Ha Azalia. Máte zkušenost, že jste celou dobu krvácely?

28. kvě 2020

Holky prosím, co máte zkušenost s touto HA...
Beru ji přes měsíc a celou dobu krvácím. Doktor říkal, že nebudu krvácet vůbec, a ono je to naopak. Některé dny jde jen o špinění, ale většinou pořád krvácení... Měly jste to tak někdo, a pak se to spravilo?
Přemýšlím, zda ještě vyčkat, nebo to vysadit...

Díky moc!

ivisek7
28. kvě 2020

Já Azalii užívala asi 6 let. A špinění či "menstruace" byly pořád dost nepravidelné. Někdy jsem měla i na 3 měsíce úplně klid a pak jsem zase co dva týdny spinila..

ajja87
28. kvě 2020

Azalia je ta co se může při kojení? Plete se mi ti ještě Artizii, kterou jsem raky brala. A já sice ani u jedné nějaké zvlášť problémy neměla, ale u ty co se může při kojení, tak vím, že si tu holky docela stěžovali, že při ní často spinily i krvacely, třeba i v kuse.

miba10
28. kvě 2020

Možné to je. Je slabá a jakoby udržuje cyklus. Já to měla u ha Velmari. Po půl roce mi musel změnit prášky. Teď už v pohodě

veruuu_kubesovic
28. kvě 2020

nejhorší antikoncepce všech dob, co se může u kojení, u starší dcery jsem jí brala, krvácela jsem pořád, tak jsem jí záhy vysadila, po porodu syna už jsem jí odmítla...

krtikkrtovaty
28. kvě 2020

Ona se hlavně musí brát fakt hodně přesně každý den ve stejnou dobu. Ale narovinu brala jsem ji asi půl roku po 1. porodu a stačilo. 😁

zholubicka
12. čer 2020

Mám teď stejný problém...antikoncepci beru po šestinedělí 10 dní a tři dny krvacim,ale docela dost. Jen se modlim,aby to přešlo🙁