Hříšné myšlenky, sex ve třech. Máte zkušenosti?

kazitazi
10. dub 2017

Ahoj holky, pro začátek se. Trochu představím. Jsem vdaná, s manželem jsme spolu 14 let, troufám si říct, že si rozumíme pořád dobře, neli lépe. Máme dvě krásné zdravé děti. A teď k věci, milování a sex s manželem řekla bych poslední roky lepší a lepší, až jsem došla do takové fáze, že mám sebevědomí na rozdávání, baví mě ho svádět , dívat se jak mě pozoruje, a jsem čím dál víc nadrženější. Mívám představy jak se můžeme a přidá se někdo třetí. Má to tady někdo také tak?😉

kazitazi
autor
10. dub 2017

Mívám představy jak se milujeme*

terorka
10. dub 2017

😀 👍

terezapetrova
11. dub 2017

@kazitazi nemám pro začátek by mi stačil sex s manzelem ale taky Ti dávám 👍👍

kazitazi
autor
11. dub 2017

Copak mě taky stačí, já jsem spokojená, ale teda fantazie pracuje....

gnozka
11. dub 2017

Z vlastní zkušenosti se do toho radsi nepoustet 🙂 sic je to velmi lákavá myšlenka . Mel jsem sex ve třech . Jak ve vztahu tak mimo . Nebyla jsem tedy vdana ale mela jsem partnera. A ac me to hodne lákala vysledek nebyl tak valný . Žárlivost dela svoje . Alspon u nas to tak bylo . Jo trojka jen s "přáteli" je super . Ale ve vztahu za me uz nee. Ale každy je jiny 🙂

kazitazi
autor
11. dub 2017

@gnozka no já právě vím, že by mi to pak v reálu bylo třeba i hloupý, nejvíc bych se bála asi toho, že z toho bude pořádný trapas😀😀 myslím z mé strany. Ale lákavé to je...

vorisekk
12. dub 2017

Já to mám podobně. Láká mě to již několik let, ale právě kvůli žárlivosti a zklamání z reality zůstávám jen u fantazie...🙂

kazitazi
autor
13. dub 2017

A máte to tak oba,nebo jen ty?

vorisekk
13. dub 2017

@kazitazi Jen já, partner se o mě nechce dělit a navíc dalšího chlapa by neskousnul a já bych ženskou taky neskousla, kvůli žárlivosti. Nad tím bych se narovinu nadnést nedokázala... Takže fantazie jede naplno a já jsem tak spokojená 😊

kazitazi
autor
15. dub 2017

Já bych radši uvítala ženu, než muže, přijde mi to lepší. Dřív bylo tohle téma tabu, teď mi přijde, že snad každý třetí něco takového zažil. Kdybych byla svobodná asi bych ani neváhala 😊

vorisekk
16. dub 2017

Já jsem vyloženě na chlapy, takže ženská by mě spíš odpuzovala... Každopádně kdybych byla svobodná, asi bych taky neváhala 😊 Každopádně jsem vděčná za partnera, který je v posteli i po dvou letech našeho vztahu super.

unicorna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fionkaa
21. zář 2022

Představy o tom máme možná každá, zaleží spíš na tom jak to mezi sebou máte. Já bych to teda nezvládla ať už s chlapem navíc nebo se ženou, protože si myslím že sex v páru je o dvou lidech a né víc. Raději si nakoupím hromadu sexuálních pomůcek z ekondomy a můžeme zkoušet pokaždé něco jiného. 😉

klarkahany
27. říj 2022

Taky to tak vidím. Třeba my si i hrajem na někoho jinýho nebo aspoň jiné role i to dokáže hezky okořenit sex.

gaheris
26. črc 2023

My si hráli se známým manželským párem a dopadlo to skvěle!

gaheris
26. črc 2023

@kazitazi Čtyři jsou optimální, tedy podle naší zkušenosti.