Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

badik
17. črc 2008

A co u tebe noveho.MS prisla?

luckamb
17. črc 2008

já jsem teprve 10DC takže piju kontryhel a čekám, ale říkala jsem, že tenhle měsíc už to vyjde. 😀

badik
17. črc 2008

No ja bych se taky rada trepala jestli prijde,ale vim to stopro.Vlastne sem ani nepatrim kdyz beru zas HA.Ale doufam ze co nevidet budu zas oficialni snazilka.

luckamb
17. črc 2008

a proč zase beres HA??

luckamb
17. črc 2008

nějak mi to uniklo

badik
17. črc 2008

Jo uz jsem to tu psala.Manzel vydelava 11000Kc a mame hypoteku tak by jsme to neutahli.Jenze on to nejak nechce pochopit a nechce novou praci,tak jsem nasadila HA ze mu to dojde a ted vyckavam.

luckamb
17. črc 2008

hm, tak to je na prd no, ale tak snad mu to dojde, ne?

michamicha
autor
17. črc 2008

badik: teď mě napadalo a když jsi znovu začala brát HA, nemáš strach, že si rozhodíš MS? Já osobně, bych raději zkusila jiný způsob ochrany, pokud plánuju otěhotnět. Z vlastní zkušenosti vím, že jsem po vysazení měla s pravidelností cyklu (vlastně až doteď) problémy ☹

luckamb
17. črc 2008

Míšo vy máte "vyvdaného" syna u sebe doma??

badik
17. črc 2008

No napadlo,ale uz to je tak co.Urcite si pak aspon mesic budem davat bacha at se trochu procistim.Nebrala jsem je tristvrte roku tak ten mesic me snad neohrozi.

luckamb
17. črc 2008

No a už dostává manžel rozum??

badik
17. črc 2008

Jinak jsem to ted vzmyslela jeste jinak.Od pristiho mesice budem zit z jeho vyplaty a z moji vezmem 7600 at to vydi.No a jeste tim nejakou korunku usetrim bokem.

luckamb
17. črc 2008

badik a proč nechce jinou práci? co dělá??

badik
17. črc 2008

Tak tvrdi ze jo,ale nevim,nevim.Poznam to az se zase najde nejaky dobry misto a on ho z nejakyho hloupiho duvodu nevezme.

luckamb
17. črc 2008

třeba tě překvapí

badik
17. črc 2008

Jsem v praci a musela jsem makat,ale uz jsem tu.Tak ma nejaky duvody proc chce v praci zustat,ale nejsou tak podstatny jak to ze chceme mimi.Jinak dela v zemedelskym druzstve nakupciho a skladnika.

markee
18. črc 2008

Holky,ten maliník se má opravdu užívat nějak od 36tt,dřív ne. Prý by to pomáhá na otvírání. U mě to teda nepomohlo. Měla jsem i olejíček od Weledy na mazání hráze,ale jelikož jsem měla problém s otvíráním v 30tt(a to jsem ten maliník teda ještě nepila a když jsem začala a pak šla rodit,tak jsem se jim vůbec neotvírala 😒 )tak jsem se s ním nemazala. Ale holky nástřih vůbec nebolí,ten necítíte a hlavně se s tím nestrachujte. Já osobně měla strach z toho,že budu rodit "císařem",to jsem fakt nechtěla.
Ta Listovka je dobrá,jím jí už teď,může se i při antikoncepci,když si koupíte ještě s tím vitamínem B12 a se železem,tak aspoň budete mít v krvi vše co je potřeba. A jedla jsem jí asi do 4 nebo 5 měsíce(měla jsem nakopené zásoby a můj doktor říkal,že jí můžu jíst pořád).
Hodně rad najdete tady na internetu a pak od vašeho doktora a holek co už děti mají.
Hlavně, neposlouchat maminky a babičky. Ono zatím vám to vadit nebude,ale až se mimi narodití,tak už ty rady všech vám začnou vadit. Vy jste maminka a vy cítíte co asi vaše mimi potřebuje. Nebojte se ničeho.

luckamb
18. črc 2008

markee: dobré ráno.

markee
18. črc 2008

Ahojky,Lucko. Já jsem byla s košem a pro brambory. Tak jsem tu jen na načouhnutí a jdu pracovat,ať mi rodinka neumře hlady 😀

michamicha
autor
18. črc 2008

Luci: v létě na střídačku a jinak na víkendy 🙂

luckamb
21. črc 2008

ahoj holkyyyy

len.z
21. črc 2008

Ahojky Lucko.... 😉

luckamb
21. črc 2008

ahojky, tak jaký byl víkend?

len.z
21. črc 2008

Víkend byl úžasný. V sobotu jsme byli v Praze na výletě i s prckem.Moc se mu v Praze líbilo. Bylo slušné počasí, a ani tam nebylo moc lidí. A včera byl prcek u babičky, tak jsme si vyjeli na výlet sami, na zámek Bečov nad Teplou. Byli jsme na prohlídce zámku, na obědě, zrovna tam probíhal nějaký festival, hudba, šerm a spousta stánků.Počasí sice nebylo nic moc, ale aspoň nepršelo.
Teď o víkendu bychom chtěli do ZOO do Prahy. Já ani malý jsme tam ještě nebyli a tady v Plzni už jsme byli několikrát....tak uvidíme. Počasí zatím hlásí příznivé... 🙂

luckamb
21. črc 2008

Takto byl akční víkend. To jste si to určo užili 😉

len.z
21. črc 2008

No báječně..... 😀 😀 😀 Já se zase loučim.Jdu vařit....a taky mě bolí od včera za krkem, asi jak pořád dřepim u PC, tak to musim trochu omezit....tak zatím papa snažilko

macet
21. črc 2008

Ahojky holky 🙂
Tak už mám po menstruaci a tak začíná zase snaženíčko 😉

len.z
22. črc 2008

Ahoj snažilky, přeji vám krásný, i když propršený den....Snažilka Leninka

luckamb
22. črc 2008

ahoj hoky

hillik
22. črc 2008

Ahoj ve spolek, koukam, ze dnes je tu ponekud mrtvo. ☹