II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
11. črc 2009

vidíš já si zkoušela v CaA v shopinu a byly okolo 600,- co jde. ěmli tam i za 300,- ale ne na mne pro vyžlata - 36,38 velikosti.

jdu na to.

nika
autor
11. črc 2009

tak jsem to tam šoupla, omlouvám se za kvalitu, je to foceno mobilem. digitál mi zase uloupil manžel.

endie
11. črc 2009

😵 klásný, toho kraba sjem tam ani nezahlédla , šikulka 🙂

nika
autor
11. črc 2009

krab není ze sam. toho mám z netu. vyfotila jsem to jak to leží a běží.

škoda že to tam mají už přebrané.

teď řeším tu postýlku, asi koupíme tuto
http://www.sambaby.com/79-detske-postylky-12060...

a tuto matraci_
http://www.sambaby.com/82-matrace-k-postylkam/2...

endie
11. črc 2009

postýlka super má 3 polohy a matračka taky 😀

nika
autor
11. črc 2009

je endie má 90 dní do porudu, nedávno to byla stovka co.

tak zítra pro změnu budu zpracovávat meruňky fakt se nenudím.

ale přiznám se že dneska krom nákupu a obědu jsem neudělala vůbec nic..... opravdu, po příjezdu dom jsem vytuhla a usla. v noci jsem zle spala, mimouš vnímá že jesm sama a dává to pěkně znát.

nika
autor
11. črc 2009

endie ono není problém u těch postýlek přivrtat ještě další dírky a poloh je více, dopuručuji si tak upravit, třeba na jedné straně přidat o pár cm dírku výše, někdy je potřeba mít mimi našikmo zvůli blinkání.

nika
autor
11. črc 2009

díky endie,
musím zavolat kamarádce jak vypadá ta jej postýlky, jestli je rovná nebo s nějakým ozdobným čelem. ať vím co a jak.

endie
11. črc 2009

no tak sis jeden den odpočinula, nemůžeš furt makat 😉

nika
autor
11. črc 2009

jojo ale asi budu buntovat do noci, protože neusnu. no jak se ochladí a nebude mi do obýváku pálit slunko půjdu žehlit,

nejhorší že pak mám výčitky svědomí, jak si něco naplánuji a nestihnu, jsem v tom strašnááááá.

endie
11. črc 2009

tak mě je dneska teda zima, sjem vytáhla rolák, brrr mě úplně sklepalo odpoledne, já budu zítra uklízet jak mourovatá

endie
11. črc 2009

sem si koupila rybí salát v majoneze a mám na něho chut ale furt jsme plná s toho melounu, oči by jedly ale žaludek nemůže 😝

mě teda vyžehlila segra jak byla u mě,hodně mi pomohla ten to týden hlavně s hafanem a včera odjížděla ☹

nika
autor
11. črc 2009

budeš sama co? ☹ i já.
právě mi volala máma že malého budeme mít až od středy, tak je to fjan, protože v po mám kadeřníci, utz a v uterý budu moci dobalit vše co bude potřeba.

taky budu zítra makat jak šroubek. chci navařit na týden manželovi jídlokdyž nebudu doma.

endie
11. črc 2009

no budu sama zas, manža místo aby semnou trávil co nejvíc než odjede tak na to prdí furt někde lítá po nějakých mitíncích či co a já sedím doma
a kde vlastně bdueš o dovče?

nika
autor
11. črc 2009

jo chlapi.

na dovče, jedu na chalupu co máme na Vsetínech, chalupa na samotě v lese, krásné prostředí, pohoda, bez lidí, klidek. těším se. pojedeme se synovcem a mám taťkou ve středu, ve čtvrtek mne nikdo nikam nedostane, v pátek dle počasí pojedeme do Velkých Karlovic, do místa zvané Jezerné, je tam jezero - ryblík, krásný, chci udělat fotečky, jsou tam raci, škeble,.... taťka vyrazí na hřiby,my s malým na borůvky atd.
v so přijede mámka a můj chlop. v neděli dom, je to krátké ale co. zatím to stačí.

pak chystáme druhou dovču na konci srpna spolu s manželem. pojedeme do Brna a pak jednodenní výlety okolo - Lednice, Pálava, možná Vranov, Znojmo, Blansko, ..... Slavkov u Brna - koncer Jehro Tull, těším se jak malá, uvidíme jak mi bude a jak se nám bude chtít.

nika
autor
11. črc 2009

holky obecný dotaz, kupujete některá už teď lahvičky na pití???? avent? nebojiné?

nika
autor
11. črc 2009

samo chci kojit ale člověk někdy míní a příroda mění, že.

endie
11. črc 2009

taky uvažuju nad Lovi a nebo Avent¨¨

tak to budeš mít suepr týden

nika
autor
11. črc 2009

jo ale uteče to 🙂
pak ještě pět týdnů v práci a papa za tři roky 😀

endie
11. črc 2009

😀

nojo zachvilku budeme nastupovat na mateřskou 😲 ty brdo, furt uvažuju jestli mám jít už 8 týdnů před porodem

nika
autor
11. črc 2009

a to jste se mi tu smály nedávno že je to daleko. houbelec daleko, ani se nenadáme a budeme mít prcky u sebe.

nika
autor
11. črc 2009

šílené je že s kolegyní v kanceláři budu jen 3 týdny ona pak má dovolenou než skončím. strašně to utíkááááááá. všechno

endie
11. črc 2009

😵 dík jsou fajné 😵

nika
autor
11. črc 2009

jsou, taky zvažuji, když tak se rozmysli, já bych si je když tak vzala pokud nebudeš mít zájem

berryl
11. črc 2009

ahoj holky,my byli odpoledne na narozeninách,bylo fajn jen jsem nějak neměla chuť jíst a to tam bylo tolik super jídla! Zítra ráno jedeme pro koberec,tak se už moc těším. Niki super nákupy! Malý dneska strasne dole tlačí a jde krásně vidět na bříšku kde právě je. Niki užij si volno

nika
autor
11. črc 2009

berryl díky, je koberec, kam jdete? supr prodejna je někde okolo novinářské v mariánkách. musela bych zjistit kde přesně.

a ty koupleny co jsem ti pswla jsou Koupelny JaS a nejsou an té ulidi ale na ulici - Na jízdárně, ale prostě lomení mariánek, vitkovic a moravské

endie
11. črc 2009

niki klidně jestli chceš tak si je vem já už toho mám dost pro malou 🙂