Mladé snažilky - přidejte se 🙂

bobo257
12. říj 2016

Všechny mladé snažilky přidejte se ať vím, že nejsem jediná 😀 🙂

lucie7411
12. říj 2016

Mladé???? Mě je 31 a cítím se být pořád mladá :D :D a předpokládám, že i za 20 let se tak budu cítit 🙂

be_ruska
12. říj 2016

Ahojky. Je mi 25 a taky se snažíme 🙂 určitě nejsi jediná

carmilla
12. říj 2016

Ráda se přidám, ale taky nevím, jak definuješ kategorii "mladá". Mně je 26 a v dnešní době si ještě jako "stará snažilka" nepřipadám... 😀

anyts
12. říj 2016

Ahoj holky, tak se s přítelem taky snažíme. Dobrala jsem antikoncepci, 24.9.2016 mi začala menstruace a teď se snažíme, tak jsem na to zvědavá 🙂 Je mi 25, tak snad to půjde dobře.

be_ruska
12. říj 2016

@anyts Já antikoncepsi neberu už rok, v srpnu jsem měla svatbu a cca 4 měsíce se už snažíme. Ted jsem začala víc sledovat OV tak uvidíme jestli přijde menstruace nebo ne 🙂

anyts
12. říj 2016

@be_ruska Tak strašně moc držím palečky 🙂 U mě je to kraťounká doba od vynechání, tak tomu dám volný průběh ;)

be_ruska
12. říj 2016

@anyts děkuji. No tak uvidíš někomu to jde hnedka 🙂

bobo257
autor
12. říj 2016

@lucie7411 Ahoj 🙂 tak já nevěděla jak jinak to nazvat 😀 mě je totiž o hodně míň. A ty se snažíš? 🙂 (Pokud mohu tykat) :-O

bobo257
autor
12. říj 2016

@be_ruska Ahoj..Tak to je super. A jak dlouho se snažíte? 🙂

bobo257
autor
12. říj 2016

@carmilla Tak v dnešní době je podle mě častější, že se páry snaží ve vyšším věku. Já si kvůli tomu jako mladá snažilka připadám 😀 A jak dlouho se snažíte? 🙂

be_ruska
12. říj 2016

@bobo257 snažíme se cca 4 měsice. Ted jsem po ovulaci tak čekám jestli přijde MS nebo ne. a to čekání je hrůza 🙂 a co ty?

bobo257
autor
12. říj 2016

@anyts Ahoj..tak to držím palce, aby Vám to brzo vyšlo 🙂 My se začneme teprve tenhle měsíc snažit 🙂

bobo257
autor
12. říj 2016

@be_ruska Aha 🙂 my se začneme teprve tenhle měsíc snažit. Jsem dva dny po Ms tak čekám na ovulku 😀

be_ruska
12. říj 2016

@bobo257 no já si taky myslela, že to bude hned a ono nic :D budes si dělat OV testiky?

bobo257
autor
12. říj 2016

@be_ruska Tak já si nemyslím, že to bude hned. Já mám zatím v plánu to nechat na přírodě 🙂 A kdy očekáváš MS? Užíváš nějaké vitamíny nebo něco? 🙂

be_ruska
12. říj 2016

@bobo257 Ms má přijít 20.10 takže si ještě počkám :( jinak beru jen vitaminy Femibion. Uvidíme možná zkusím ještě něco jinyho, když to nevyjde.

bobo257
autor
12. říj 2016

@be_ruska To je zachvilku 🙂 A na co jsou dobré? Já ti budu držet palce, aby to vyšlo 🙂

be_ruska
12. říj 2016

@bobo257 no obsahují kys. listovou, která je potřebná pro rust a vyvoj plodu 🙂

bobo257
autor
12. říj 2016

@be_ruska Vím, že je ta kyselina listová potřebná pro plod no. Jen nevím jaké vitamíny jsou dobré, aby v tom nebyla nějaká chemie a tak.

be_ruska
12. říj 2016

@bobo257 tak mě to doporučila gynekolozka takže doufám že v tom žádná chemie není ☺

carmilla
12. říj 2016

@bobo257 Začneme od listopadu. Učím, tak abych měla šanci doklepat ještě jeden školní rok. 😉

lucie7411
12. říj 2016

bobo257 ano můžeme si tykat, já myslela, že si tady tykáme všichni 🙂 Já už jednu dceru mám, puberťačka jako blázen, bude ji 11. O miminko se snažíme delší dobu, ale nepůjde to, čeká mě za prá dní operace a pak ivf, tak snad se zadaří, věřím v to. Proto Ti schvaluji i když nevím kolik Ti je, že jsi se rozhodla pro miminko brzo....My to druhé stále odkládali, až bude dům, až bude auto (máme už 4auta), bazén a pak bude miminko, vše máme, ale to miminko už nejde :( Proto jsem pro, že čím dřív tím líp 🙂 Takže držím pěstičky Vám všem !!!

bobo257
autor
12. říj 2016

@lucie7411 Přeci jen jsi starší tak jsem nevěděla zda-li mohu tykat 🙂 Jinak mě je 19 😀 ale kvůli předchozím zdr.probl. mi je jasné, že to chvíli potrvá. Navíc přítel by byl rád tatínek do 30let a to už je za 4 roky 😀 Snad se do té doby povede a bude vše v pořádku. Ale je lepší, když jste zabezpečený. Moc vám přeju, aby se vám zadařilo 🙂 My teda teprve domeček plánujeme stavět. Auto je základ, když bydlíme na vesnici a nedokážu si představit se k doktorce klepat v autobuse a ještě ke všemu s kočárkem 😀

bobo257
autor
12. říj 2016

@be_ruska Jo tak. Zkusím se poptat u tý svý..schválně co mi doporučí 😀

carmilla
12. říj 2016

Jinak teď čekám, až mi dorazí MS...po vysazení mi začala zase haprovat, ač to ze začátku vypadalo nadějně...tak uvidíme. Ale tak nějak tuším, že hned to nebude s tak nevyzpytatelnou menstruací...

arielka222
12. říj 2016

Holky mužů se přidat? Me je 25 snažíme se s manželem o mimi. Před dvěma týdny jsem byla na revizi kvůli zamklemu tehu v 12 tt. Tak ted čekam na po revizní ms a pak se na to zase vrhnem. Jsem ráda že je mi tolik kolik mi je, furt si říkam ze me netlačí čas, když se nedaří ;)

be_ruska
12. říj 2016

Holky tak co rozeberem? Ať nám ten čas rychleji utíká ☺ odkud jste?

anyts
12. říj 2016

Já začala užívat Folgravid 🙂

anyts
12. říj 2016

@be_ruska Já teď bydlím v Zálezlicích u přítele, ale brzo se budeme stěhovat do domečku v Obříství.

be_ruska
12. říj 2016

@anyts hm to mě nic neříká ☺ a co svatba nebude před miminkem? Jinak já jsem z Brna