Gel lak, stojí to za to?

hanivasi
7. srp 2014

ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda jste již některá zkusila gel lak na nehty. Teď je v reklamně v DM. Vydrží to dýl nebo se to klasicky po dvou dnech začne loupat, tak jako každý lak? koukala jsem v tom DM a stojí to 299, což není zrovna málo, tak se radši ptám. A taky tam jsou nějaké tři různé vrstvy (3 laky) - je to opravdu nutné natírat třema různýma vrstvama? ...to je pak klasika gelové nehty. Já potřebuji najít nějaký opravdu kvalitní lak. Nebaví mě každý 3.den přelakovávat nehty...

hanivasi
autor
12. srp 2014

a jake znacky teda kupujete? s kterymi jste spokojene? Zitra si jdu nejaky koupit, tak at nekoupim šunt.

kaijko
16. srp 2014

@jituliiii
@pupickova já jsem hrozná matla 😀 Jsem si je dělala večer při rozsvíceným světle a dala hodně gelu (asi 😀), nebo mi stekl, takže ráno při denním světle nic moooc 😀 No, odloupla jsem si to druhý den a ještě se k tomu nedokopala 🙂 No, chtěla bych se s tím umět. tak nekakat a mít to pěkný 😀 Vy už to máte zase hezký? 😀

pupickova
16. srp 2014

@kaijko mám prd a ne hezký, nějak se k tomu nemůžu dokopat, když je doma manžel... prostě není ten správnej klid 😀 Ale chtěla bych zkusit francii.
Jinak já mám zkušenosti z gelovek a je lepší ten lak natřít a pak hned zapejkat a ne to dělat jak oni píšou 4 prsty najednou, to pak fakt stejká...

hanivasi
autor
18. srp 2014

@pupickova
@jituliiii
@evcann
@sarkaa
@kaijko

já to takto právě dělala, natřela jeden prst a hned zapekla, aby se to neroztíkalo. Ten den to bylo ok, ale za dva dny se mi to začalo odlupovat.

Nechápu co dělám špatně. Je to jak kdybych dala větší vrstvu normálního laku - prostě to pak chytnu a sloupnu jakoby nic...... mám gel lak od essence. Poradíte jak přesně to děláte? a jaktože mě se to za chvíli odchlípne a vám to vydrží týden???

pupickova
18. srp 2014

@hanivasi používáš ten čistič před nanešením laku?

hanivasi
autor
20. srp 2014

@pupickova já si ty čisté nehty jakoby odlakovala, aby to bylo suché....to asi nestačí, co?

pupickova
20. srp 2014

@hanivasi no zdá se, že nestačí 😖

vendy1407
7. zář 2014

@hanivasi
@pupickova Mohu se zeptat jak se dál daří s gel lakama? Já to chtěla už kdysi vyzkoušet ale tenkrát to nikdo ještě moc neznal a nevěděla jsem si rady co všechno koupit a ani recenze jsem žádné nenašla. Teď mě to ale zase trklo, štve mě že když si nalakuju nehty tak během už třeba i jednoho dne se mi kousky odškrábou takže si raděj nehty ani nelakuju ať pak nechodím jak pako...

pupickova
7. zář 2014

@vendy1407 funguje to furt stejně dobře, jen jsem zjistila, že když mi narostou nehty hodně dlouhý, tak má tendenci se odlupovat. mám nehty totiž dost měkký a občas se o něco ohnou...

vendy1407
7. zář 2014

@pupickova tak to jsem ráda, takže mi stačí když si zajdu do Teta drogerie na ten gel essence, čistič výpotku a nějaký barevný obyč lak, že? a jelikož nemám ještě lampu doporučila by jste mi taky tu od essence nebo je jedno jaká a může být i levnější?

pupickova
7. zář 2014

@vendy1407 no chce to slupovací lak, top coat, čistič a pak nějaký ten barevný lak. A s tou lampou nepomůžu, já mám velkou, starou už asi 5 let, z doby kdy jsem si dělala gelovky

hanivasi
autor
13. zář 2014

@vendy1407 ja se na to vykaslala. Chodim zas na akrylovky k vietnamcum. 🙂

kaijko
15. říj 2014

@pupickova jsem silene marna a jeste jsem si je neudelala 😀

Ale tohle je hnus 😀
http://m.free1.cz/to-snad-nemysli-vazne-nejhors...

