Házení vejce do oken. Mám to řešit s městskou policií?

maniel
5. lis 2019

Dobré dopoledne milé dámy, potřebuji Vaše tipy, jak se zachovat. Už podruhé nám nějaký dobrák hodil vejce do okna (bydlíme v přízemí). Evidentně čekal na to, až jsem se to první vejce odhodlala po dvou týdnech umýt. Okno vydrželo čisté ani ne dva dny.
U hození prvního jsem byla i doma, jen jsem neviděla, kdo to byl, slyšela jsem klučičí hlasy, jak se smějou a utíkají pryč. Pak jsem se ptala různých kluků tady na hřišti, jeden o tom něco věděl, ale že on to nebyl. Zkrátka viníka jsem se nedobrala.
No a co teď, sice jde o prkotinu, ale fakt nemám ráda, když že mě někdo dělá debila. Hned vedle domu jsou popelnice a městský policajti tam snad mají kameru, nevím tedy, jak moc velké okolí popelnic zabírá.. Myslíte, že má cenu to řešit přes městský nebo se mi vysmějou? Nevím co teď, aby už se to nestalo, hlavně se mi nechce pořád z mého okna umývat cizí bordel.

jituli84
5. lis 2019

@maniel těžko říct, jak na to budou pohlížet, záležínejspíš, jestli to zpusobilo nějakou škodu, jinak si myslím, že to budou brát jako klukovinu.

amazonkajanik
5. lis 2019

Vyckala bych a pokud by se to opakovalo v přibližně stejnou dobu,cihala bych a pak tak vynadala,aby z toho měli od samého studu i zadek červenej. I když,oni to jsou dneska hrozný smradi a je otázka,zda by se opravdu stydeli. Jinak je to poškozování cizí věci a na to je i §

zelenaesmolda
5. lis 2019

@amazonkajanik
tak ale to by muselo dojit k nejake skode ne?

leniczka23
5. lis 2019

vysmejou se ti..zaznam ti neukazou..

maniel
autor
5. lis 2019

Díky za odpovědi. No ke škodě nedošlo, jen to prostě musím zase umývat.
Btw jde změnit nadpis příspěvku? Koukám, co tam je za blbost, psala jsem to na mobilu a nějak to zlobilo.

zelenaesmolda
5. lis 2019

@maniel
ja bych to asi neumyvala,kdyz to budes umyvat budou hazet dalsi protoze uvidi,ze te to sere

eleanora84
5. lis 2019

@maniel co si tam dat viditelně atrapu kamery nebo na to okno dat papír se vzkazem, ze je to nahlášeno na policii a ti vás barák sleduji kamerou? U dospělého by to asi neprošlo, ale jestli to jsou decka, třeba se zaleknou a bude klid

amazonkajanik
5. lis 2019

@zelenaesmolda už jen to,že se vynakládají prostředky na čištění,je už poškození. Ale ja bych byla potvora a počkala si. A jestli to je dobrý místo a máte dobrý švih,mrskla bych vejce obratem po nich. Jinak,jak běží ta trapnost Policie v akci,tak tam byl obdobný případ,kdy kluci házeli staršímu pánovi na okno bahno

biedronka10
5. lis 2019

Jednou mi takhle nejaky smrad vrazil bramboru do zad, kdyz jsem pracovala na zahrade u nasich, temer mi to vyrazilo dech, otocila jsem se, popadla jsem ji a mrskla jsem ji po nem, trefila jsem se a dorvala jsem ho jak psa. Byl klid, ani rodice neprisli. Co chces, to nidko resit nebude, a na to oni hresi. Navoc nepocitej s tim, ze to co je dneska, bylo driv kdy jim stacilo vynadat. Dneska te jeste natoci a siupnou na soc site s nejakym supr komentarem.

zelenaesmolda
5. lis 2019

@eleanora84
nemyslim si,ze se decka zaleknou,ty jsou casto vic informovane nez dospeli a vedi,ze kvuli tomuhle policie kamery instalovat nebude

kesurka
5. lis 2019

@maniel nejlepší by bylo name&shame..natočit je,zda je někdo pozná,hodit fotky ci video na soc.site ale i sloupy a vývěsky v okolí..

lachtanice86
5. lis 2019

@kesurka no nevím, s tím videem na soc.sitich by mohla mít spíš problémy

jituli84
6. lis 2019

@lachtanice86 To si taky myslím

drep
6. lis 2019

Co si na ně počkat a taky je trefit vajíčkem?

tulikiss
6. lis 2019

@kesurka jo to je super navod na to jak si udelat obr pruser... promin, ale to je radna blbost radit nekomu, aby natacel nekoho na ulici a pak to dal na internet

amazonkajanik
6. lis 2019

@kesurka hm a dopadne jako ten frajer,co si vypátral ukradený notebook a jako IT se na dálku napojil a záznam z web kamery hodil na svůj soukromý blog a přes to je s ním veden soud o odškodnění těch,které "natáčel "
Navíc i na tohle se vztahuje gdpr a zveřejňovat smí pouze pcr pro případy nebezpečí z prodlení,či ohrožení zdraví a života