Hledám kamarádku z Třince a okolí

poppy2
11. dub 2019

Ahoj 🙂 vím, že to je takové nevšední hledat kamarádku na internetu, ale chybí mi taková ta spriznena duše, které se člověk může svěřit. 👭 Jmenuji se Petra, je mi 28 let, bydlím na vesnici a čekáme miminko, termín mám v srpnu. Ráda bych touhle cestou našla kamarádku maminku, ale nemusí být s kterou bych mohla zajít na kafe, nákupy, prostě normální pokec. Tak jestli se tu někdo najde, tak se ozvi. 😊

martinau5
11. dub 2019

@poppy2 ahoj... bydlím v Třinci a moc tady nemám kamarádek. Nastěhovali jsme se tady minulý rok, ale nějak nebyl čas se tady seznamovat. Termín mám teď duben/květen. Rádi chodíme po horách a na procházky 🙂

evka_slovenska
14. dub 2019

Ahoj,jsem ze sousedniho Ceskeho Tesina a termin mam v pulce cervence 🙂 Jestli chces napis

artep91
20. čer 2019

Ahoj bydlím kousek od Těšína, klidně se ozvi

mihalkaa
19. lis 2019

Ahoj, bydlím v Třinci a mám stejnou potřebu hledám maminku - kamarádku. Na kafe, pokec či procházku. Mám dcerku rok a třičtvrtě. Je mi 28 let. Jestli chcete ozvěte se. Budu moc ráda.

den1908
21. bře 2022

Ahoj holky, přestěhovala jsem s rodinkou do Jablunkova a hledám kamarádku na kafíčko, procházky a jen tak pokecat. Je mi 29 mám rok a půl starou holčičku a září čekáme další bábetko. ❤️Je to sice nevšední ale i tak zkusím👍