Partner nepotřebuje sex. Co s tím?

3. dub 2021

Ahoj hky, píšu anonymně, protože to je trochu citlivější téma. Jsme s přítelem spolu dva roky, máme téměř 8mesicni dceru a skoro 5letou z mýho minulyho vztahu. Otěhotněla jsem brzo, po 5 měsících vztahu. Plánovaně. Je mi 25, příteli 35. Jde o to, že on nepotřebuje sex. Už je to dva týdny, co nic nebylo a jemu to nechybí. Už nevím, jak na něj. Jediný, co zabere, tak nějaký pradylko. Jenže se přece nemůžu pořád nakrucovat v prádlu, aby něco bylo. Tvrdí mi, že se mu líbím, že ho pritahuju, jen že to tak má a nepotřebuje to. Já nepotřebuju každý den.. stačí mi tak dvakrát týdně 😁, většinou je to tak dvakrát měsíčně. Řešíme to už snad půl roku. Před těhotenstvím mi to přišlo v pohodě, moc si nevzpominam, jak to bylo, ale tak to byly začátky, čerstvá láska. To se vždycky trtka furt. 😁 vztah máme krásnej. Nehadame se. Rozumíme si. Se vším mi pomáhá. Doma fungujeme až na ten sex.
Připadám si nechtěná, nezajímavá, sebevědomí mám docela sražený, i když mi pořád tvrdí, že mnou to není.. taky kdo by neměl, když téměř pokaždé mě odmítne. Tak by mě zajímalo, kdo má stejnou zkušenost, co s tím... Děkuju ❤️

cherie24
3. dub 2021

A nemá nějaký psychický problém? Třeba z porodu nebo neměl nějaké zdravotní problémy? To dokáže chlapům srazit libido.

j.a.n.i
3. dub 2021

Tak má prostě menší potřebu sexu, proč za tím hned hledat nějaký psychický, zdravotní nebo jiný problém.

autor
3. dub 2021

@cherie24 těžko říct, prý to tak prostě má..

@j.a.n.i říká mi, že to tak dřív neměl prostě.. že je starej prej. 🤦🏻‍♀️ Ale cca 4-5let přede mnou nikoho neměl..

leniczka23
3. dub 2021

Já znám tyhle případy z okolí, pokud dřív sex chtěl a teď ne, tipuju to na nějakou ženskou. A to mi jedna strašně tvrdila že ten její urcite ne, no pak vyšlo najevo že ji dlouhodobě podvádí.
Pokud byl takovej vždycky asi bych ti řekla že tu potřebu prostě nemá, ale takhle je to zvláštní, vůbec když jste spolu tak krátce to by měl být sex úplně bomba🤷
Jestli má snahu to řešit kup mu kotvičník 😉

dura175
3. dub 2021

Nemusí to být žádný problém ani cizí ženská. Prostě nemá potřebu. Z vlastní zkušenosti vím, že rozmluvy pomůžou jen na chvíli a pak už ani to ne. Buď si zvykneš, nebo to nevydržíš a odejdeš.

kitycat
3. dub 2021

Planovali ste aj nieco viac ako po 5 mesiacoch plodit dieta?
Ano na zaciatku kazdeho vztahu sa sexuje ako zajace, vy ste stihli aj splodit a on uz ma svoj vek aj svoje zvyky... Neviem co cakas, ze sa zmeni ked ti povedal sam, ze mu to tak vyhovuje

cherie24
3. dub 2021

@j.a.n.i nevím, přijde mi to zvláštní, mému chlapovi je 30 a obzvlášť teď na jaře před ním doma nemám kam utéct. Posílám ho na kolo, aby vybil energii. A celkově neznám chlapa co by to nechtěl. Dokonce i můj táta, kterému táhne na 50 byl nedávno u doktora, že je prý unavenější a už nemá takovou chuť na sex, což ho natolik vyděsilo, že hned běžel k doktorovi 😄 ve 35ti je ještě mladý, na to aby se teď rozhodl, že už je na sex starý. A ona taky na to, aby se ve 25ti zazdila bez sexu.

