II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
14. črc 2009

to ráda slyším, zasloužíš si trochu polenošit ne!!!

berryl
14. črc 2009

jo jak jsem byla v nemocnici tak mi dokror řekl, že má malý 780 g jsem Vám to zapoměla napsat 😀

endie
14. črc 2009

já nemám do porodky nic, akorát boty a župan co mám doma chtěla sjem si jí nachystat tent o měsíc pro zychr ale mám totho hodně tento měsíc takže smůla až přístí si všechno koupím

nika
autor
14. črc 2009

je ten čas letí už jsou dvě, ve čtyři musím do města tak můžu být ještě doma protože tu je fjan.

petule83
14. črc 2009

Berryl neboj,bude vše v pořádku! 😉 Krásná váha prcka,můj prcek měl před dvěmi týdny 800g 😲

Endie já ještě do té tašky do porodky nic nemám 😀 Tak prcek musí ještě vydržet! 😕

Nikuš hezky odpočívej,je vedro 😝

endie
14. črc 2009

mě se zdá že se dneska táhne jak smrad ten čas

holky co na ječné zrno?

endie
14. črc 2009

vy se máte že asi přibližně víte já vím prd naposledy v 18tt a to malá měla 186g

berryl
14. črc 2009

no mi to řekli v nemocnici jinak bych Endie taky nevěděla

holky teče vám některé to mlezivo z prs nebo jak se to jmenuje? mi pořád nic 😒

nika
autor
14. črc 2009

berryl ani mi nic, v klidu. všude je napsáno - může se objevit, takže pohoda 😀

endie
14. črc 2009

mě taky nic, ani prsa se mi nezvetčovala až včera sjem si všimla že trošku poskočila, se říká že kdo ted nemá mlezibo atd tak pak bude mít plno mlíka 😀

berryl
14. črc 2009

no já prsa už o číslo větší a určitě nekončíme :o)

berryl
14. črc 2009

holky zatím pa

petule83
14. črc 2009

Já taky prsa o číslo větší a vůůůůbec mi to nevadí 😀 Mlezivo mi taky neteče.O té váze jsem doktora donutila mi to říct na tom 3D utz,teda vlastně spíše přítel ho bombardoval otázkama 🙂 Jinak bych taky prd věděla.
Holky já se taky loučím,papa

gerci90
14. črc 2009

awojte buduce mamičky..tak aj ja som sa dostala do 2.trimestra......prvý ubehol ako voda aj ked boli tam zdravotne a osobne problemi som rada že mi už vykuka brusko a tešim sa ako zvladnem dalsie leveli🙂))))držim vam palceky nech ste zdravucke krasnucke a plne ocakavania... 😵

bekulkamama
14. črc 2009

Petu: co ty tady??? 😀

berryl
14. črc 2009

gerci ahoj a gratuluji k postupu do dalšího trimestru

gerci90
14. črc 2009

berryl,,dakujem ty,,,ako zvladas ty teho?
😉

berryl
14. črc 2009

no dá se říct,že už mi bylo lépe! Začátky byly hrozné,zvracení,nadýmání,pálení záhy období na které nerada vzpomínám. Teď už je dobře,jen mám prcka moc dole,tak mám strach at nerodim dříve. No a co Ty? Jak se cítís? Už nakupujes? Chcete vědět co to bude?kolik jsi přibrala no piš piš

gerci90
14. črc 2009

heh no jasne chceme povedali nam že urcenie pohlavia v 17tt na 3d ultrazvuku...ja som si to prežila celkom oki zatial ani som nezvracala ani nič..len som astmaicka tak som mala jeden vecsi zacvat kde som si pobudla na plucnom,,a to preto bo som nemala vylezanu chripku.....nije este veru nenakupujem ale chcela by som asi zacnem ked budem vedie co je to...ak to bude dievca bude sa volat emka---a chlapec adamko...a u teba....a neboj hadam sa nenarodi predcastne...držim palce 😒

berryl
14. črc 2009

hezké jména! To uteče jako voda a budes vědět co nosis pod srdíčkem. No malý bude Richard,Risa. Astma tak to Ti nezávidím!

gerci90
14. črc 2009

no veru neni mi co zavidiet....aa keby si mala mat holcicku tak by bola????

gerci90
14. črc 2009

beryl,,ty mas naaadherneho hava....to je yokšir vsak???aj ja mam aku malu princeznu vola sa tigra🙂)))

endie
14. črc 2009

teda vyjste ukecané 😀

vítám nově příchozí

dandulka1
14. črc 2009

Tak jsem si pobrečela až mi tvrdne břicho. Hrozný příběh. Neumím si to vůbec představit a obdivuju jí že do toho půjde znova. Já bych to psych.nezvládla. ☹ ☹ ☹
holky mlezivo teče spíše druhorodičkám, ale mě zatím nic, jen mám větší prsa a o dost 🙂 a prosvítají mi modré žíly.
berryl - po vyndání oběda z trouby byla šlehačka fuč.... nějak se to vsáklo takže by ses asi nepo... ale bylo to dobrý, takový vláčný.
Včera jsem začala pomalu mýt okna, utírat prach atd. a ted tu byl chlap vyměnit vodoměr a můžu znova gruntovat chodbu a jak smrděl potem 😝
Jdu na to.

dandulka1
14. črc 2009

berryl poštovné bylo 14 kč