Kamarádka na pokec z Českého Těšína

calvac
24. srp 2018

Ahoj,jsem z Ceskeho Tesina,hledam kamosku na pokec navstevy,proste spriznenou dusi. Mam syna 7 let a miminko. Budu rada,kdyz se nekdo ozve.

mrav
24. srp 2018

Ahoj. Může být i kamarád? Jsem vdovec a mám malou princeznu, která bude mít tři roky.

sinysov
24. srp 2018

Ahoj, jsem z Bohumína a mám 18 měsíční zlobivou holčičku 😃

calvac
autor
24. srp 2018

@mrav
@sinysov Ahojky,obema moooc dekuji. Ja jsem spise mela na mysli nekoho z meho mesta na prochajdy,pokec,navstevy atd. Vy jste z vetsi dalky podle vseho,ze? Skoda,ale psat si muzeme. Ano,je mi take uplne jedno,jestli je to kamarad ci kamaradka. 🙂 Beru oboji. 🙂

mrav
25. srp 2018

@calvac Ahoj. Tak nějak jsem to i myslel. Jsme s dcerkou z Rožnova a Těšín je asi hodinu cesty. Taky nás co nevidět čeká kolotoč školka, práce - vodění a vyzvedávání. Co naplat, v některých věcech nejlépe poradí žena a když se dva prostřídají, je to jednodušší.
A ještě z jedné věci mám docela obavu: Je to už sice rok, co malé zemřela máma, ale nevím, jak bude reagovat na to, když ostatní děti budou vodit do školky maminky. Nerad bych znovu prožíval to, čím jsme si museli loni projít...

luczinek
26. pro 2018

@calvac Ahoj, bydlím kousíček od Těšína, stále někoho hledáš?

calvac
autor
27. pro 2018

@luczinek Ahojky,to je super. Kde bydlis? Ano,stale hledam a stale nic. Budu rada,kdyz se ozves. 🙂

luczinek
27. pro 2018

@calvac v Chotěbuzi. Ty bydlíš někde v centru nebo kde přesněji?

calvac
autor
27. pro 2018

@luczinek
@luczinek Ja bydlim blizko divadla.

luczinek
Autor odpověď smazal
Zobraz