asinehri
3. dub 2021

Plánovat dítě po 5 měsících vztahu je takový hazard, že muže být ráda, že odhalila jenom menší potřebu sexu. Klidně to mohlo být horší - dluhy, exekuce, úchylky, násilí...

cherie24
3. dub 2021

@asinehri to je sice pravda, 5 měsíců je opravdu dost málo, nicméně ani delší vztah nemusí nutně ukázat jaký ten druhý ve skutečnosti je nebo jestli nemá dluhy. Někdy ty finanční záležitosti vyplují na povrch až po svatbě třeba.

autor
3. dub 2021

Tak zrovna to, abyste nás soudili za to, že jsme se po 5 měsících rozhodli pro dítě jsem nechtěla teda. Kolik je správná doba? Rok dva? Snad když se oba milují a chtějí. Ani po 10 letech nemáte jistotu v tom druhém. Takže vaše moralizace není na místě.

autor
3. dub 2021

@cherie24 ani já neznám chlapa, co by to nechtěl.. v životě jsem měla samé blby, s prominutím, ale trtkali jsme furt... A 35 není žádnej věk. Dokonce neznám chlapa, co by to nechtěl udělat pusou..a to on taky nechce..

cherie24
3. dub 2021

Tak zrovna ten můj orální sex teda taky nevyhledává. Já jsem mu říkala, že mi to nevadí dělat, ale já to třeba od něho nechci vůbec. A on říkal, že mu to přijde takové nemastné neslané a že popravdě moc nechápe, co na tom všichni chlapi mají. Sex je prostě sex 😀 jako překvapená jsem z toho byla dost z takového názoru, ale jsem za to docela ráda 😁

katanovobran
3. dub 2021

Já za sebe mohu říct ze na to taky nejsem a vůbec to nebi o tom ze bych partnera nemilovala,miluji ho moc a jako chlap se mi líbí ale proste nemám toho potrebu a taky mě to samotnou mrzi ale za to bohužel člověk nemůže 🙁 chápu ze vás muže napadat vselicos ale někdo to takhle proste má

alilali
3. dub 2021

@leniczka23 Promiň, ale to je dobrej kec 😀

Autorko, zkrátka máte dítě, je více unavený, nemá náladu, co zkusit nějaky doplněk stravy na libido?

leniczka23
3. dub 2021

@alilali to víš že jo 🤣🤦 po dvou letech vztahu mít sex dvakrát za měsíc? Tak jako pardón ale to normální opravdu není. Nebo je kůň plnej frigidek kterejm to nevadí 😁

keksik002
3. dub 2021

co třeba únava, stres z dnešní doby, problémy/starosti v práci..? ne vždycky je nálada.. navíc, chlap v jeho věku má hodnoty jinde, než každej druhej den mít sex.. zkuste to probrat i z druhé stránky a udělat nějaký kompromis ;)

katanovobran
3. dub 2021

@leniczka23 já sem taky frigidka 😀😀😀😀 ne fakt ale taky na to nejsem

keksik002
3. dub 2021

@katanovobran i já se hlásím dobrovolně =D přece spokojený vztah není založený na tom si obden vrznout =D

katanovobran
3. dub 2021

@keksik002 ne to neříkám ať si to každý děla jak potřebuje ale já jen sem chtěla říct ze na to nejsem a nemám milence ale jen to opravdu nepotrebuju ale moc bych chtěla byt jiná ale nejde to 😊🙁

keksik002
3. dub 2021

@katanovobran jj, já to chápu.. mám to stejně =) ale naštěstí to manžel bere a o to víc si to užijeme, když to není tak často =)

dura175
3. dub 2021

Tady nejde o to, jak často mít sex je normální. Ale o to, že to musí vyhovovat oběma. Pokud je rozdílná potřeba, tak vždy jeden bude nešťastný. Samozřejmě, že vztah je založen i na jiných věcech, než je sex, a jsou prostě okolnosti, které zabraňují z toho vztahu odejít i přes nespokojenost. Je to individuální, v zásadě si myslím, že to lze překonat pouze tak, že ten náruživější se podvolí tomu míň náruživému. A btw já osobně taky tvrdím, že vztah nestojí jen na sexu, ale z pozice toho zanedbávaného partnera tím trpím čím dál víc a bojím se, že na tom náš vztah ztroskotá.

