• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Června 2008 z BRMS

28. srpna 2011 
ahoj hiliku to víš že nemáme
14. črc 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hili: máš krásný fotky ze svatby, moooc vám to slušelo.
14. črc 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prima. My mame prvni mesic snazeni ted v cervenci, tak jsem zvedava.
14. črc 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky Luci :slight_smile: To kazda nevesta vypada super..
14. črc 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hili, pokecáme zítra. Doufám, že se tu objevíš. Já to akorát balím a jdu domů.
14. črc 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasnacka....urcite se tu objevim.. Tak zatim packo
14. črc 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zacina se to tu rozjizdet.Misovi jsem rekla ze si ted k narozeninam preji dva darky.Aby si nasel praci a aby zacal konecne poradne makat na baracku at se muzem co nejdriv stehovat.Slibyl ze se bude snazit,ale ze to do narozenin nestihne.Tak nevim vypada ze jak jsem do nej ted porad valila s tou praci tak mu to zacina dochazet.Jen jestli s tim neco udela.Ho clovek musi do vseho kopat.Tak snad se zacne neco dit.
14. črc 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se tady divam na fotecky tak jsem se rozhodla ze chci dvojcatka :slight_smile:
14. črc 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jestli budou mit pubertu po me tak je tesne pred pubertou reklamuju ze se rozbili.Nevite jaka je tam zarucni doba.
14. črc 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
luckamb: Luci tak to je moc fajn, že nepropadáš panice. :wink:

len: Leni takže už se také snažíte no super. :slight_smile:

hillik: Ahojky :slight_smile:

Já jsem to dnes poprvé od vysazení dostala a je to takové divné tak uvidíme dál. Měla jsem jen týden zpoždění to jsem myslela, že bude horší :sweat_smile:
14. črc 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
badik: Jejda ty jsi se zamilovala do dvojčátek? Tak třebas vyjdou :slight_smile:
Nebo zkus nějaké s ovládačem k vypnutí :grinning: :grinning:
14. črc 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
len: tak doufam, že se nám to povede nastejno, abych měla s kym vozit kočár na hřišti :grinning:
14. črc 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to já po dvojčátkách teda netoužím.
Jinak vám přeji dobré ráno.
15. črc 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky z června! moc zdravím, většinu z vás sice neznám, ale přeju ať vám to brzy výjde...chodila jsem na červen na BRMS opravdu hodně moc v loni ale pak jsem se nějak přesunula sem na MK a nakonec jsem se vdávala už s 16tt bříškem :dizzy_face:

Tak hodně štěstí nevěstinky :dizzy_face:
15. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jumik, takkto je krásný, tak hodně štěstí s mimískem. Ať roste tak jak má.
15. črc 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda ve spolek :slight_smile:
15. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
15. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu se zeptat, zda planujete nejakou pripravu - vitaminy apod...nebo nechavate vse osudu?
15. črc 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já už prášky neberu od konce října, příprava byla jen kyselina listová, ale teď už jsem si koupila i Calibrum Babyplan a Kontryhelový čaj. Tak třeba už to teď vyjde. A vy??
15. črc 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja prestala s HA cca v pol. cervna a myslela jsem, ze to nechame osudu, ale nevim. Ta kys. listova a caj - da se to pozivat? Nebo je to hnus...?
15. črc 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky :slight_smile:
Já beru kys. listovou od 1.3., a HA jsem vysadila den před svatbou, 27.6. :slight_smile: Tak uvidíme. Kontryhel je pokud vím i na úpravu cyklu a na gynek. problémy, že jo :confused:
Hillik - kys. listová jsou normál tabletky, beru ty od Med Pharmy a no problem :wink:
15. črc 2008 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marrei - diky, tak ja je taky zakoupim....treba to pomuze.
15. črc 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, kyselina listova jsou tabletky to je v poho no a ten čaj - většině holek chutná. Mě ani trochu. Ale nevím jestli piješ bylinkové čaje. ale jako dá se to vypít.
15. črc 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckamb - no, bylinkove caje zrovna nemusim. Hlavne se budu snazit minimalizovat pracovni stres...to vidim asi jako hlavni blokator :slight_smile: Ale uvidime. Jsme teprve na uplnem zacatku.
15. črc 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já je právě taky moc nemusím, ale už jsem se k tomu odhodlala, tak to pít budu
15. črc 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kys. listová je hlavně proti vývojovým vadám plodu - rozštěpu páteře, a má se užívat 3 měsíce před plánovaným otěhotněním a pak hlavně v 1. trimestru... Ale je jí hodně v zelenině, pokud jíš salátky, máš jí určo dost :wink:
15. črc 2008 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau, já si včera koupila i maliník a ten je dobrej :slight_smile: ale mě chutná i ten kontryhel a neni to žádnej ten hnusnej hořkej čaj...Jinak mě dneska došla mrcha, tak doufám, že když na to tenhle měsíc vlítnem naostro, tak se to snad povede :sweat_smile:
15. črc 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maliník?? :confused: No já teda četla, že se má užívat až před porodem... nějak pomáhá otvírat porodní cesty... kdo je náchylnej na potraty, tak ho tuším vůbec nesmí?? :confused: :confused: :confused:
15. črc 2008 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, zeleninu miluju, takze snda neco v sobe mam :grinning: Ale vitaminu neni nikdy dost, ze? :grinning: Je fakt, ze jsem trochu "pozadu" a zjistuju tyhle veci teprve ted, ale s pripravou svatby nejak nebyl predtim cas... Ale to asi nebudu sama.
15. črc 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marrei: je dobrej na hlen při ovu, po ovu ho pít nebudu :wink:
15. črc 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek