalovane a kureci nugety a taky dobre :slight_smile:
14. bře 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my jsme nakonec koupili tento:
http://www.obchodnet.cz/inshop/zbozi/(id-5012748)-friteza-tefal-fr-700930-pro-fry-oleoclean.html
jsme moc spokojení, hranolky byli hotové za 8 minut :grinning: , ještě musíme zkusit řízky
16. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Versalio s plastovou pokličkou a už bych ho nechtěla 4 roky a zkroutila se, nevím no, pak jsem narazila se skleněnou, to by bylo možná lepší, ale friťák sám o sobě je super, zapékám v něm těstoviny atd..... i polívka v něm jde udělat :wink:
16. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
konečně se zadařilo, máme ten nerez
16. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano přesně ten máme doma, koupila jsem ho nějak před Vánoci http://www.freeport.cz/home-cook kvůli osmažení kapra a řízků ve velkým. Nějak jsem si zvykla a už všechno smažím v tom friťáku, prý je to i zdravější
16. únor 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od eviku0.
Ahojte, mamka byla na nákupy a koupila mi ve slevě tefal active fry, zatím jsme v ní dělali pouze hranolky, těší mě že stačí fakt malinko oleje, takže vůbec nejsou mastné. Chci se však zeptat, jestli máte někdo s touto fritézou zkušenosti a dělali jste v ní i něco jiného, uvítám i recepty. Děkuji.
6. bře 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, fritézu máme už nějaký ten pátek doma, zapékali jsme si v ní bagety (ty z Lidlu a bez přidání oleje), také jsme v ní pekli kuřecí nožky a krkovičku. Maso bylo velmi chutné a šťavnaté, přitom fakt stači lžička oleje. Výborné jsou i opékané brambory. Chystáme se ještě dále zkoušet. Miparime i my jsme tam nakupovali a chystáme se znovu, protože budou 22. - 23. 3. velké slevy, info http://www.freeport.cz/skandalni-vikend-v-prodejne-home-and-cook
18. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od eviku0.
@sylvie2 kuřecí nožky? krkovičku? To jsem překvapená, ale vyzkoušíme něco hned zítra :slight_smile: dobře vědět, že to jde i takto, bála jsem se že kromě brambor tam nic neuděláme. Ještě mě napadlo, jak dlouho tam děláte to maso a asi to děláte bez té otočné vrtule, nebo?
24. bře 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moulinkaa Ahoj všem,
ráda bych upozornila, že podle našeho interního systému je uživatelka @eviku0 a @sylvie2 jedna a tatáž osoba. Působí na Modrém koníku už několik let pod různými loginy (např. bacovaa), a doporučuje různé firmy podobnou formou, jako v této diskuzi. Takovou reklamu považujeme za neférovou, protože firmy se u nás prezentují vždy otevřeně pod hlavičkou PRO (Profil Profesionála), ne takto skrytě pod maminkovských účtem.
Příspěvky ponechávám, věřím, že si každý udělá svůj názor :wink:
Užijte si krásné léto!
moulinkaa
Modrykonik team
17. črc 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek