Pohlaví miminka. Zkušenost, že na utz kluk a narodila se holčička?

kami2262
25. lis 2020

Zdravím všechny maminky. 🙂
Čekám dvojčátka a jsem teď ve 21tt. Dnes jsem si nechala říct pohlaví miminek na utz a podle doktora to vypadá na dva kluky, ale děsně sebou mleli a u toho prvního koukal snad třikrát, ale pak řekl, že to bude asi také kluk. Tak jsem se chtěla zeptat zda některá z maminek tady nemá náhodou zkušenost, že by na utz byl vidět kluk a nakonec se narodila holčička? 🙂 Předem moc děkuji všechny zkušenosti, jelikož mám prostě pocit, že čekám holčičku a chlapečka a upřímně děsně toužím mít holčičku. A prosím opravdu žádám jen o zkušenosti, takže si prosím nechte komentáře, že pohlaví miminka přeci není důležité. 🙂

zzuzinda
25. lis 2020

Kamarádka si z porodnice vezla holčičku v mikince s bagrem 🙂 Pořád jim říkali, že na ně vykoukne kluk jako buk a ona ta nakonec byla malá slečna 🙂 Já to taky kolikrát zažila u porodu. Rodiče přišli, že čekají jedno a šup, narodilo se druhé 🙂

trdli
25. lis 2020

Kamarádce tvrdili do 7. měsíce, že bude mít chlapečka, a nakonec měla holčičku. 🙃 Nám teď tvrdili, že budeme mít chlapečka, ale nikdo z rodiny nám to nevěří, prý z toho může být ještě holčička, takže jsem taky na vážkách. 😂🙈 V rodině jsme samé holky ale přítel má bráchu, tak jsem taky zvědavá.. 🙈❤️

ellyem
25. lis 2020

Bratranec měl být celé těhotenství Adélka 🙂 Úplně si do dnes vybavuji, jak se teta těšila na holčičku 😅

kami2262
autor
25. lis 2020

Moc děkuji, mě právě taky nikdo ode mě z rodiny nechce věřit, že to budou dva kluci..
Já sama tomu taky nevěřím :D Tak doufám, že na mě po porodu vykoukne alespoň jedna holčička :D 🙂

kami2262
autor
25. lis 2020

@trdli a v kolikátém týdnu teď jsi? 🙂

izz76
25. lis 2020

Tak doktor řekl asi, takže jistě není nic, kazdopadne bych se spíš smirovala se dvěma klukama. Když to bude jinak, budeš jen mile překvapená.. 😉

trdli
25. lis 2020

@kami2262 Dnes jsem 16+2tt. 😍 Na prvním screeningu nám přímo ukázal pindíka, nedal se přehlédnout 🙈, a pan doktor se ptal, jestli chceme fotku s pindíkem, ale kdybyste to viděli, jak se vystavoval. 🙈😂 Tak by bylo zvláštní, kdyby "upadl" a byla z toho holčička, jak nám každý říká, že stejně bude.. 🤷‍♀️

95newmommy2020
25. lis 2020

Ani mě ani nikomu koho znám se nestalo, ze by se spletli. 😉 (znám moooooc lidi) :D

janety32
26. lis 2020

U prvního si byli doktoři při všech třech utz jistí, že je to kluk, řekli mi to, byl to kluk. Teď u druhého na 1. screeningu holka, na 2. nebylo mimčo natočené, tak nebylo nic vidět, takže buď bude něco vidět ve 30tt nebo bude překvapení 🙂 Tím chci říct, že když bylo vše dobře vidět, tak to dr. řekl, když ne, tak mi nehádal procenta, ale prostě řekl, že to vidět není. Někdo se snaží doktory tak moc umluvit, aby si něco tipli, že když pak rodiče nějaký závěr z dr. vytlučou, tak se k tomu upnou a u porodu jsou strašně překvapení, že jim přeci tvrdili něco jiného 😀

klaravod
15. pro 2020

Ahoj, mě zatím taky řekli že by to mohl být kluk, čekáme jedno miminko, ale moje pocity jsou úplně jiné, tak mi doktorka řekla že se to může změnit. To jsem byla ve 14tt , teď jsem v 17+4 a v pátek jdu na kontrolu tak uvidíme, a když se tam neukáže tak na druhém screeningu v lednu už mi řekne 100% co to bude 😁🥰 ale kamarádce tvrdili 6 měsíců kluka a v 7 měsíci se dozvěděla že to je holka a teď je holčičce přes rok 😇😁 tak jsem zvědavá, máme stejnou doktorku 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru