Holení ve 12 letech. Počkat, nebo se zeptat rodičů? A jak?

barjssk3737372
16. čer 2020

Ahoj chci se zeptat jak říct mamce nebo i tátovi? Že se chci holit bude mi tak za 14 dní 12 let a mam 150 cm a prí vipadam na 13 let a nevim jestli se mam zeptat nebo mám počkat aš budu starší protože se stidim a nechci nosit sukňe ani šati protože mam černé vírazné chloupky a nevi jestli mi dovolej se holit. Poraťe mi prosím.

amazonkajanik
16. čer 2020

@rezusesmichy nepsala jsem,že mám ten pocit,že je to troll,ale že na to reagují druzí. Jo a jinak,ty umíš asi dobře motivovat. Holka je tak 5-6.třída. Z toho,co píšeš si může vzít to,že je prostě hloupá a nemá cenu se v životě nějak přemáhat. Takže buď skončí u pásu a za manžela bude mít nějakýho Lojzu,co víc propije,než vydělá.Nebo bude sice krásná,ale hloupá ozdoba nějakého bohatého dědy. Ještě pořád má šanci to změnit. Jako hrubky typu teď /teť, y/i na to už jsem si díky pár lidem zvykla. Ale tazatelka má velké mezery. Ještě je varianta,že je původně cizinka,ale ani to není problém/překážka se v učení zdokonalit ...

rezusesmichy
16. čer 2020

@amazonkajanik ty to fakt nechápeš že? Já mám kamarádku která má češtinu skvělou, ale vůbec ji nešla matematika a představ si, že dělá u pasu a no a co? A hlavně nechápu, proč to tady nekoho"trápí"

gruyerre
16. čer 2020

Jejda, přečtla jsem pár prvních reakcí a je to mazec😀 např. rada zastřihávej si chlupy na nohou?!? 😀😀
O pravopisu tahle diskuze asi taky být nemá, ale chápu, že holt si chce někdo zvýšit sebevědomí a poukázat na to, že umí vyjmenovaná slova😀

@barjssk3737372 záleží na tom, jaký máš vztah s mámou. Pokud dobrý, tak jí to rekni a třeba popros, ať ti koupí holítko. Jinak si ho kup sama. Fakt na holení není nic špatného

orisek56
16. čer 2020

Nečetla jsem vsechno. Třeba je to troll. Ale já půjdu proti proudu.
Ve 12 jsi ještě děcko a máš si hrát s dětmi a neřešit takoveto věci. Radši se věnuj škole a kamaradum ať z tebe něco kloudného vyroste, jinak ti budou oholený nohy na nic.

rezusesmichy
16. čer 2020

@orisek56 tak ony většinou tyhle dvanáctilete holky (děcka) už menstruuji, takže chápu že mají tyhle starosti. Koukám že rychle se zapomíná, že puberta je složité období nejen pro rodiče ale i pro ty děti samotné.

konidana
16. čer 2020

@orisek56 a i všichni ostatní, co radite neholit, vy máte doma puberťačku, která má mindraky úplně ze všeho (klasická krize dospívání)?? Ve dvanácti už holky honí kluky, i když většinou jen teoreticky, a minimálně na ně aspoň myslí a drbou je a chtějí se jim líbit. I když na to mají ještě čas, tak už k tomu pomalu spějí.

rezusesmichy
16. čer 2020

@konidana presne tak👍

orisek56
16. čer 2020

@rezusesmichy svůj názor jsem napsala a více k tomu uvádět nebudu. Pro mě jsou 12 lété holky děti a tím to u mě hasne

rezusesmichy
16. čer 2020

@orisek56 tak to si počkej na pubertou svých dětí a pak možná zmenis názor... Aspoň teda doufám že jo, protože jen tak budeš moct být svým dětem v tomhle šíleným období oporou a ne nepritelem

orisek56
16. čer 2020

co budu nebo nebudu je má věc. Ty pokud máš pubertální dceru doma, nebo budeš, tak ji doporuč ať se ve 12 ideálně vdá, třeba za, nějakýho Abdulláha, aby neměla mindraky... Jako sorry, ale to je úplně to stejný, když si rejpnu.
@rezusesmichy

orisek56
16. čer 2020

A vůbec, vzhledem k tomu, jakým způsobem tahle diskuze je opět vedena, a trolik se někde chechtá u kompu, jdu diskuzi nahlásit.

