Pohlaví ve 14.tt. Zůstane nám už kluk?

1. srp 2020

Ahoj, včera ráno mi doktor na UZ řekl, že to asi na 75% bude kluk. Jsem ve 14tt. Mám radost a manžel bude mít ještě větší, ale ještě si to nechávám pro sebe.😃 Někde jsem četla, že kluci se určují lépe, tak co myslíte zůstane už nám kluk? 😃

jjasmina
1. srp 2020

Bude to asi tak 50/50 někdo vám řekne, že to vyšlo , někdo, že mu to bud xkrát změnili nebo, že jim řekli holku, pak to by kluk apod. Nám ve 13tt řekli holčičku a byla to holčička , vnitřně jsem to i nějak cítila, neuměla jsem si to představit jinak 🙂

anniej
1. srp 2020

@jjasmina měli jsme to stejně ☺️ Hned, co jsem se dozvěděla že jsem těhotná, tak jsem o mimču přemýšlela jako o holčičce a tušila jsem taky vnitřně, že to bude holčička 😄

Jinak zkušený doktor se v drtivé většině trefí. Uvidíš na další prohlídce, nám ani jednou neřekli, že by to mohl být klukn😅

michaela1990xx
1. srp 2020

Nám rekli ve 13tt kluk a rikaji doted ve 34tt 😊 Taky sem cetla, ze u kluků to jde rozeznat driv nez u holčiček a i podle kámošek bych rekla, ze to tak bude. Ti co čekají holčičku, tak pohlavi tak brzo nevedeli.

martinie88
1. srp 2020

Me rekli na 80% kluk a na 2 screeningu jasna holka😂 Sestra mi rikala, ze je to snad poprve co se doktorka spletla. Radsi bych pockala do 2 screeningu😊

deaneira29
1. srp 2020

Mě ve 14tt řekli kluka a fakt se to ani přehlédnout nedalo 😂😂😂

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
misicka1988
1. srp 2020

Sestře tvrdili od 16 tt nezávisle dva doktoři že jasná holka. Když se za 6 tydnů stěhovala, byla u nového gynďáka který se velmi divil když mu sestra řekla že má mít holčičku. Na ultrazvuku viděl kluka. A kluk se narodil. Sestra to už nakoupené růžové oblečení musela dát mě, já čekala holčičku 😊

hezz17
1. srp 2020

V 16.tydnu jasny kluk, ve 20.tydnu jasna holka a byla to holka -D

drakenn
1. srp 2020

Já zjistila až v 7. měsíci při náhlé hospitalizaci, že necekam holku, ale kluka! Byl to docela šok.

linda_22
1. srp 2020

Ve 13 tt mi řekl holku, ve 21 tt potvrdil, napsal i do papírů, tak doufám, že se nespletl.. ale známá do porodu x-krát potvrzenou holku a vykoukl na ně kluk, byla chudák v pořádném šoku, vše měla růžové 😀 tak snad mě to nepotká také 😝

lexa2000
1. srp 2020

Na prvním screeningu kluk, v 17tt zase kluk, tak uvidíme ve 21tt na ulz😂 ale nám řekl na 100 procent už na prvním screeningu

katule1990
1. srp 2020

Na prvním screeningu na 90 % kluk, na druhém screeningu kluk potvrzen. Tak snad nevykoukne holka, kdyžtak bude chodit v modrým 😂.

petula.bir
1. srp 2020

Ahoj, nám řekla doktorka ve 13tt, že na 85% kluk, ve 20tt potvrdila kluka a v porodnici v den porodu to bylo tak krásně vidět, že nám to doktor řekl znova 🤣
A ano, narodil se nám chlapeček 💙❤️

Asi záleží jaký má ultrazvuk. A jak podrobně kouka.. U první dcery byl starý komunistický 😂a dr viděla prd. A druhé dcery mi to též ve 13-14 týdnu řekla doktorka. ( jiná) a trefila se. A u švagrové u obou kluků. Oni to poznají prý i podle nějaké kůstky. 🙃takže bych tomu klidně věřila. A určitě bych to nevydrzela teda manželovi neříct😂

nat
1. srp 2020

za nas take doktorka tvrdila 95% holcicka ve 13 tt,ji rikam,jste si nejaka jista a a ona uz to delam par let 😀 Tak jsme ji verila no a ejhle ve 19 tt kluk jak hora 😀 Pak jsem jela do Prahy na ultr. a potvrdily chlapce 😀

krupka3
1. srp 2020

Neurcuje, ve 14tt je pravdepodobnost spravneho urceni zalozena ciste na znalostech a zkusenostech daneho lekare. Nerozlisuje se pipka a pinda, ale sklon pohlavniho hrbolku.

95newmommy2020
1. srp 2020

Oni se trefí. Nebala bych se. 🙂 Mě řekli na prvním screeningu ze hrbolek má nějaký úhel a tudíž je to kluk. A kluk se mi narodil.

denny27
2. srp 2020

Já jsem měla takhle určeneho posledního prakticky hned. Doktorka to řekla tak jistě, že pochybnosti snad nebyly ani místě 😄😄😄😄

me_druhe_ja
2. srp 2020

Při tom prvním screeningu je to fakt o náhodě. Ano, někdy se trefí a někdy ne. 😀 takže bych se na to rozhodně neupinala. 🙂 Mě teda řekli na prvním kluka a ten už vydržel. Teď prej že spíš holka, tak uvidíme.

riavais
3. srp 2020

Mne to potvrdili na screeningu v 13tt už na 100%, bol krásne natočený. Ale môj gynekológ mi to potvrdil až v 7 mesiaci a celú dobu mi vravel, že 100% to vieme až po pôrode 😁

eeevee
3. srp 2020

V obou těhotenstvích byl ve 12.týdnu potvrzen kluk, mám dva syny, takže u nás 100% úspěšnost 😂😂

denisahlavicova
6. zář 2020

V 15tt 98%holka, ve 20tt 100%holka a byla to holka😅

codal
6. zář 2020

Kamarádce třikrát potvrdili kluka, byla na sále hodně překvapená, když vylezla holčička.

aanisecek
11. zář 2020

Mě ve 13 týdnu mi doktorka řekla že to bude kluk s dvěma otazníky. Teď při 17 týdnu mi řekla že to bude jasný kluk že vidí pindíka. Ale i tak se modlím že se to může ještě změnit a bude to holčička ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru