Pohlaví dítěte - ze 70 % kluk. Změní se to ještě?

ninlucie
20. srp 2019

Ahojky 😊
Holky chtěla jsem se zeptat, vcera jsem byla,na 1.genetice 12+2tt a doktor mi řekl na 70%, ze to vypadá na kluka ,ale ze je to jen orientační..
Stalo se nekomu ,ze se to nakonec změnilo??
Cetla jsem tady spis ,ze rekli holcicku a byl to nakonec kluk 😊 ale opačně spis ne

adelakasova
20. srp 2019

Mě ve 14tt na kontrole podle UTZ řekl doktor kluka v 18tt už nic neviděl mimčo bylo i špatně otočené a ve 21tt to byla holčička 🙂 A od té doby se už několikrát potvrdila 🙂 jsem teď 30+4 🙂

ninlucie
autor
20. srp 2019

@adelakasova
No tak to je krásný. A vy jste nebyla na genetice??
Moje doktorka ta to ani u prvního těhotenství nerekla,take mi to rekli az16tt ale na 100% na genetice kluka..
A ted mi to prave rekli uz 12tt a na 70%procent..jestli mam s tim pocitat nebo jestli jeste to muze byt holka

martaskaaa
20. srp 2019

Pindík se dá zaměnit s pupečníkem, takže bych na to úplně nespoléhala. Počkala bych až na velký utz. Na genetice to neradi říkají, mě nechtěli ani hádat, když jsem se zeptala

ninlucie
autor
20. srp 2019

@martaskaaa
Nam TO právě rekli na genetice ... 😊
Ani jsme se neptali sam se pan doktor zeptal a manzel hned ,ze jestli uz neco tusi ,ze to vedet chce 😊
Bylo videt ,ze jsme oba zaskoceni a pak doktor no jeste tam mate 20% ze by to bylo jinak...
Jen pro upřesnění, neresime az tak pohlavi ditete,jsme ova statny ze zatim je vse v pořádku . Jen jsme oba si mysleli ze to bude holka...

adenka84
20. srp 2019

@ninlucie nam na genetice ve 12tt vzdy rekl holcicku a mel pravdu.. jisty si tim byl pokazde.. nikdy nevahal.. hodne zalezi na zkusenosti sonografisty.. jsou i taci co to proste nepoznaji a tak rikaji, ze nevi.. take zalezi jak je ditko natocene..

sinicka
20. srp 2019

Na genetice v 13 tt nam řekl 100% kluka, nikdo to uz pak ani nevyvratil. a byl to kluk 😁

adelakasova
20. srp 2019

@ninlucie Nebyla 🙂 Tak ono nejjistější je to z plodovky ten UTZ vždy může mást, stačí aby bylo mimčo otočené špatně a je to 🙂 Můj Dr. dokonce říkal že měl pacientku u který celý těhotenství nevěděl na 100% nic tam neviděl tak jí řekl že to bude nejspíš holka a nakonec kluk :D

ninlucie
autor
20. srp 2019

@adenka84
No my jdeme jeste v říjnu na genetiku😊 mame v rodine hodně problému ,tak to snad budeme vedet na 100procent tak budu spis pocitat ,ze budu mit doma 3 chlapy 🤣🤣 a jestli budou v puberte po tatkovi me nejspis klepne🤣🤣🤣

ninlucie
autor
20. srp 2019

@sinicka nam to řekli na 100% prave az v 16tt ted jsem koukala ze ve 12tt uz mi to rekl na 70% .

ninlucie
autor
20. srp 2019

@adelakasova To tedy musel byt sok pro maminku 🤣🤣

adenka84
20. srp 2019

@ninlucie tak drzim palce a nepujdete na AMC.. ja na ni byla u obou holek.. manzel ma nejakou chromozomalni odchylku.. u nas byl riziko prave chlapecek .. diky plodovce jsme v 18. tydnu vedeli 100% pohlavi i to, ze tu odchylku nemaji..
Ja citila hned od zacatku, ze to budou holcicky a citila jsem to i pri tretim tehu.. ale to bohuzel nedopadlo dobre..

