Sexuálně mě přitahuje jiný muž

marketkam24
29. dub 2019

Dobrý den. Je mi 27 let, 2 roky(celkem 11 let spolu) jsem vdaná a s manželem máme 3letou dcerku... teď k problému... začal mě sexuálně přitahovat jiný muž, již taky ženatý... jsem v tom trochu zapletená....ale nevím co mám dělat? :(

hankaviki
29. dub 2019

Nic.

marketkam24
autor
29. dub 2019

@hankaviki ja to myslíte, nic? To přece neni normální.... :(

marketkam24
autor
29. dub 2019

Začali jsme si posílat erotické fotky.... a chce se se mnou sejít...

hankaviki
29. dub 2019

Nescházet se s ním, nesouložit s ním.

sinysov
29. dub 2019

To chcete být manželovi nevěrná, a pak se domů vrátit jako by nic? To je strašný....

ruzenka95
29. dub 2019

Dej si studenou sprchu a zapracuj na vztahu s manzelem .

verca38
29. dub 2019

v první rade popřemýšlet,jestli ti to stoji za to..podvest manžela a pak nest pripadne následky..

pipi_puncocha
29. dub 2019

Přerušit veškerý kontakt. Je to klišé, ale v tomto sejde z očí, sejde z mysli opravdu platí.

pipi_puncocha
29. dub 2019

..a taky bych to úplně nepsala na internet, když tu máš místo bydliště a fotku dcery, náhoda je blbec

jitulka87
Autor odpověď smazal
Zobraz
kata267
29. dub 2019

@marketkam24 to jsou dotazy fakt ze jo 🙈 co delat? Nic pokud chcete mit rodinu a klid...a rozhodne prerusit kontakt a neposilat si eroticky fotky! vemte si kdyby tohle delal vas muz? Posilal si s nejakou jinou eroticky fotky...uz jen tohle je podle me dost pres caru

zelenaesmolda
29. dub 2019

@marketkam24
chapu to tak,ze je to znamost pres internet kdyz si posilate fotky a chcete se sejit?
co od toho jako cekas?ze si te k sobe nastehuje i s detma a budes zit happily ever after?
mas dve moznosti-bud prerusis kontakt a zablokujes ho a budes mit doma stastnou rodinu nebo se s nim sejdes,vyspis se s nim,chlapec si uzije,manzel na to prijde a opusti te.nasledne te opusti i ten casanova a zustanes sama s detma.stoji to za to kvuli par minutam sexu?

zelenaesmolda
29. dub 2019

@pipi_puncocha
uz nema,zrusila si ucet

pipi_puncocha
29. dub 2019

@zelenaesmolda no, možná to nemuselo být tak definitivní, ale asi lepší, než ať to nějaká dobrá duše napráší manželovi.

zelenaesmolda
29. dub 2019

@pipi_puncocha
ja bych to praskla,velebnosti.ne,ze bych udavala,ale hlasit se to musi 🙂

zmrzlinka
29. dub 2019

Jestli může nemiluješ ,tak se rozved a pak se můžeš stýkat s kym chceš.Akorat si rozmyslí jak to budeš vysvětlovat dcery.

mourovatakocka
29. dub 2019

Co máš udělat? Přemýšlet, jestli je pro tebe důležitější si posílat erotické fotky a souložit s děsně přitažlivým chlapem, nebo jestli je pro tebe o něco důležitější fakt, že máš rodinu!!! Jestlipak ten úžasné přitažlivý chlap bude i přitažlivý pro tvoje dítě víc než vlastní táta, až se to provalí??

lajla
29. dub 2019

@marketkam24 na něco takového se ptáte ve svém věku?🤜🤜🤜

evaamy
29. dub 2019

zeny rozhodne nikdy nikomu neposilejte hanbate fotky( s oblicejem)! pak se to krasne da vydirat..

aselluska
29. dub 2019

Takových oblbnutí bude ... Stejně to bude to samé. Co kdyby vám řekl manžel, to co píšete?

zelenaesmolda
29. dub 2019

Tak tady si zrusila profil a napsala ten dotaz na Priznani na matersky na fb.By me zajimalo kde vsude jeste :D