rezusesmichy
16. čer 2020

@orisek56 to fakt jako myslíš vážně jo?? 😃😂😂😂S tebou je ale fakt sranda, ale to byla vlastně vzdy😉

rezusesmichy
16. čer 2020

@rezusesmichy a nahlásit za co? Za názory, které se ti nelíbí? 🙈🙈🙈

orisek56
16. čer 2020

@rezusesmichy aspoň jen sranda, ale z tvého přístupu k odlišnému pohledu na věc je spíš do breku, a to je snad horší.

rezusesmichy
16. čer 2020

@orisek56 tak si poplac😉jo máš pravdu, jsem špatná matka, protože dovolím své dceři si ve třinácti holit nohy a protože i když to ne vždy je jednoduché se jí snažím pochopit a pomoct, na socialku se mnou😂

orisek56
16. čer 2020

@rezusesmichy ale mě je přece úplně jedno co děláš se svou dcerou chápeš to? Třeba se stav na zadní jak stepní koza. Ty, si vychovavej svoje děcko jak už nás za vhodný a nepoučil cizi lidí, jak mají vychovávat svoje děti. Já jsem napsala k tazatelce svůj názor, který u tebe není oblíbený, ale to je tak všechno co té může štvát, respektuj ho a nepoucuj mě že uvažuju spatne. Vůbec jsem nereagovala na tebe ale na dotaz, svůj názor nezměním a kvůli anonymnímu člověku někde na druhým konci republiky už vůbec ne. Chapen zi? Takže neotravuj

rezusesmichy
16. čer 2020

@orisek56 tak sorry... Tvoje názory jsou fakt hloupé, a ne jen u téhle diskuze😉a když tě otravuji tak neodepisuj.jak jednoduche😉

orisek56
16. čer 2020

@rezusesmichy ty seš nemocná? Nebo z jakého důvodu me stalkujes?

rezusesmichy
16. čer 2020

@orisek56 já s tebou diskutuji jak říkám neodpovidej mi, a jak tak koukám tebe stalkuji všichni...i sousedi

orisek56
16. čer 2020

@rezusesmichy koukám 😆😅😂😂😂😂😂 covece nebylo by od věci, hod jsem fotku, nebut labuť 😄

rezusesmichy
16. čer 2020

@orisek56 neboj tvoje sousedka fakt nejsem, nastesti😉🙈

orisek56
16. čer 2020

@rezusesmichy co se bojíš neboj se😅😂o nic nejde. Kdo ma sebevědomí, ten se nebojí ne?

rezusesmichy
16. čer 2020

@orisek56 fakt mě bavis😉

orisek56
16. čer 2020

@rezusesmichy to je dobré, lepší než aby jsi plakala, ale jsi posera, takže žádná čestná vyjimka. Nj tak sem holt dam fotku sama

orisek56
16. čer 2020
sudylichozrout
16. čer 2020

Pro mě další z těch trollích debat, která má za cíl, aby se tu baby zhádaly...
Nicméně když už jsme u toho, jestli se chce holka ve 12 letech holit, ať se holí. Lepší, než aby měla deprese z toho, že vypadá dle jejího soudu blbě.

orisek56
16. čer 2020

@sudylichozrout dyť jo. Já mám na to sice opačný názor, ale nebudu se tady jen tak, navážet do dalšího, že nechává malou holku holit. Já mám pocit že ten nick se, kterým jsem se tu nechala unést do virtuální hádky je asi taky troll.

miba10
16. čer 2020

@orisek56 @sudylichozrout holky to je další z těch debat, kde se to prostě názorově nesejde. Navíc slečna ani neřekla, kde se chce holit. Ono přiznejme si, těch partií je víc 😂
Pak se najde nějaká "Lenka" a začne jed pecky, znáte to 😉

orisek56
16. čer 2020

@miba10 no jasně no. A já si pak nadávám, že jsem se nechala unéstndo hádky. Jenže některý věci na mou osobu mě fakt nás... No to je jedno, aspoň jsem si stáhla už toho hezkyho panáčka. Jo a ty
@sudylichozrout máš s červenými vlásky a já mám greenpeace teda duhacka 😆

sudylichozrout
16. čer 2020

@orisek56 Duhacek je bozi 🙂