pupickova
15. říj 2014

@kaijko mazec!!!! 😀 Jen nechápu, když už takovou hrůzu maj, proč to jako fotěj?! 😀

kaijko
15. říj 2014

@pupickova 😀 Asi jim to prijde krasny 😀 Jinej styl 😀

pupickova
15. říj 2014

@kaijko já už sem asi fakt stará a nemoderní... 😀 😀 😀

kaijko
15. říj 2014

@pupickova no jo, nevis co frci 😀

pupickova
15. říj 2014

@kaijko já vim, i Porucha mi říkala, že jsem děsně retro 😀

agropa
18. říj 2014

Já používám cca 2měsíce gel laky od Sally Hansen a jsem spokojená na 200%.Nanášení je snadné , rychlé.Kolik dní přesně vydrží na nehtech říct nemohu , protože já ho odstraňuji tak 8. až 10.den z důvodu odrostů a chutě na jiný odstín. 😀 Po celou dobu je gel lak jako nový , lesklý , nikde se neloupe , nepraská. Já jsem tedy nadšená a neměnila bych. Moje vlastní nehty jsou za normálních okolností dost křehké , snadno je někde urazim a tak horko těžko udržím délku.S gel lakem se mi nehty pěkně zpevní a jak rostou a neuštípnou se , tak je mám teď i podstatně delší.Trochu jsem se obávala co udělá s nehty to odstraňování alobalovou technikou...ale gel lak jde odstranit krásně a své nehty zničené nemám. Většinou gel lak odstraním třeba v sobotu , nehty vyživím na noc olejíčkem a v neděli si udělám nehty nové. Ale šlo by je udělat i hned po odstaranění , takže spíše pro svůj dobrý pocit dávám ten olejíček 😀
Ta startovací sada Sally Hansen je fakt cenový masakr , ale já osobně jsem s výrobkem spokojená maximálně.
Ohledně barev gellaků , tak v ČR je 12 odstínů , moc hezkých 😀 a kdo by jich chtěl víc , tak v Německu jsem je viděla nebo pak objednat na netu ze zahraničí. Tak snad jsem někomu s tím popisem pomohla při rozhodování 🙂

andyg
3. únor 2015

Holky, asi přicházím s úplně blbou otázkou, ale nějak se v tom nevyznám, na ty gel laky z drogérek musím mít lampu???

bury
5. únor 2015

@agropa - já pořád o té sadě uvažuji. Je to hrozná pálka teda a to mě odrazuje... Ale co tak čtu, tak je to zase kvalitnější a pro nehty mnohem lepší, než třeba Essence. Jsi pořád spokojená, vše funguje?
Já jsem koukala i v Německu a tam jsem všude viděla jen Essence. Není tam Sally Hansen levnější? Tu jsem právě ale nikde neviděla ☹

jitka1983
20. únor 2015

Obnovuji diskuzi 🙂 Prosim, jak silna je lampa, ktera je soucasti startovaciho setu? Nekde se uvadi 9w, nekde 7w a nekde dokonce jen 6w...

kamilka007
23. únor 2015

@andyg Ja furt nevedela, jestli se mam zeptat, taky v tom mam nejasno. 🙂 Myslela jsem, ze kdyz si koupim ty od Sally Hansen, staci se natrit.

cherry_cola5
28. únor 2015

Holk vy jste odbehly uplne jinam od tematu 😀 pokud jde o gel laky z ď deogerie tak ty se nemusi zapekat!!! Cozbje super 🙂 ale jsou dost drahe .. Dneska si asi jeden koupim tak vam pak hodim foto 😀 🙂

cherry_cola5
28. únor 2015
jitka1983
2. bře 2015

mne slo o ty zapekaci 🙂

anatanka
11. bře 2015

Ja si je jednu dobu delala a mam vse v super kvalite, lampu i laky od EDB, ale po case jsem z toho mela zniceny vlastni nehty stejne jako po klasickych gelovkach, tak jsem od toho upustila.

misaaa90
24. bře 2015

Ahoj, muzu vas poprosit o fotku/nazev/odkaz laku,ktere mate a drzi?
+nejakou radu ohledne uv lampy? Zda kupovat nejakou lepsi nebo stavi nejaka z tech levnejsich (z drogerie).
A posledni dotaz, myslela jsem, ze ty barvy musi byt take gel lak..pokud nemusi a staci jen vrchni a spodni lak,muzu take poprosit o nejaky jeho druh (znacku)? At zbytecne nekupuju nejakou neozkousenou;)

Dekuju moc!! 🙂

wer_ny
19. dub 2015

Ahoj, koupila jsem si mini led lamp na aliexpress (pro ty co neznají, je to něco jako ebay). Bylo tam uvedeno, že má 9w. Jsem s ní moc spokojená a stála asi jen 10 dolarů- 260kč. A mají krásné barvičky.
Dále jsem si koupila one step gel lak od Ellite99. Není k němu potřeba báze ani top coat. Poprvé se mi druhý den dva nehty slouply- pěkně v celku. Asi jsem dala příliš silnou vrstvu.
Teď mám 3. den nové a pořád drží.
Slyšela jsem chválu na Essence laky, tak se chystám nějaký si pořídit. Teď jsem si ještě objednala nějaké gel laky, bázi a top coat na ebay, ale to si budu muse cca měsíc počkat, než to dojde.
Viděla jsem obrázek krásných duhových nehtů, musím vyzkoušet
http://www.lovethispic.com/uploaded_images/3880...

adrikamika
12. kvě 2015

Mně vydržely 2 týdny a to myji nádobí a myla jsem s nima i okna, fakt super a doporučuji... Asi jsem koupila blbý lak,ale ta aplikace mi trvala trochu dýl bo jsem musela dát víc vrstev pro krytí ☹ nebo jsem na to jen levá..