Hledám maminku trojvaječných trojčat z Prahy, která se mnou v září 2018 ležela v Podolí

katherinka33
4. dub 2019

Ahoj, už půl roku se odhodlavam. Před půl rokem, konkrétně 26. zari 2018, jsem ležela v porodnici Podolí na rizikovém oddělení s nastávající maminkou trojvajecnych trojcat. Byla hrozně milá a strašně jsme se spolu nasmaly, než na mě přišly porodní bolesti a šla jsem na sál. Ona tam ležela jen na pozorování, byla už taky v pokročilém stádiu těhotenství. Bohužel jsem si nezapamatovala jméno, ani nestihla vyměnit kontakt. Chtěla bych se zeptat, jestli ji někdo neznáte. Je to rarita mít trojcatka, tak by se snad dala najít. Zajímá mě, jak se jí daří a jak to s trojcatky zvládá. Předem děkuji za jakoukoliv možnost se o ní něco dozvědět.

katherinka33
autor
21. kvě 2019

Ahoj holky, tak díky
@daasqua a tady "konikovi" jsem maminku s trojcatky našla! Díky moc. Maminka je na tom stejně jako my, (akorát 3x hůř) 😀 a kluci jsou zdraví. Porodila jen 12 dní po mně - začátkem listopadu, měla komplikace s ledvinami, ale všechno zvládla a to je nejdůležitější. Měsíc ještě ležela v porodnici. Potom čekala až ji přidělí asistenci, na kterou měla nárok a te se dočkala až na konci února. Psala, že hlavně ty první měsíce to bylo neuvěřitelně náročné, ale že už se dopracovali i k tomu, že kluci spí celou noc. (takže v tomhle je na tom líp než já s jedním miminkem😀) Akorát je pro ni děsně náročné chodit ven, kočár je prý děsně těžký a neprojede ani dvermi. Jeden ho neuzvedne, přes patniky nemá šanci. Jedine s doprovodem. Takže v tomhle je odkázána na pomoc jiných. Jinak je optimistická, prý se už dostala i na wellness, rodina pomáhá.
Jsem moc ráda, že jsem ji našla. Ještě jednou diky❤️❤️❤️

m_tina
21. kvě 2019

@katherinka33 jééé, tak to je super, že se to takto povedlo! tak snad vám přátelství vydrží!

calvac
21. kvě 2019

@katherinka33 To je krasne, dojemne. At se dari.

daasqua
21. kvě 2019

@katherinka33 Jsem ráda, že jste se našly a mohly si zase pokecat, pediatra byla hodná a kontakt předala 🙂 Je bezva, že spí přes celou noc a může jí někdo pomoci, to pak dává hodně. Hlavní je zdravíčko, počáteční "nepohoda" pomine a kluci si pak budou navzájem bezva parťáky.