ninlucie
autor
20. srp 2019

@adenka84 je tak to me s 3.těhotenstvím mrzi😥
Moje maminka se narodila bez prstů a muj bratranec ma mentální retardaci.. brali mi ted navic krev na genetice ,ze jde zjistit u miminka jestli prave nebude mentalne postizeny.. to u prvniho těhotenství mi vůbec nebrali ,tak jsem koukala ,ale byla jsem rada,ze to tak je.. no a jdeme az ve 20tt a tam se bude jen podle Ultrazvuku pocitat prstiky.. jestli ma mimco všechny 😊 jinak ja prave taky ted u druheho tehu myslela ze to bude holčička uplne jiny priznaky všechno hold kazde tehotenstvi jine 😉

nikolatezka
20. srp 2019

Ahoj mi řekli že čekam kluka nevím jake jmeno chtěla jsem Matyášek ale zjistila jsem že nemohu,od přitele tete se narodil kluk jmenem matyášek a zemřel řikali mi že se to nedela že to je blbé tak jsem chtěla alexandr ale nevím jestli je to pěkné jmeno ? nechci jmeno co má skoro každý nemužete mi nějake poradit 🙂 děkuji

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nikolatezka je plno krasnych jmen 😉
Kouknite do kalendáře 🙂
A mate plno casu si vse ještě rozmyslet 🤗

nikolatezka
20. srp 2019

@ninlucie jo to je pravda krasnych jmen je hodně 🙂 je fakt že je spousta času ale víš jak to je je to naše první těšime se jako hrom a strašně to letí 🙂

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nikolatezka
To určitě to chápu ! Ja měla jasno u prvního hned, kdyz to bude kluk a manzel jen souhlasil..
Ted vybírá manžel, tak jsem taky zvedava s čím přijde ,ale je jasny,ze BUDEME ještě nad tim přemýšlet společně!
Zkuste taky dat s přítelem hlavyy dobromady urcite se najde par jmen který budete chtít oba !!! 🙂

nikolatezka
20. srp 2019

@ninlucie my jsme oba chtěli Matyášek jsme se shodli hned jenže pak jsme se dozvěděli že to nemužeme kvuli te rodiny že se to neděla,tak jsme chtěli Alexandr jenže to se nelibí zas moc nikomu s rodiny jen nam dvou tak asi Viťa 🙂

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nikolatezka hlavně,ze se libi jmeno vam.. na ostatní nekoukejte...😊

nikolatezka
20. srp 2019

Určitě 🙂 ty máš jake u prvního pokud se mužu zeptat 🙂 tak snad ti manžel vybere dobře 🙂 pro holčičku jsme měli jasno hned ale zjistili jsme opak 🙂

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nikolatezka U prvniho byl jasnej Marek 🤗🤗 aspon pro me... od malicka všechny moje panenky byly Markove🤣🤣

nikolatezka
20. srp 2019

@ninlucie hezké jméno 🙂 tak snad manžel ti vybere taky dobře 🙂

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nikolatezka No uvidíme oni ty chlapi maji občas ,,úžasné,, nápady🤣🤣

nikolatezka
20. srp 2019

@ninlucie přesně tak 😀😀😀😀 nevíme co mužeme čekat a kolik má už první ?

nicolnik
20. srp 2019

1. screening ve 12+2tt tip holka. Za 14 dni na kontrole kluk a od te doby uz potvrzovany🙂

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nikolatezka 3 roky za 2 dny🤣🤣🤣 a silenej ďabel
.. chteli jsme prave holčičku aby se to nějak vyvazilo ... a nejspis druhy ďábel😅🤣🤣

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nicolnik No, tak to je krásný, ja právě četla te obcas se spletou holka a potom je to kluk. Ale ze opačně je to malo pravděpodobné...
Hlavně ze je vse v pořádku

nikolatezka
20. srp 2019

@ninlucie mi řekli hned kluk že tady je pupeční šnura ktera je tady a tak dale a že mezi nožičkama je něco jineho 🙂 no tak to si užiješ holčičky jsou klidnější taky jsem doufala že budu mit andilka ale spíš po přiteli když to je kluk to bude taky ďabel :D

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nikolatezka no bude to boj !! ALE nejak to zmakneme😁

nikolatezka
20. srp 2019

@ninlucie tak opačně to nejde no že by se tak spletli :D jo to zvladnem jeden chlap navíc nas nemuže rozhodit :D :D :D odkud jsi?

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nikolatezka Šumava !!! 😊😊
No me asi 3 chlapi v domě rozhodi raz dva si myslim 🤣🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru