Hlídání vietnamské holčičky

hana73
23. lis 2018

Zdravím všechny.Chci se zeptat na zkušenosti s hlídáním.Měla bych od prosince hlídat vietnamskou holčičku,sedm let,první třída.Sama mám doma kluka,pět let.Nevím kolik si říct peněz.Jednalo by se o hlídání od pondělí do pátku.Ráno vypravit do školy a kolem čtvrté vyzvednout z družiny.Pak hlavně učení,holčička neumí česky.Paní bude platit školní obědy,mě nabídla 9000,- za měsíc.

journals
28. lis 2018

@klea81 No... jsou situace, kterým zabránit jde a kterým ne. Jak píše lichožrout - to, že uhlídat dítě je brnkačka si říkalo už tolik rodičů a skončilo to tragédií. Byla jsem podobného smýšlení jako ty, než mé kamarádce zemřela malinkatá holčička. Nechci tu psát podrobnosti, ale stalo se to hodně zodpovědné matce. Nebyla žádný sociální případ. Byla to tragédie a je mi moc líto čím musela projít. Bohužel, stačila půl minuta.
Takže tvrdit jak máš všechno pod kontrolou a jak všechno uhlídáš je mimo. Copak tvoje dítě nikdy neupadlo? Nikdy nazakoplo? Ono někdy stačí opravdu jen hodně málo k tragédii. Buď ráda, že si to ani neuvědomuješ.