Hledám nové přátelé, kamarádky 😍❤️.

flowerstone
12. črc 2020

Ahoj holky,

Poslední dobou stále premyslim nad tím, že mi chybí opravdu nějaká správná kámoška pro všechno. Ráda bych lidi kolem sebe se stejnými zájmy. 😊 jezdit na výlety, zajit si na drink, pokecat, zasportovat... cokoliv! S přítelem se snažíme o miminko, bohužel to nedavno nevyšlo.. a rada bych také přišla na jiné myšlenky. Pokud máte malé děti, nevadí 😍 miluju!
Takže Je mi 25 let, žiju v Praze od svých 18. Delala jsem makeup aritistku 5 let.. teď dělám pro přítele.. mám tu skvělou rodinu, přítele... nic mi neschází, kromě těch kamarádek. Nechci znít jak nějaká holka, která nikoho nemá😃 mám nejlepší kamarádku tady v Praze, ale ráda bych nekoho, kdo se snaží také o miminko, nebo už má klidně rodinu.. ale není to podmínkou 😃 to zní taky hrozne 😃... no proste hledám nové parťačky do života ... ❤️ Na ne není nikdy pozdě.. máme velkou rodinu, celou život spolu cestujeme po světě ale chybí mi ty holcici věci.. 🤷🏼‍♀️ Kdyby někdo rád pokecat, zašel ven.. spřátelil se ..třeba si padneme do oka🍀😊 Jmenuju se Ilona a budu se těšit !

denisacerna28
13. črc 2020

@flowerstone škoda,že bydlím v Příbrami..