alilali
3. dub 2021

@leniczka23 Tobě asi nic neříká únava, hodně práce, starosti o dítě a věk, atd... 🙂 Víš, oni i chlapi mají nárok na tohle všechno. To si uvědom, než začneš do někoho vtloukat, že má doma nevěrného manžela.

barmil
3. dub 2021

A jak vypadáš po porodu? Píšeš, že už to je druhé dítě. Je možné, že jsi pro nej víc máma, než partnerka a prostě ho nepritahujes?? Chodíš doma upravená, nebo neumyte vlasy v drdolu, staré vytáhane triko, žádná podprsenka, tepláky, tlusté ponozky?
Nemusí být prádlo, zkus dát rano sprsku, navonět se, oblect si něco hezkého i na doma, upravit si vlasy, trošku se prismrncnout...

leniczka23
3. dub 2021

@alilali a ty si co? Správkyně diskuzí? Hele bohužel mám takovou zkušenost, nadhodila jsem to, protože je to taky varianta. Jestli se tě to nějak dotklo protože to máš doma taky, tak to už není můj problém. Hezký zbytek dne přeji 😉😘

lutu11
3. dub 2021

Rekl ti to jasne. Nemá tak velkou potrebu. Buď SE s tím smiris, nebo si pohledas nikoho, kdo bude mit frekvenci zhruba jako ty. Ale to taky neznamená, že to tak bude naporad. Osobne bychom kuli tomu že vztahu neodchazela, ale každý je jiny.

jjasmina
3. dub 2021

Hlavne v klidu, my s me s partnerem tehdy planovali dítě už po třech měsících vztahu, předtím jsem měla vztah 8 let a stejně to byla ztráta času.letos oslavime 3 roky a máme holčičku 14 měsíců a sme aj svoji a klape zatím vše jak ma. MŮJ nemá potřebu sexu obden, naopak znám pár, kdy ten chlap potřebuje sex denně a běda jak není, dokonce se zase kvůli tomu dost hadaji, že ona nechce, je na konci těhotenství a bojí se, už minule předčasně porodila a stejně ji furt do toho tlačí.Důležité je si sednout, ne každý to potřebuje mít každý den..

autor
3. dub 2021

@barmil zhubla jsem od prosince 15kg, mam o 10kg min, než když jsme se poznali. Ráno se maluju aspoň řasenku, doma chodím v leginach a ve volnějším triků...

Takže prostě mi nezbyde nic jinýho, než si zvyknout. Z toho nejsem teda moc nadšená. Že někoho má, si fakt nemyslím. Nevim, kdy by za ní chodil, chodí z prace domu, max do obchodu, jednou týdně občas na pivo za klukama. 😁

autor
3. dub 2021

Zas si na jednu stranu říkám, proč já bych se měla fintit a nakrucovat před ním apod. Když ví, jak se cítím, nechtěná, nezajímavá.. a on se nesnaží to změnit...

anita003
3. dub 2021

Máte holt rozdílnou potřebu a určitě bych za tím nehledala problém ani v chlapovi, ani tobě... Já to taky vůbec nepotřebuju, stačí mi to tak 1 za měsíc a i to spíš kvůli intimitě, než kvůli nějaké rozkoši... Mám štěstí v tom, že chlap to má stejně, takže ideál...

veronicka89
3. dub 2021

@cherie24 to většinou říkají chlapi ,kterým to nikdo neumí pořádně udělat 😀